Szelki

Lorek92

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem tutaj nowy ;)
Mam taki problem. Chce sobie kupić szelki, tylko zastanawiam się nad kolorami: czarnym czy czerwonym.
czarny raczej uniwersalny. A czerwony, do jakich koszul najlepiej nosić według Was? i czy do jeansów?
 

Taki tam Ktoś

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dobra, w ramach przeprosin sie wypowiem.
Nie jestem fachowcem, ale to zależy ile masz lat.
Czarne- klasyczne-ale nudne. Czerwone-ala maklerskie-o ile sie orientuje juz moda na nie minęła, ale gdybyś sie uparł właśnie na te, to mnie pasują do czerni, różu, na pewno biała odpada!! Widzialam, jak szelki noszone były i do dżinsów, zresztą kieruj sie intuicją i noś sie tak, abys sie sam akceptował.
Jestes oryginalny- możesz lamac wszelakie konwenanse:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Osobiście wybrałabym czarne. To bezpieczniejsza wersja, bo do wszystkiego pasują, nie zostaniesz wyśmiany, a same w sobie szelki nie są banalne i przyciągają uwagę. Aczkolwiek zależy do jakich konkretnie kolorystycznie spodni planujesz je nosić i czy szelki mają być gładkie?
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Mam czarne szelki z H&M, niektórzy chyba myślą, że chodzi o stare szerokie szelki :D

Ja szelki noszę jak ubieram garnitur, bo żeby ubrać szelki musisz mieć koszule wpuszczoną w spodnie.
Ewentualnie na co dzień ubieram szelki ale je spuszczam w dół, aby sobie wisiały.
http://1.fwcdn.pl/ph/33/14/473314/127812.1.jpg o coś takiego.
 

Lorek92

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
No tak, tez widzialem czarne szelki ale w New Yorkerze. I chyba pójdę je dzisiaj kupić. chociaz z drugiej strony czarne szelki to jednak przede wszystkim tylko biala koszula. A jeansy raczej są jasne. Wiec nie wiem w sumie jak to bedzie wygladalo :D co o tym myslicie;>
 
Do góry