Szept/gadka --- do was faceci!

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
No więc chłopcy ... :)
Podczas seksu na pewno lubicie kiedy kobieta coś do was szepcze...mówi czułe słówka.
O czym mówi? Jakie "teksty" lubicie najbardziej ?!
 

kokoszi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni:)
ja tam lubie jak w ogóle coś mówi pojękuje i mruczy oj jak mnie to podnieca :daibel2: :zakochany: :loldev:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Pieprzne rozmówki ? :daibel2: Czasem kiedy się bzykamy lubimy sobie popierd,olić ;p
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
No więc chłopcy ... :)
Podczas seksu na pewno lubicie kiedy kobieta coś do was szepcze...mówi czułe słówka.
O czym mówi? Jakie "teksty" lubicie najbardziej ?!
Trudno powiedzieć co lubię, bo moja ukochana najczęściej milczy. Do komunikacji dochodzi zazwyczaj podczas nia zmiany pozycji.
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Najlepiej jak jęczy... jak najgłośniej... krzyczy, stęka i w ogóle...
 

_master_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja powiem szczerze, że lubie jak kobieta mówi żebym ją "rżnął" i jak czasem mnie jakoś delikatnie wyzwie. Ale najbardziej lubię - i to jest chyba jakieś zboczenie - ale jak się opiera i mówi już, boli... oczywiście wszytko jest inscenizowane:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
moja dopiero zaczyna przygody łóżkowe i jeszcze lekko nieśmiała jest :) ale spoko, powoli zaczyna się wyluzowywać ;-)
 

michal2067

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Najlepiej jak kobieta jest podniecona i krzyczy:) bo jak milczy to raczej tego bym się bał ;p
 

Sztubass1991

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z kątowni ;p
mhmhmh master to fetyszysta :D :eek:k: a ja się zgadzam z poprzednikiem że lepiej jak kobieta wydaje z siebie dzwięki <jakiekolwiek> hehe pozdrawiam <<gy gy 10006473>>
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Nie jestem facetem, ale też się wypowiem. Jeśli chodzi o te jęki to działa w dwie strony. Ja też uwielbiam kiedy mój chłopak stęka, sapie i pomrukuje. Wiem wtedy, że sprawia mu to przyjemność. Mmmmmm ^_^
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o jęki itd to akurat oboje z moim chłopakiem należymy do "krzykaczy" :D zawsze mi powtarza że uwielbia kiedy krzyczę i pojękuję i że to Go jeszcze bardziej podnieca :] zresztą ja sama uwielbiam słyszeć Jego głębokie westchnienia i jęki :) albo "o tak malutka, rób mi tak jeszcze" :] grrrrr :D
 
Do góry