Szeptem

Ewelinaxxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Katowice
Witam :)

Jesli ktos czytał bestseller Beccy Fitzpatrick "Szeptem" to czy mugłby podzielic sie wrazeniami
na temat tej powiesci?
Mi sie np.bardzo spodobała,ale chcialabym usłyszec innych zdanie na temat ksiazki.
I pytanie...

Czy wiecie moze czy bedzie kolejna czesc ?
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Droga koleżanko ja osobiście nie czytałem, ale moja dziewczyna a i owszem. Z tego co wiem była bardzo zadowolona. Jest druga część Crescendo, której premiera ma być 12 stycznia. Ja zastanawiam się czy nie kupić jej Crescendo na walentynki. Myślisz, że to dobry pomysł?
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Dopiero pożyczyłam i niewiele na razie przeczytałam, ale wciąga od pierwszych stron. Myślę, że warto przeczytać.
Dragon85- moim zdaniem powinieneś, to na pewno lepszy prezent niż standardowa róża czy miś- kobiety doceniają oryginalność ;)
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
@pia25 dzięki za miłe słowa! mam nadzieję, że się uda :)
chyba uda mi się zrealizować swój plan szybciej niż myślałem, wczoraj dowiedziałem się od koleżanki, że na Facebookowym profilu Szeptem można wygrać Crescendo - przed premierą :D już pracuję nad odpowiedzią konkursową - gdyby mi się udało, to byłby super prezent na gwiazdkę dla mojej dziewczyny :)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że się udało wygrać książkę. Po przeczytaniu mogę szczeże polecić wszystkim, którzy lubią mroczne romanse. Czyta się jednym tchem.
 

Malta85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dragon85 podarowanie dziewczynie książki szeptem, to super pomysł. Książka według mnie typowo kobieca. Sama czytałam, podobna jest trochę w stylistyce do kultowego zmierzchu, chociaż według mnie szeptem czyta się o wiele lepiej:)
 

elka1910

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja czytałam i byłam zachwycona. Becka Fitzpatrick chyba dopiero nabierała jednak wiatru w żagle w tej książce. Kolejna część sagi Crescendo jest powalająca. Historia Patcha i Nory porwie każdego. Samą książkę czyta się jednym tchem. Bardzo dawno nie czytałam tak prowadzonej narracji, gdzie tajemnica pochłania czytelnika. Tytuł wiele świadczy o opowieści. Zachęcam każdego do lektury.
 

Monia9

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja bardzo chętnie:) Prawda! Crescendo jest świetne. Mroczny romans, jak ktoś powyżej napisał - to nie jest najlepsze określenie. Ta książka po prostu dotyka odwiecznej walki dobra ze złem. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka ktoś wydaje się zły, to i tak w ostatecznym rozrachunku staje się prawdziwie dobry. Postać Patcha jest napisana z niezwykła dbałością. Tak jak świadczy tytuł, w powieści wszystko jest stopniowane, zwłaszcza zaś napięcie.
 

karolina_kot

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
była przyjemna, nie wymagała jakiegoś mocnego skupienia się na akcji, taka lekka do tramwaju dajmy na to. Fakt czytałam lepsze, ale jednak nie była ona zła. Mogę polecić ją z czystym sumieniem polecić, jak i jej 2 część.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Jeśli podobał się Wam ten paranormal romance to może spodoba się i Córka żywiołu Leigh Fallon. Możecie spojrzećna reklamętej książki w wersji anglojęzycznej: http://www.youtube.com/watch?v=jZSutiEwFCw /przepraszam za linka/
 
Do góry