szafiarki

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Spotkałyście się, drogie panie, z tym zjawiskiem? Jeśli nie, chodzi o dziewczyny, które prowadzą blogi pokazujące ich styl ubioru. Na początku uważałam to za głupie, "nie mają co robić" i tak dalej, ale niektóre wyglądają naprawdę świetnie i są bardzo inspirujące. Co sądzicie? A może prowadzi któraś własną szafę?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Pierwsze słyszę :D Chyba coś nie jestem na bieżąco. Możesz podać przykład takiego bloga ?
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Również nie spotkałam się z tym.
Ale może być to coś ciekawego.
Chętnie sobie poczytam.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
mi się by nigdy nie chciało siedzieć i przeglądać. Wolę się zdać na mój zmysł. A już na pewno nie chciałoby mi się ubierać po to, żeby zrobić fotę i wrzucać ją gdzieś do neta...
 

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie słyszałam nigdy o tym ale przeglądnęłam stronkę i powiem że pomysł jest ciekawy, godny uwagi
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
fajne, jak ktoś się tym interesuje zawsze może podpatrzeć. dużo też widziałam takich rzeczy na pingerze. Czasami sobie oglądam ;)
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Właśnie te pingerowe mi jakoś nie podchodzą, tak to się jakoś składa, że blogspotowe są lepsze :) Też myślałam, że by mi się nie chciało latać i strzelać zdjęć, ale to jednak strasznie wciąga.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
od czasu do czasu śledzę :)| bardziej pasjonuje mnie przeglądanie mody ulicznej danych miast. Fashion street
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ja zaglądam do kilku, moja ulubiona to Styledigger - do poczytani i do pooglądania :)
 

Marybeth

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
ostatnio szafiarek to aż za dużo :p
Zgadzam się w zupełności. Co rusz spotyka się jakiegoś bloga z poradami modowymi i stylizacjami. Sęk w tym, że tylko jeden na -dziesiąt jest naprawdę godny uwagi i przyciąga. Reszta to amatorszczyzna.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
te dziewczyny, które założyły blogi szafiarskie 3,4 lata temu nieźle teraz zarabiają na reklamach. blog stał się ich pracą - fashionweeki, showroomy, spotkania. Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale o tych interesujących i kreatywnych
 
Do góry