szkoły językowe w Krakowie

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Cześć wszystkim:) chciałabym się zapisać do jakiejś szkoły językowej, aby podszlifować język przed egzaminem CAE. Angielski mam na bardzo wysokim poziomie, chciałabym jednak rozszerzyć słownictwo. Zależy mi na małych grupach, żeby jak najwięcej prowadzić konwersacji. Czy ktoś zna szkoły godne polecenia? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
 
C

compton_style

Guest
Zapoznaj się z ofertą szkoły Axon, organizują kursy w bardzo małych grupach (8,4,2 osoby, jest możliwość indywidualnego kursu). Mają własny podręcznik i program, nastawiają na komunikację, więc będziesz miała okazję dużo mówić.
 

greg26

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja uczylem sie w Krakowie w kilku szkolach juz - zawsze cos bylo nie tak, a to z lektorem, a to z materialami, cenami, godzinami....Nie trac czasu na nauke fizyczna, znalazlem super szkole - ucza tylko przez Skype (chyba tylko, ale podobno sie w tym specjalizuja). W kazdym razie jest naprawde dobra. Ucze sie szybko. Juz po 3 miesiaqcacch podchodze do CAE :) no i nie jest tak drogo w stosunku do jakosci nauki za lekcje indywidualne. Polecam http://www.profit.szkola.pl
 
Do góry