Syoss: opinie.

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ostatnio dużo reklamuje się szampony i odzywki Syoss, że tanie, fryzjerskie, profesjonalne;
kupiłam szampon, ten czarny z pomarańczową obwudką, czyli do włosów zniszczonych i przyznam, że dla mnie rewelacja :) Nie taki efekt, że zaraz jak od fryzjera, ale za takie pieniądze rzyczywiście się opłaca na taki efekt :) ja ze swojej strony polecam.

Myślę, też o odżywce z tej serii i nablyszczaczu, ale narazie stosuję inną.

A Wy co myslicie o Syoss? :)
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
tez zastanawiam się nad kupnem, ale jeszcze nie widziałam w pobliskich drogeriach.. jaka jest jego cena?
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
nabłyszczacz do niczego. nie nabłyszcza, lekko skleja włosy po paru godzinach wyglądają jak przetłuszczone. Jeśli reszta taka badziewna to odradzam.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
U mnie w supermarketach 500 ml szamponu kosztuje około 16zł, odżywka 200ml jakieś 13zł.
Jeśli chodzi o szampony to jestem zadowolona, cena jest dość niska a efekty podobne jak przy 'fryzjerskich' produktach.
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
U mnie tez mniej więcej tyle kosztują; ale ja z szamponu jestem zadowolona :) Nawet nie muszę używać jedwabiu na końcówki, żeby się nie rozdwajały, i są fajnie miękkie :D Ja polecam ;]
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Ja używałab szamponu syoss tego czarnego z różwoym, który miał nadać blask, jednak nic szczególnego nie zauważyłam, włsoy jak po każdym umyciu normalne ;]
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
ja mam ten do włosów zniszczonych i jakoś u mnie nie spełnia swojej roli
mam wysuszone końcówki po nim i sianowate włosy, których w żaden sposób nie da się ogarnąć <_<
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie beznadzieja. Kupiłam zarówno szampon, jak i odżywkę (do włosów farbowanych). Końcówki suche niesamowicie, szybko robią się przetłuszczone, nawet pachnie nieciekawie. Odradzam. Nie ma to jak stary dobry gliss kur.

Jak dla mnie beznadzieja. Kupiłam zarówno szampon, jak i odżywkę (do włosów farbowanych). Końcówki suche niesamowicie, szybko robią się przetłuszczone, nawet pachnie nieciekawie. Odradzam. Nie ma to jak stary dobry gliss kur.
 
Do góry