Szkoła a wiek ?

dankino

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Miasto
I tak nie znasz :-D
Cześć wszystkim mam do Was takie dość nietypowe pytanie.Czy jest szansa że do szkoły średniej chodzi mi tutaj Technikum dzienne może być przyjęta osoba pełnoletnia?. Znam przypadek swojego kolegi któremu w życiu nie wyszło.Po gimazjum poszedł do Technikum lecz zaliczył ,,kibel" Potem poszeł do Zawodóki na 2 lata i w tym roku kończy lecz to nie jest to samo.Musze powiedzieć że uczyć to się dobrze uczy najwyższa średnia w klasie (Ponad 4,5 średnia zachowanie wzorowe itp w dodatku spokojny). A ten ,,kibel" to raczej z lenistwa ale także częściowo wina nauczycieli.Jednym słowem ,,Mądry polak po szkodzie" Zrozumiał błąd jaki popełnił a jeszcze widok osób kończących Liceum.Wiek 18 lat Czy jest jakaś szansa? Chociażby ze względu na zachowanie i dobre osiągi w nauce? Taki tyci tyci wyjątek :) Jak myślicie bo jak bym nie było nie znalazłem jeszcze artykułu mąwiącego o ograniczeniach wiekowych (nie mówie tutaj o 30 latkach itp) ale On aż taki stary to nie jest.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Moim zdaniem nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Możesz sprawdzić w statucie - o ile takie coś istnieje. Najlepiej zadzwońcie w tej sprawie do szkoły.
 
Do góry