szafa przesuwana, potrzebna pomoc

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Witam :)
Remontuje właśnie pokój gościnny, mam w nim wnękę, w sam raz na szafę, ale pozostałe pokoje pochłonęły mi większość gotówki, i teraz przyszło oszczędzać:(
Czy jest możliwe zamówić taką szafę za 1500zł? Czy za tyle to tylko tradycyjną znajdę? Na razie szukałam tylko po stronach internetowych jakiejś firmy, ale cenniki są rzadkością. Oczywiście chciałabym, żeby ta moja tania szafa jakoś wyglądała,no i żeby po miesiącu jeszcze działała heh :)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Na razie szukałam tylko po stronach internetowych jakiejś firmy, ale cenniki są rzadkością. Oczywiście chciałabym, żeby ta moja tania szafa jakoś wyglądała,no i żeby po miesiącu jeszcze działała heh :)

Przeglądaj raczej sklepy internetowe, gdzie są cenniki :) Z własnego doświadczenia polecam myin.pl, jest spory wybór ładnych mebli i do tego bardzo szybki transport, co jest rzadkością w przypadku takiego asortymentu.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja chciałabym taką szafę, do której przyjedzie jakiś monter i mi ją ładnie wkomponuje we wnętrze. I szukam szafy przesuwanej a na stronie którą podał są same tradycyjne. Szafy niestety jeszcze nie znalazłam, umówiłam się nawet z jednym stolarzem ale zrezygnował ;/
 
A

Alternative Trippin

Guest
A może nie będzie potrzebna szafa na wymiar. Czasami wystarczy dobrze poszukać w internecie, żeby znaleźć coś fajnego. Ja np. kupiłem szafę na myin.pl i jestem bardzo zadowolony. Głównie dlatego, że jest bardzo designerska i z pewnością jakiś pan z wąsem by mi takiej jednak nie wymyślił. Teraz, zawsze gdy ktoś do mnie przyjdzie, to się zachwyca tą szafą :)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Po prostu użyj wyszukiwarki google i wpisz "meble na zamówienie + nazwa miasta". Myślę, że jak dobrze poszukasz wśród takich różnych drobno - wykonawców, to na pewno znajdzie się ktoś taki, kto zamontuje Ci te szafę za 1500 złotych. Tylko pytanie, czy zrobi to dobrze?
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Jeśli zależałoby ci na pięknych i oryginalnych meblach drewnianych warto zajrzeć na stronę sklepu esmebel.com. Ceny szaf wcale nie są tak bardzo wysokie i myślę, że uda ci się kupić szafkę za 1500 zł. A jeśli będziesz chciała mieć szafę w jakimś kolorze w tym sklepie pomalują Twoją szafę na każdy kolor jaki będziesz chciała;)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Po długim szukaniu w końcu znalazłam jakieś trzy miesiące temu. Zapłaciłam 1600zł. marka nazywa się Slim System - szafa jest dość zwykła - kolor dębu, bez żadnych luster itp. Ale trzyma się solidnie, także chyba warto było tyle czekać :D a w cenie miałam też wnętrze szafy.
 
Do góry