Synkowi Schodzi Skóra Z Rąk.

Kazimiera

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
dolnośląskie
Nie jestem pewna ale to chyba atopowe zapalenie skóry (jakos tak sie to chyba nazywa) bo kolezanki dziecko to mialo tylko na opuszkach palcow u stóp i pamietam ze lekarz kazal to smarowac tlustym kremem typ sudocream czy nivea
to chyba rodzaj jakiejs alergii...
najlepiej isc do alergologa i zrobic dziecku testy
Witam wsztstkich z problemami skórnymi,bardzo ,bardzo dobre są zioła Alveo, na AZS i wszystkie choroby jak łuszczyca,alergie skórne itp.Mam1,5 rok.malucha od 7 mies.pije jed.miarke dyennie i jest wsystko ok.Moge pomoc!!!!
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Mojemu lubemu tez schodzi skórka z rąk, zazwyczaj o okreslonej porze roku. Cała zime. Ale to alergia. On jest dosłownie na wszytko uczulony.
 

endrzii

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Patrząc na daty widzę, że ten temat był poruszany bardzo dawno, ale może jednak ktoś mi będzie umiał odpowiedzieć na moje pytanie.
Kwestia jest tego typu, że ostatnio strasznie mi zaczęła schodzić skóra z dłoni i to do tego stopnia , że jak włoże ręce do siepłej wody po to np zeby umyć naczynia to strasznie pieką mnie te dłonie jest to bardzo bolesne, czesto też jak wykonuje jakies prace domowe ktore wiążą sie z częstym użyciem rąk to bardzo mnie one pieką.

Czy ktoś z was spotkał się już z czymś takim lub może z czymś podobnym?????
 
Do góry