Szkoła Argonaut Warszawa

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Witam. Mam pytanie, czy jest ktoś na forum kto zna międzynarodową szkołę Argonaut w Warszawie? Zależy mi na szczerych opiniach ponieważ jestem na etapie rozglądania się za dobrą szkołą dla mojego synka i to jest jedna ze szkół nad którą się poważnie zastanawiam.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
a nie lepiej przejść sie do szkoly i zobaczyc na wlasne oczy? takie spotkanie w szkole z dyrekcja, kadra nauczycieli mysle ze najwiecej by ci dała. opinie opiniami, tez sa wazne. ale wybor szkoly dla dziecka uwazam ze jest na prawde powazna sprawa i trzeba wszystko dobrze sprawdzic i "obejrzec od srodka" ;)
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
No chyba tak będzie najlepiej,bo szczerze mówiąc miałam nadzieję, że na forum więcej odpowiedzi dostanę, myślałam, że ktoś coś słyszał o tej szkole.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
szkoła na wysokim poziomie. ogólnie ma ciepły klimat, sale są bardzo dobrze wyposażone. najlepiej przejść sie osobiscie jak ktos juz wyżej napisał.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
No wiem, wiem. Chyba wybiorę się po weekendzie.
A wiesz może jak wygląda tam sprawa języków ?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
to trzymam kciuki za wizytę w szkole.

w szkole jest 8 godzin języka angielskiego, język hiszpański lub niemiecki do wyboru obowiązkowy od klasy 4. język włoski i francuski są jako języki dodatkowe, nieobowiązkowe. zajęcia są w ogóle prowadzone z native speakerem, który pochodzi z Australii.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
jeszcze dodam, że w szkole obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz gier komputerowych. obowiązuje również noszenie mundurków ;)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Dlaczego głupotą ? mi sie wydaje ze to bardzo dobre. dzieci sa ubrane tak samo albo podobnie... nie ma wtedy osób gorzej lub lepiej ubranych, nikt się z nikogo nie wyśmiewa. poza tym zachowuje to pewien szacunek do szkoły oraz czystość. jak dla mnie to bardzo dobry zwyczaj.
 
Do góry