SzABBAt czy niedziela (papieski dzień słońca)

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
amightywind napisał:
Czy JAHUSHUA nie nauczał w SzABBAt ?
Opuszczał dom, spotykał się z ludźmi, czynił cuda, łamał wymyślone nakazy faryzeuszy
A po Zmartwychwstaniu, w jaki dzień się ukazywał? Zawsze w PIERWSZY DZIEŃ TYGODNIA albo w drodze do Emaus, jaki to był dzień, w którym łamał chleb?



amightywind napisał:
boga konstantyna wielkiego.
Uznajesz Konstantyna Wielkiego za boga.... a to ciekawe.... no, no wyczuwam politeizm oparty na Biblii.... jeśli to prawda, zakrawa to o herezję w najczystszej postaci, ponieważ Bóg dał nam jasno do zrozumienia, że nie ma innego boga oprócz Niego i że przed Nim nie stworzono boga a i po Nim też się tego nie zrobi.... Dlatego Twoje wypowiedzi są tak "ciekawe", gdy mówisz o innych bogach....



amightywind napisał:
tak jak dziś grzeszą spadkobiercy tego kultu solarnego baala, IHS, mitry
Próbowałem dzisiaj w kościele myśleć o Baalu, trzy razy do tego podchodziłem, ale bezskutecznie, nie dało rady. Za każdym razem gdy chciałem skierować moje myśli ku niemu, koncentrowałem się ponownie na ukrzyżowanym Jezusie Chrystusie. Właśnie ten obraz wypychał mi te myśli o bożkach z mojego umysłu, potem zrezygnowałem i już więcej nie próbowałem. Nie uległem i mam nadzieję, że nie zgrzeszyłem tym głupim zachowaniem. Wszystko zależy od wiary. A Ty próbujesz siać zwątpienie. Ludzie słabej wiary może Ci uwierzą, ale tych, którzy budują na skale, nie zwiedziesz.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
Rozumiesz !! Czynili zło. grzeszyli, tak jak dziś grzeszą spadkobiercy tego kultu solarnego baala, IHS, mitry

Warto też wspomnieć o dzisiejszym kulcie asztarte o nazwie "maryjny" - zmienia się nazwa, kult pozostaje ten sam
Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zapytałem czy Biblia zabrania czczenia Niedzieli jako dnia wolnego od pracy i poświęconego Bogu Biblii?
Przecież chrześcijanie poświęcają Niedzielę dla Boga Biblii JHWH.
Odpowiadaj na proste pytania prostymi odpowiedziami.
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
8669aac511.jpeg


Z Koryntu, gdzie Paweł przebywał przez półtora roku mamy takie oto sprawozdanie, gdzie spotykali się w każdą sobotę: "A co szabat rozprawiał w synagodze i przekonywał tak Żydów, jak i Greków." Dz 18:4 (BT). Zauważamy, że zawsze sobota jest czasem spotkań. Czy Apostoł Paweł uczęszczał do synagogi, dlatego że wiedział iż zawsze zastanie tam pewną grupę słuchaczy? Oczywiście że nie.

1 LIST DO KORYNTIAN 7

Wierność otrzymanemu powołaniu
(17)Niech zatem każdy postępuje tak, jak Bóg mu wyznaczył, jak go powołał niech tak postępuje, tak też nakazuję wszystkim Kościołom. 1Kor 7,20.24
(18)Czy ktoś został powołany z obrzezania? Niech nie ukrywa tego. Jeśli ktoś został powołany w nieobrzezaniu, niech się nie obrzezuje.
(19)Albowiem obrzezanie jest niczym i nieobrzezanie jest niczym, ale liczy się tylko przestrzeganie przykazań Bożych. Mt 19,16.17 ; Rz 2,25 ; Ap 12,17 i 14,12
(20)Niech każdy z was trwa w tym do czego został powołany.

Boże przykazania się różnią w 2 punktach w porównaniu z katolickim oszukanym i zakłamanym dekalogiem diabelskiej nierządnicy



Apokalipsa 12 (17) I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo JAHUSHUA.
(18)
I stanął na piasku [nad brzegiem] morza.


Widać jak smok diabelski posługuje się Wami Davidosie i Danielu, że walczycie teraz ze SŁOWEM BOGA no i ze mną, który ma świadectwo JAHUSHUA, który strzeże jednak PRAWDZIWEGO DEKALOGU, czego niestety wam brakuje

Walczcie dalej z BOGIEM IZRAELA, ciekawe kto wygra ?

Ja wiem, wy sobie albo nie zdajecie sprawy z KIM zadzieracie, albo celowo to czynicie

Ciekawe jest to, że dostaliście niejednego "mata" a dalej próbujecie wygrać ze SŁOWEM BOGA NAJWYŻSZEGO JAHWEH

Ciekawe, jak inni ludzie postrzegają te wasze wypociny na temat niedzieli, waszych WIELKICH ARGUMENTÓW które są tak nieadekwatne do tematu i historii pierwszych prawdziwych chrześcijan, którzy ginęli za WIARĘ W BOGA IZRAELA z rąk rzymu.

Ciekawe jest to, że diabeł nie siłą zniszczył (choć nie dokońca) to co zapoczątkowali Apostołowie i JAHUSHUA, lecz właśnie "prawdami wiary katolickiej , a teraz protestanckiej (córeczek nierządnicy) "

Ciekawe jest to, że ludzie dają się tymi naukami ogłupiać, zamiast się karmić SŁOWEM BOGA - CHLEBEM ŻYCIA, PIERWSZYM POKARMEM DLA NIEMOWLĄT, bo ja już nie mówię o prawdziwym KĘSIE BARANINKI

Karmcie się dalej filozofiami waszych "duchownych guru"

Potem jednak nie miejcie pretensji do BOGA

APOKALIPSA IZAJASZA 24 (1) Oto JAHWEH już pustoszy ziemię niszczy ją całą, zmienia jej oblicze i rozprasza wszystkich jej mieszkańców. (2) Kapłanów i lud zwykły, panów i niewolników, panie oraz ich niewolnice, sprzedawców i kupujących, udzielających pożyczki i biorących ją, wierzycieli i dłużników. (3) Spustoszona, spustoszona ziemia, cała też będzie złupiona, złupiona tak jak to JAHWEH postanowił. (4) Cała ziemia w żałobie i lamentuje wszystkie stworzenia giną jęcząc w bólu, zagłada przychodzi na niebo i ziemię.

(5) Zbezczeszczona została ziemia stopami swoich mieszkańców, bo prawa nie zachowali, złamali nakazy zerwali odwieczne przymierze.

(6) Przekleństwo pożera całą ziemię i cierpią przez to wszyscy jej mieszkańcy. Zagłada spotyka mieszkańców ziemi, z których pozostaje tylko bardzo niewielu.

To proroctwo jest skierowane do wszystkich buntowników
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
Widać jak smok diabelski posługuje się Wami Davidosie i Danielu, że walczycie teraz ze SŁOWEM BOGA no i ze mną, który ma świadectwo JAHUSHUA, który strzeże jednak PRAWDZIWEGO DEKALOGU, czego niestety wam brakuje
Masz problemy z odpowiedzią na podstawowe pytania. Dlaczego?
Po co wklejasz dalej te cytaty, skoro one nie są w żaden sposób powiązany z tym co pisałem.
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Bo twoje pytania są takie jak ty....

nie ma zakazu więc mogę... zatem można ćpać, można popełniać aborcje i eutanazje, przecież BÓG nigdzie w Biblii nie powiedział, że nie można zabijać dzieci w łonach poprzez operację czy pigułkę, nigdy nie powiedział, że można zabijać ludzi poprzez zastrzyk śmierci. Nigdy nie powiedział, że nie można wciągać kokainy, dawać w żyłę herę...

Te cytaty pochodzą z Biblii, i jeśli uważasz Biblię jako autorytet, zacznij się stosować do tego, jeśli wolisz echizm kata lub filozofie innych protestanckich kłamców, to nie afiszuj się że jesteś naśladowcą Jezusa...
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
Bo twoje pytania są takie jak ty....

nie ma zakazu więc mogę... zatem można ćpać, można popełniać aborcje i eutanazje, przecież BÓG nigdzie w Biblii nie powiedział, że nie można zabijać dzieci w łonach poprzez operację, nigdy nie powiedział, że można zabijać ludzi poprzez zastrzyk śmierci. Nigdy nie powiedział, że nie można wciągać kokainy, dawać w żyłę herę...
Nie wierzę, że jesteś tak naiwny.
Ile Ty masz lat?
Człowieku przecież to są jasne przykazania...nie zabijaj i poszanowanie własnego zdrowia.
Nie dawaj mi tak głupich przykładów.
Zapytałem wprost co złego w tym, że Chrześcijanie oddają Bogu cześć w niedzielę zamiast soboty?
Jakie to ma znaczenie dla kwestii wiary w Boga?
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Na pierwszej stronie zadałem Ci buntowniku 10 prostych pytań, na które mi nie raczyłeś odpowiedzieć, bo pogrążyłyby twój cały
światopogląd , którego tak zaciekle bronisz.

te 10 pytań i odpowiedzi na nie, są klarownym przykładem i dowodem niewiary oraz tego, jak szatan dzisiaj ogłupia ludzi.


Przecież twierdzisz, że dekalog to dla żydów, więc przykazanie " Nie będziesz zabijał" już nie dotyczy chrześcijan, bo to przecież stare przymierze

Gubisz się chłopcze

Czy to normalne, że to przykazanie "Nie zabijaj" jest aktualne, a "Pamiętaj o dniu SzABBAtu " już nie ?

Przecież to nierozerwalne jest PRAWO BOGA wymienione w DEKALOGU
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
Na pierwszej stronie zadałem Ci buntowniku 10 prostych pytań, na które mi nie raczyłeś odpowiedzieć, bo pogrążyłyby twój cały
światopogląd , którego tak zaciekle bronisz.
Dalej nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.
Nie odpisałem Ci na te pytania bo mi się nie chciało wchodzić z toba w głupie dyskusje bo jak widzę co Ty wypisujesz to mi szkoda czasu na pogrążanie się w takiej głupocie.
Zdmuchnałbym Twój światopogląd w kilku zdaniach. Gdybym tylko miał na to ochotę chłopaczku.
Zaglądnij do pieluchy bo może już jest pełno.
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
[SIZE=14pt]No to zdmuchnij :D czekam

Czwarte przykazanie
[/SIZE][SIZE=14pt]: Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień szabatu i uznał go za święty (2Moj. 20:8-11BT).[/SIZE]

[SIZE=14pt] Kościół Katolicki zamienił „święty i błogosławiony Boży szabat” (1 [/SIZE][SIZE=14pt]Moj 2: 3), na pogański dzień słońca niedzielę lub na ósmy dzień tygodnia według nauki gnostyków. Tym samym można powiedzieć o Polakach to samo, co Ezechiel mówił o Judejczykach:…[/SIZE][SIZE=14pt] bezcześcisz moje szabaty[/SIZE][SIZE=14pt] (Ez 22:8 BT). Polakowi święte słowo „szabat” kojarzy się z sabatem czarownic, esencją zła, a nie ze świętością, o której mówi Biblia. Związane jest to z olbrzymim wpływem pogańskich kultów solarnych, które panowały w okresie kształtowania się doktryny katolickiej. Drugą przyczyną odrzucenia szabatu były nauki gnostyków, będących pod wpływem filozofii Platona, niezwykle popularne wśród ówczesnych elit, które zakazywały czczenia złego Boga Jahwe, jako Stwórcy grzesznej ziemi, wywyższającego się ponad innych bogów i Jego nauk zawartych w Starym Testamencie.[/SIZE]
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
które zakazywały czczenia złego Boga Jahwe,
Bardzo dobrze, ze zakazywały bo taki Bóg nie istnieje.



amightywind napisał:
Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia.
Tak 7 dniem jest dla nas niedziela, co ci w tym nie pasuje?
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Abraham przestrzegał Praw i Przykazań: A przecież niby nie było przykazań BOGA danych Mojżeszowi , czyżby BÓG dał jakieś inne Abrahamowi niż Mojżeszowi ?
BÓG się nie zmienia, nie zmienia zasad świętości !!


(1) A w kraju zapanował tymczasem wielki głód, już drugi po tym, który był za czasów Abrahama. [Chcąc uniknąć klęski głodu] udał się Izaak do Abimeleka, króla filistyńskiego w Gerarze. (2) Ukazał mu się bowiem Jahwe i powiedział: Nie idź do Egiptu! Pozostań w tym kraju, który ci wskażę. (3) Zamieszkasz w tym kraju jako cudzoziemiec, ale Ja będę cię darzył moim błogosławieństwem. Zresztą tobie i twoim potomkom daję na własność te ziemie, wypełniając w ten sposób przymierze, które zawarłem z ojcem twoim, Abrahamem. (4) Potomstwo twoje zaś uczynię tak liczne jak gwiazdy na niebie i dam mu w posiadanie wszystkie owe krainy. Przez twoich potomków błogosławieństwo spłynie na wszystkie narody ziemi. (5) A wszystko dlatego, że Abraham był posłuszny wszystkim Moim poleceniom i rozkazom, wszystkim Moim prawom i pouczeniom. (6) I tak Izaak pozostał w Gerarze.

Co ciekawego jest jeszcze napisane w tym fragmenciku ?

Proroctwo o poganach, którzy zostaną zbawieni...bo otrzymają błogosławieństwo.


Pierwsi poganie , którzy zaczynali żyć wg PRAWA BOGA są opisani w księdze wyjścia

BÓG daje polecenia na temat obchodzenia święta Paschy i przaśników

(46)
W jednym i tym samym domu winna być spożyta. Nie można wynieść z tego domu żadnego kawałka mięsa na zewnątrz. Kości z niego łamać nie będziecie. (47) Całe zgromadzenie Izraela będzie to zachowywało. (48) Jeśliby cudzoziemiec przebywający u ciebie chciał obchodzić Paschę ku czci JAHWEH, to musisz obrzezać wpierw wszystkich potomków jego domu, i wtedy dopiero dopuścić go możesz do obchodzenia Paschy, gdyż wówczas będzie miał prawa tubylców. Żaden jednak nieobrzezany nie może spożywąć

(49) Takie samo prawo będzie dla tubylców i dla cudzoziemców przebywających pośród was.
Bo jakbyś nie wiedział Danielu, to nietylko IZRAEL wyszedł z Egiptu, lecz także inni niewolnicy z innych ludów


Sabbath6Gsm.jpg





IV Przykazanie dane Mojżeszowi na Górze Synaj przypomina nam o konieczności przestrzegania Prawa o Szabacie, które ELOHIM ustanowił jako pierwsze, już przy samym dziele Stworzenia, w czasie gdy żadne przymierze z człowiekiem - Stare ani Nowe - jeszcze nie istniało. Nie jest to więc przepis wprowadzony przez BOGA w trakcie ustanawiania Starego Przymierza / Testamentu, a jedynie przytoczony i zatwierdzony jako obowiązujący, przy tej właśnie okazji. Czy zatem twierdzenia nauczycieli ludzkich doktryn mówiące, że IV Przykazanie przestało obowiązywać w chwili wygaśnięcia Starego Testamentu, mają jakikolwiek sens? W szczególności biorąc pod uwagę fakt, że Szabat był honorowany przez JAHUSZUA i JEGO uczniów, zarówno w czasie JEGO życia na ziemi jak i po zmartwychwstaniu i Wniebowstąpieniu,
„Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać Prawo albo Proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić. Amen, albowiem powiadam wam: Dopóki Niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z Prawa, aż się to wszystko stanie. Ktokolwiek więc, unieważniłby jedno z tych Przykazań najmniejszych i tak nauczał ludzi, najmniejszym nazwany będzie w Królestwie Niebios. Ten zaś, kto czyniłby i nauczał ich wszystkich, ten będzie wielkim nazwany w Królestwie Niebieskim.” – JAHUSZUA w Ewangelii Św. Mateusza 5:17-19


Danielu , czy niebo i ziemia przeminęły ?
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
danielr9 napisał:
Dalej nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie
On nie odpowie, bo nie ma gotowych odpowiedzi na konkretne pytania. Jedyne co potrafi, to wklejać obrazki i teksty ze swojej stronki. No i tzw "proroctwa" Nikomii. Jest owładnięty naukami sekty i z nim nie pogadasz.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Davidas napisał:
On nie odpowie, bo nie ma gotowych odpowiedzi na konkretne pytania. Jedyne co potrafi, to wklejać obrazki i teksty ze swojej stronki. No i tzw "proroctwa" Nikomii. Jest owładnięty naukami sekty i z nim nie pogadasz.
Zauważyłem to już wcześniej....nie sądziłem, że jest aż tak źle.
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
danielu r. ty też nie odpowiadasz na pytania
Tak więc, według Ciebie istnieje wiele bogów. Ciekawe.

Gdzie znalazłeś tę prawdę w Biblii?
"Bo chociaż są tacy, których zwą „bogami”, czy to w niebie, czy na ziemi, jako że jest wielu „bogów” i wielu „panów”, dla nas wszakże jest jeden Bóg, Ojciec, z którego jest wszystko, a my dla niego; i jeden jest Pan, Jezus Chrystus, przez którego jest wszystko i my przez niego."

xD

danielu r. ty też nie odpowiadasz na pytania
Tak więc, według Ciebie istnieje wiele bogów. Ciekawe.

Gdzie znalazłeś tę prawdę w Biblii?
"Bo chociaż są tacy, których zwą „bogami”, czy to w niebie, czy na ziemi, jako że jest wielu „bogów” i wielu „panów”, dla nas wszakże jest jeden Bóg, Ojciec, z którego jest wszystko, a my dla niego; i jeden jest Pan, Jezus Chrystus, przez którego jest wszystko i my przez niego."

xD
Tak, ten fragment mówi o dwóch różnych grupach wierzących. amightywind należy do grupy "tacy", ja uważam się w grupie "nas".



.
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
9c4f15b41c.jpeg


W Tesalonice podobnie, sobota jest dniem spotkań chrześcijan, "Paweł według swego zwyczaju wszedł do nich i przez trzy szabaty rozprawiał z nimi. Na podstawie Pisma wyjaśniał i nauczał: Mesjasz musiał cierpieć i zmartwychwstać. Jezus, którego wam głoszę, jest tym Mesjaszem. Niektórzy z nich, a także pokaźna liczba pobożnych Greków i niemało znamienitych kobiet uwierzyło i przyłączyło się do Pawła i Sylasa." (BT) Dz 17:2-4 Znajdujemy tutaj wzmiankę o poganach, o wielkim tłumie Greków. O wszystkich powiedziane jest, że przyszli słuchać słowa Bożego i aby modlić się w dzień sobotni. Właśnie sobota była tym szczególnym dniem spotkań.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
amightywind napisał:
IV Przykazanie dane Mojżeszowi na Górze Synaj przypomina nam o konieczności przestrzegania Prawa o Szabacie, które ELOHIM ustanowił jako pierwsze, już przy samym dziele Stworzenia
Czy naprawdę nie widzisz, że historia Mojżesza jest kopią historii Misesa ze starożytnego Egiptu? To właśnie Mises otrzymuje tablicę z prawem od Bogów którą przekazuje ludowi. Przykazania są niemal identyczne jak te, które znajdujemy spisane w Biblii.
Widzę u kolegi poważne braki w wiedzy historycznej. Czyżby doktryna przysłoniła myślenie?
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
29a6bed986.jpeg


Z relacji biblijnej dowiadujemy się iż pierwsi chrześcijanie zgodnie z przykazaniem odpoczywali w dniu sobotnim. Z Księgi dziejów Apostolskich czytamy, że sobota była tym jedynym dniem, w którym apostołowie byli wciąż zaangażowani w tygodniowej służbie Bożej. Apostoł Paweł i jego towarzysze, gdy odwiedzili Antiochię weszli do synagogi i usiedli. "Oni zaś przeszli przez Perge, dotarli do Antiochii Pizydyjskiej, weszli w dzień sobotni do synagogi i usiedli." (BT) Dz 13:14 Po odczytaniu wyjątków z Pisma Świętego zostali zaproszeni do przemówienia. Po wygłoszonym kazaniu wiele osób, a wśród nich byli i poganie, prosiło go, aby i w następną sobotę głosił im Słowo Boże. Pozostali więc w Antiochi aż do następnej soboty. "W następny szabat zebrało się niemal całe miasto, aby słuchać słowa Bożego."(BT) (Dz 13:44) Gdyby Paweł nie przypisywał sobocie żadnego większego znaczenia, to nie powiedziałby im kiedy i w jaki dzień się ponownie spotkają na słuchanie Słowa Bożego. W wierszu 44 jest jednak wyraźnie podkreślone, że z tym spotkaniem czekał do następnej soboty. Wtedy to zgromadziło się całe miasto, sami poganie - spotkali się właśnie w sobotę.

SŁOWO BOŻE - nie było wtedy tzw. Nowego Testamentu, więc co głosił poganom i izraelitom Paweł ?

TANACH czyli TORĘ i PROROKÓW, nauczał ich SŁOWA BOGA, bo JAHUSHUA JEST ŻYWYM TORĄ

Czekam dalej na wyssane z palca szyderstwa Davidosa, 7teena i Daniela - jakaś nowa trójca "święta" która naucza "słowa boga"

To co prezenetujecie swoimi wypowiedziami i wypocinami jest poniżej dna... wręcz piekielne

To jak, Paweł nauczał w Gminach Chrześcijańskich interpretacji swoich listów (to co dziś robią kościoły) ?

czy może SŁOWA BOGA ?
 
Do góry