Szkoła średnia w Kielcach

kurczaczek_96

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
102
Punkty reakcji
1
sternum : dzięki Twojej wypowiedzi ( już dawno, dawno) zobaczyłam że te plotki to głównie wymysły dzieci z innych szkół. Za to Ci dzięki, bo dzięki Tobie składałam tam papiery i od września będę dumnym uczniem Żeroma! ; )
Mam nadzieję, że to co napisałaś Ty i cupoftea ( czyli atmosfera itd. ) sprawdzi się też w moim roczniku ; )
 

tfutfu

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
cupoftea: żerom zawsze będzie budził emocje ;) z tym, że słowak jest totalnie nijaki- po części się zgodzę, wizualnie żeromowi nikt nie może zagrozić, ach te glany ! ;d ale fakt faktem, w słowaku wątpię, czy ktokolwiek mógłby liczyć na taką tolerancję jego wyglądu, jak u was (słowak: jak przyszłaś do szkoły w szortach mogłaś dostać punkty ujemne, ale jak przyjdziesz w mini, która ci tyłka nie zasłania, to nie ma problemu ;D, w sumie tylko tych spodenek się tak uczepili, ale i tak większość ma to w poważaniu; podobno jest taki zapis w statucie, ale nie chce mi się w to wierzyć)

i powtórzę po raz kolejny - sawicka nie ma dobrych biochemów odkąd B.Bukała tam nie uczy, czasy świetności przeminęły.
i to kiedyś też już pisałam (znowu się powtarzam ;d) - że to, że komuś się w szkole podoba, nie znaczy, że nam też - zależy jak się trafi z nauczycielami i ludźmi.
i mimo, że nie chodziłam do żeroma, to sądzę, że to nie jest szkoła dla każdego - bo mam wrażenie, że jest bardzo specyficzna, charakterystyczna i nie każdy się tam odnajdzie.
 

cupoftea

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
26
Punkty reakcji
2
Oczywiście, że Żerom nie jest szkołą dla każdego. Żerom jest dla dziwnych ludzi, bo sam w sobie jest dziwny. I to jest piękne. ;)
 

onebody

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Żerom w tym roku najlepszy ;D
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120702/EDUKACJA/120709860
 

morsik12

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Żal. Żerom co to niby jest. Szatnie jak boxy dla koni. Ludzie jak kosmici, a nauczyciele też nie lepsi. Wrzucacie na Śniadka i Słowaka, a w tym Żeromie sekta jest. Dobrze że zaraz się z niego przepisałem,
 

morsik12

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie teraz najlepszą ze szkół jest elektryk , a z liceów śniadek.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Żal. Żerom co to niby jest. Szatnie jak boxy dla koni. Ludzie jak kosmici, a nauczyciele też nie lepsi. Wrzucacie na Śniadka i Słowaka, a w tym Żeromie sekta jest. Dobrze że zaraz się z niego przepisałem,

No cóż, nie każdy jest na tyle inteligentny, by mógł się utrzymać w Żeromie, ale przecież lepiej jest powiedzieć, ze to wina nauczycieli, albo ludzi 'kosmitów', że się z niej zrezygnowało.

sternum : dzięki Twojej wypowiedzi ( już dawno, dawno) zobaczyłam że te plotki to głównie wymysły dzieci z innych szkół. Za to Ci dzięki, bo dzięki Tobie składałam tam papiery i od września będę dumnym uczniem Żeroma! ; )
Mam nadzieję, że to co napisałaś Ty i cupoftea ( czyli atmosfera itd. ) sprawdzi się też w moim roczniku ; )

Cieszę się, że mogłam pomóc:)
 

monik1212

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
założyłam konto, aby podziękować wszystkim za opinie: dziękuję Wam bardzo ;), dzisiaj zaniosłam oryginał do żeroma i bardzo się cieszę, że nie wybrałam śniadka, dziękuję jeszcze raz, miłych wakacji ;*
 

paanda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Pomoże mi ktoś z was ? Dostałam się do żeroma na mat-geo-ang. Teraz żałuję, że wybrałam tą klasę, bo wiem, że sobie w niej nie poradzę. Nie lubię geografii, a z matematyką radzę sobie średnio. (miałam 3 na koniec..) Nie wiem. co mną kierowało, gdy wybierałam klasy. Nie dostałam się na żaden bio-chem (a składałam do śniadka, żeroma i słowaka), tylko akurat do tej. Strasznie się cieszę, że dostałam się akurat do żeroma, ale teraz nie wiem co robić. Może ktoś z żeroma (cupoftea ? :D proszę, odpisz.) napisać mi, jak to jest z przepisywaniem się do innych klas w tej szkole ? Bo nie wiem co teraz mam zrobić. Zanieść papiery na mat-geo-ang a potem przepisać się na bio-chem (jeżeli byłaby taka możliwość..) w ostateczności męczyć się na mat-geo (Taaaak, i nie zdać rozszerzonej matury z tych przedmiotów. Nigdy.) czy nie zanosić dokumentów i czekać na drugą rekrutację z możliwością, że już nigdzie mnie nie przyjmą.. ? Bo to jednak był sukces - dostać się do tak dobrej szkoły z 123 punktami :p Bardzo zależy mi akurat na żeromie.. (a opinie sternum i cupoftea jeszcze bardziej mnie zachęciły) . Błagam, pomóżcie mi, bo ja kompletnie się na tym nie znam.
 

paanda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ludzie, pomóżcie. O 15 zamykają sekretariat a ja nie wiem czy jechać czy nie..
 

angeel1605

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mam taką samą sytuację. Dostałam się do Żeroma na mat-geo-ang i nie chcę być na tym profilu, lecz na bio-chem :) i złożyłam w sekretariacie taki wniosek o przeniesienie z 1f do 1d/e :)
 

kurczaczek_96

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
102
Punkty reakcji
1
paanda & angeel1605 a macie ile punktów, a od ilu przyjmowali na ten profil, gdzie chcecie się przenieść ?

moje pytanie: czy jeśli ja z klasy "a" chcę się przenieść do "b" a mam więcej punktów niż ostatnia osoba a klasie "b" to czy mam większe szanse niż osoba z 2 rekrutacji czy nie ?
 

misis

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
hej, mam taki problem.. dostalam się do żeroma na mat-geo-ang, tylko u mnie jest tak, że z ang kiepsko.. i po prostu trudno mi się go nauczyć, więc jak bd rozszerzony więc jeszcze gorzej, do śniadka brakowało mi 0.4 pkt na prof mat geo wos.. noo i składałam tam podanie o mozliwosc ponownego rozpatrzenia mojego wniosku ponownie, więc jesli do mnie odzwnią, to co mam zrobić, mam mętlik w głowie. W żeromskim bardzo mi się podobalo, jak składałam papiery bardzo fajna nauczycielka była i wgl, podobała mi się ta szkoła, natomiast w śniadku niee, bardzo mi się nie podobało.. tylko kurcze ten ang, a znowu nie chcialabym byc 'najgorsza' w tym śniadku ...
 

misis

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Pomoże mi ktoś z was ? Dostałam się do żeroma na mat-geo-ang. Teraz żałuję, że wybrałam tą klasę, bo wiem, że sobie w niej nie poradzę. Nie lubię geografii, a z matematyką radzę sobie średnio. (miałam 3 na koniec..) Nie wiem. co mną kierowało, gdy wybierałam klasy. Nie dostałam się na żaden bio-chem (a składałam do śniadka, żeroma i słowaka), tylko akurat do tej. Strasznie się cieszę, że dostałam się akurat do żeroma, ale teraz nie wiem co robić. Może ktoś z żeroma (cupoftea ? :D proszę, odpisz.) napisać mi, jak to jest z przepisywaniem się do innych klas w tej szkole ? Bo nie wiem co teraz mam zrobić. Zanieść papiery na mat-geo-ang a potem przepisać się na bio-chem (jeżeli byłaby taka możliwość..) w ostateczności męczyć się na mat-geo (Taaaak, i nie zdać rozszerzonej matury z tych przedmiotów. Nigdy.) czy nie zanosić dokumentów i czekać na drugą rekrutację z możliwością, że już nigdzie mnie nie przyjmą.. ? Bo to jednak był sukces - dostać się do tak dobrej szkoły z 123 punktami :p Bardzo zależy mi akurat na żeromie.. (a opinie sternum i cupoftea jeszcze bardziej mnie zachęciły) . Błagam, pomóżcie mi, bo ja kompletnie się na tym nie znam.
nie wiem czy poszłaś zanieś to świadectwo czy nie, ale z tego co widzę to jest 9 miejsc w żeromie wolnych na bio-chem : D
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
hej, mam taki problem.. dostalam się do żeroma na mat-geo-ang, tylko u mnie jest tak, że z ang kiepsko.. i po prostu trudno mi się go nauczyć, więc jak bd rozszerzony więc jeszcze gorzej, do śniadka brakowało mi 0.4 pkt na prof mat geo wos.. noo i składałam tam podanie o mozliwosc ponownego rozpatrzenia mojego wniosku ponownie, więc jesli do mnie odzwnią, to co mam zrobić, mam mętlik w głowie. W żeromskim bardzo mi się podobalo, jak składałam papiery bardzo fajna nauczycielka była i wgl, podobała mi się ta szkoła, natomiast w śniadku niee, bardzo mi się nie podobało.. tylko kurcze ten ang, a znowu nie chcialabym byc 'najgorsza' w tym śniadku ...

Ten ang w nazwie profilu to jest pic na wodę. Przynajmniej 2 lata temu tak było :p W każdym razie np. był biol-chem-fiz fizykę miał mniej więcej na takim samym poziomie co ja na mat-geo tyle, ze mieli więcej godzin. Z ang PODEJRZEWAM, że będzie podobnie. Możesz miec wiecej godzin, ale pewnie test przydzielajacy do grup zaawansowania Cię nie ominie. Wątpię, żeby kadra była na tyle głupia, zeby wrzucać wszystkich z mat-geo-ang na angielski o poziomie zaawansowanym. Nikt nie jest omnibusem
 

mmaaggdd4

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Te dane na KSEON Optivum (liczba kobiet i mężczyzn w danej klasie) sa zaktualizowane po tym ile osób doniosło świadectwa , wie ktoś ?
 
Do góry