System Of A Down(SOAD)

Status
Zamknięty.

xeo95pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sulejów k. Piotrkowa Trybunalskiego
Słucha ktoś SOADa?Ja przyznam się że jestem od tego uzależniony. Mam na komputerze i telefonie prawie 30 ich piosenek, a zamierzam ściągnąć wszystkie :] Praktycznie 90% słuchania muzyki poświęcam na ten zespół. Lubię ten zespół ponieważ mają melodyjne i wpadające w ucho piosenki oraz świetnych wokalistów-Sej'ego Tankian'a i Daron'a Malankin'a. Szkoda tylko że zawiesili działalność i raczej nie powrócą. A właśnie-ma ktoś info na ten temat?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
System jest niezły, ale to nie metal. A temat już chyba był (trzeba Bartka wołać;)).
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
SOADu nie SOADa + pieractwo + to już było + inb4 nu metal nie metal
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Właśnie coś mi tu śmierdzi... a skarpetki zmieniałem przecież. :niepewny: 'Inne ciężkie brzmienia' i 'Metal' czyste. Szósty zmysł podpowiada mi 'muzyka ogólnie', ale to później, teraz nie jestem w stanie. Chyba że ktoś chce zostać zastępcą, droga wolna. 'Vice Bartek' czeka. :sexy:

Tematu naprawdę nie ma, a doskonale go pamiętam. Pewnie padł ofiarą czystek, ale w dziale z popem też go nie ma. Punk, muzyka ogólnie przeszukane. Reggae, techno i hip hop sobie odpuszczę. Przez google 'soad + forumowisko' też tylko ten znajduje. I mi to spokoju nie da.

Lubię pierwszą płytę pt. 'SOAD'
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Słucha ktoś SOADa?Ja przyznam się że jestem od tego uzależniony. Mam na komputerze i telefonie prawie 30 ich piosenek, a zamierzam ściągnąć wszystkie :] Praktycznie 90% słuchania muzyki poświęcam na ten zespół. Lubię ten zespół ponieważ mają melodyjne i wpadające w ucho piosenki oraz świetnych wokalistów-Sej'ego Tankian'a i Daron'a Malankin'a. Szkoda tylko że zawiesili działalność i raczej nie powrócą. A właśnie-ma ktoś info na ten temat?

Masz powód do dumy... <_< Co innego jakbyś miał jakąś oryginalną ich płytę. Zresztą jeżeli tak ich lubisz to wypadałoby...
Co do informacji Tankian tworzy coś tam solo, a Daron i perkusista mają swój zespół- http://www.forumowisko.pl/topic/68612-scars-on-broadway/
Jeden z nich miał zająć się chyba rysowaniem komiksów :)


System jest niezły, ale to nie metal. A temat już chyba był (trzeba Bartka wołać;)).

Na pewno był w dziale Rock i stamtąd go nigdy nie usuwałem ani nie przenosiłem. Morion również nie. Szukałem go przez google i tą naszą marną wyszukiwarkę i nie ma go. Ale teraz do głowy mi przychodzi, że czasem mógł temat zostać odrzucony razem z tematami-spamami, jeżeli jego autor zaczął nam spamować.

Ten temat oczywiście przenoszę tam gdzie jego miejsce.

Tematu naprawdę nie ma, a doskonale go pamiętam. Pewnie padł ofiarą czystek, ale w dziale z popem też go nie ma. Punk, muzyka ogólnie przeszukane. Reggae, techno i hip hop sobie odpuszczę. Przez google 'soad + forumowisko' też tylko ten znajduje. I mi to spokoju nie da.

Co najlepsze w koszu też go nie ma :D


Edit: jednak w niezaakceptowanych tematach również go nie ma :mruga:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Masz powód do dumy... <_< Co innego jakbyś miał jakąś oryginalną ich płytę. Zresztą jeżeli tak ich lubisz to wypadałoby...
Co do informacji Tankian tworzy coś tam solo, a Daron i perkusista mają swój zespół- http://www.forumowisko.pl/topic/68612-scars-on-broadway/
Jeden z nich miał zająć się chyba rysowaniem komiksów :)
Serj solo daje radę, Scars... również.
A to mówisz o perkusiście, ale on założył sklep z komiksami, nie że rysuje.

Natomiast zniknięcie tematu wygląda mi na szeroko zakrojoną akcję pewnych zgrupowań o charakterze masońskim rzecz jasna.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Serj solo daje radę, Scars... również.
A to mówisz o perkusiście, ale on założył sklep z komiksami, nie że rysuje.

Natomiast zniknięcie tematu wygląda mi na szeroko zakrojoną akcję pewnych zgrupowań o charakterze masońskim rzecz jasna.

A to może, bo czytałem o ich planach na życie zaraz po zawieszeniu działalności, także mogłem przekręcić jakiś fakt :D

Może Angel też nie uznaje nu metalu i zaczął walczyć z wszelkimi tematami tej maści ? :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
http://www.forumowisko.pl/topic/2860-system-of-a-down/

Oj panowie, panowie ;)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
ja:cenzura:e.jpg

Najciemniej pod latarnią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry