Szczytno progi punktowe w 2011 roku a jakie mogą być w 2012?

daniokala

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam, w tym roku staram się dostać do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Czy jest ktoś z tej szkoły i wie jakie były progi w tamtym roku?(2011) i jakie mogą być w tym? Max punktów do uzyskania to 67. 57 z matur i 10 z testów sprawnościowych. Napisałem maturę tak: angielski podstawa 96%, matma podstawa 82% i polski podstawa 80%. Wychodzi mi 41/57(ok. 71%) punktów z matur a z testów sprawnościowych 5/10 pkt to na bank będę miał. Czy mam szanse się dostać?
P.S. Proszę o wypowiedzi tylko osób, które tam serio się uczą a nie spamerów lub idiotów.
Z góry dzięki !
Pozdrawiam ;)
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam ,pozwolę się podpiąć pod temat. Widzę że brak odzewu a również jestem ciekawa progów punktowych ,
Zapewne wszystkiego dowiemy się na testach , albo i nie. :)
Mam nadzieję, że wypowie się ktoś kompetentny .
Pozdrawiam :)
 

daniokala

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja mam wszystkich punktow 43 teraz po testach juz. Srednio ludzie mieli po 30 z matur. A kolezanko ile ty masz? Bylem tam i musze powiedziec ze bardzo mi sie spodobala szkola
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
tzn z matury mam chyba też ok 30 . testy w poniedziałek . a jak atmosfera ? można już po przypuszczać czy jest się zakwalifikowanym, może coś mówią ? :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Ja wyliczylem 42 pkt razem. Szkoła może ciekawa, ale miasto niebardzo. Mam wątpliowści czy tam iść, bo na dłuższą metę w takiej mieścinie nie wytrzymam :/
 

agataw92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej, a mozecie mi powiedzieć, ile mniej więcje ludzie uzyskiwali punktów z tych testów sprawnościowych??? chodzi mi głównie o dziewczyny... bo nie bardzo wiem jak mam sie odnieśc do moich wyników, które tak na marginesie powalające nie sa ;\
 

daniokala

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wole pojsc do dobrej szkoly niz do byle jakiej ze wzgledu na miasto. Jesli chodzi o testy dziewczyn to sa dobrze przygotowane. Jednak nie ma co sie nastawiac na testy bo tak naprawde nie da sie dostac tych 10 pkt. Ja cwiczylem duzo, fakt ze takze staralem sie do WSO Wroclaw i tez robilem treningi pod to i nie moglem sie skupic tylko na WSPOL ale otrzymalem 180 pare pkt i to w przeliczeniu jest tylko 2 pkt. O wiele lepiej skupic sie na maturze. Kolejnym plusem sa w miare tanie stancje, takze tez problemu duzego nie ma. Ja mialem test 12 w czwartek. Mam nadzieje ze jak najszybciej podadza te wyniki. Dalej nikt nie wie nic o progach?
Andzia atmosfera jest super, duzo lepsza niz w WSOWL a czy majac 30 pkt to nie wiem bo podobno w tamtym roku byly progi 36 pkt ale to jest gdybanie. Byly dziewczyny ktore uzyskiwaly nawet 0 pkt ale srednio to tak 1-3 pkt. Z matur wiekszosc ludzi ma ok 30. Ja nie spotkalem nikogo kto mial 41, ale moj kumpel 38 ma i z 3 pkt z testow mial.
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
no już jestem po :). było fajnie , miasto bardzo mi się spodobało ,nie jest jakieś ogromne , ale przytulne ;). testy hmm mogło pójść lepiej, liczę na maturę i to tak bardzo ,bardzo. chciałabym się dostać.a atmosfera rzeczywiście bardzo fajna:) no to czekamy do 23.07 . :)
 

Titkowsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Napisałem angielski na 94%, matmę na 78%, i polski na 53%. Z testów sprawnościowych mam 4/10 pkt. Łącznie daje mi to 38 pkt, myślicie, że mam szansę się dostać? Z góry dzięki za odpowiedź.
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
no z tego co wyliczyłam 33 pkt. :/ no to hmm wiem kiepsko, ale licze na szczęście jak jeszcze nigdy w życiu . :) no a co do dostania się to nigdy nic nie wiadomo zobaczymy w poniedziałek . powinno być tyle miejsc co kandydatów . ;))
 

Titkowsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
na 100% wyniki dopiero w poniedziałek? Mam się stresować do tego czasu? :p
 

andzia102

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
no jest napisane , że DO 23 ale taka kobieta powiedziała żeby nie spodziewać się wcześniej niż w poniedziałek :/ . no bedziemy się stresować . ale damy radę :)
 

daniokala

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
No z 38 punktami raczej się dostaniesz i szkoda ze dopiero w poniedzialek ;/
Bo najgorsze jest to ze kazde studia maja inny termin

Już są wyniki :) zakwalifikowałem się ! :) Miałem 44 pkt ze wszystkiego i byłem 34 na 150 miejsc ze średnia 4.1 z ocen. Próg w tym roku wyniósł 39 pkt. Jak wam poszlo? :p
 

Titkowsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jestem przyjęty na administrację a na Bezpieczeństwo mi zabrakło 1 punkta :|
 

Titkowsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
liczę na szczęście, że może ktoś porezygnuje, a jak nie no to administracja.
 

puch_ostu

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
liczę na szczęście, że może ktoś porezygnuje, a jak nie no to administracja.

w tamtym roku dużo osób zrezygnowało, dużo osób dostało się z list rezerwowych... może w tym roku też tak będzie :) jakbyście mieli jakieś pytania odnośnie szkoły, ludzi, atmosfery lub czegoś innego to walcie śmiało, postaram się odpowiedzieć :D będzie dobrze :)A ile w tym roku pryjęli osób na bezpieczeństwo?
 

daniokala

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
150 a prog byl od 39pkt. Jesli chodzi o szkole to duzo wymagaja? Interesujace wyklady? Atmosfera fajna? Jak miasto i ludzie w nim? Czy stancja za ok 400 zl w tym oplaty i net to dobry wybor? Silka jest dostepna dla kazdego studenta za free i kazdego dnia? Ksiazek nie kupowac co nie?
 
Do góry