Szkoła średnia w Kielcach

paanda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
27
10 sierpnia o 11 spotykamy się na placu artystów, a potem idziemy na wietrznię
(mam nadzieję, że nic nie przekręciłam, sprawdź sobie na facebooku) ;)
 

onebody

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Słowak jutro oraganizuje ognisko dla klas pierwszych, ich uczniow oraz znajomych. Na Fejsie wszystko jest ;) a co do innych, to moze Żerom jeszcze cos zorganizuje.
Do jakiej szkoly chodzisz/idziesz? :)
 

monik1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
wrażenia super, tylko już po 2 sprawdzianach, a po wakacjach to tak trudno wszystko pamiętać :p ciekawe jak reszta, ja jestem zadowolona, chociaż jeszcze nie odreagowałam po pierwszym dniu... lekki stresik jest nadal :)
 

krzy96

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema, mam zamiar się przepisać z Słowackiego do Norwida lub Pilsudskiego, co polecacie??? Przepisuję sie z osobistych powodów
 

xyzzyx

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Norwid :)
Jestem uczniem tej szkoły, od przeszło tygodnia i mogę ją wszystkim polecić z czystym sercem.
Atmosfera w szkole jest na prawdę bardzo sympatyczna, rozmawiając z nauczycielami wiesz, że jesteś człowiekiem, uczniem, a nie numerkiem w dzienniku, zwykłym szarym dokumencikiem. Mam nadzieję, że nie za późno :)
 

imagineyou

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pierwszoklasiści, i jak szkoła? Podoba wam się? Mamy dopiero początek października, ale muszę się zastanowić, gdzie chciałabym składać papiery. :)
 

michcior

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
<p>Heh,to chyba nie byłeś/aś w Śniadku:) Bardzo miła atmosfera,nauczyciele bardzo wyrozumiali,a ja sam jakimś nie wiadomo kim  nie jestem bo tylko 145pkt. miałem:D.
 

aro1124

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
imagineyou: Polecam Ściegiennego ;) Fajna atmosfera, nauczyciele w większości spoko i w ogóle jest fajnie. Nie pilnują czy zmieniasz buty :) A na jaki chcesz profil?
 
Do góry