Szkoła ;(

bombsite

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam 16 lat i jestem w klasie 1 szkoły średniej.Na początku roku normalnie sie dogadywałem z ludźmi z klasy a teraz kilku chłopaków znalazło sobie do mnie problem ze jestem i chudy i niski się ze mnie wyśmiewają Oo. Nic nie mogę z tym zrobić bo większość jest starszych bo nie zdała i nic nie zdziałam przemocą chociaż to nie jest dobre wyjście;/.Byłem u nauczyciela i nic nie pomogło jeden był u pedagoga i też nic . no już nie wiem co zrobić ;( . Gadają do mnie jakies teksty i cieszą mordy jak niedorozwinięci kretyni (chodze do szkoły zawodowej) macie jakis pomysł jak sobie z tym poradzić?
 

Reth_

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Śląsk
mam 16 lat i jestem w klasie 1 szkoły średniej.Na początku roku normalnie sie dogadywałem z ludźmi z klasy a teraz kilku chłopaków znalazło sobie do mnie problem ze jestem i chudy i niski się ze mnie wyśmiewają(...)

jak na szkołę średnią dość dziecinne :niepewny: Odwaliłeś jakiś numer, że tak nagle znaleźli sobie obiekt żartów ?
 

nadzieja457

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
8
Wiek
31
Hmmm to poważne może zacząć poćwiczyć by troszkę przykoksować :) I olać ich,znaleźć sobie innych
 

nadzieja457

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
8
Wiek
31
To też odpowiedz im śmiesznego jak oni do Ciebie to Ty a wy macie pajączyne w mózgu BB)
 

19omi91

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
No właśnie, zgadzam się z "Nadzieja56784t" odpowiedz im przy wszystkich coś ośmieszającego, po kilku razach może będą jakieś efekty. Warto spróbować :)
 

bombsite

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wlasnie ich takie cos jak im odpowiada jeszcze bardziej cieszy ;/
 

nadzieja457

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
8
Wiek
31
Jak oni coś mówią to bądź uśmiechnięty bo gdy przez to będziesz smutny dalej będą dogadywać a jeśli olejesz to znudzi im się :)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim nie przejmuj się. Oni się tym dowartościowują bo to co robią to nic mądrego.
 
Do góry