sympatyczne teksty <3

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja zazwyczaj jestem spontaniczna, i gdybyś przeczytała całe forum to byś wiedziała bo pisałam to samo co ty... jedynie żeby np nei powiedzieć chłopakowi `wyskakuj z ubrań` to tamten tekst jakoś mi sie spodobał xd ale znając mnie nawet jak bym chciała to go nie zapamietam xdd
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
CYTAT(Mały_Książe_r.89 @ 16.04.2009, 19:32) *
Jednak widać że internet zmienia ludzi eeeh.......

ale że w jakim sensie zmienia?

W takim sensie że ludzie coraz częściej oczekują gotowych wypowiedzi na poszczególne sytuacje jakie niesie życie bądź jakie im stawia przeszkody i zanika samodzielne myślenie :)
 
A

Anitkaa

Guest
W takim sensie że ludzie coraz częściej oczekują gotowych wypowiedzi na poszczególne sytuacje jakie niesie życie bądź jakie im stawia przeszkody i zanika samodzielne myślenie :)
Oj, zanika. Ludzie wolą mieć jakiś określony zwrot na konkretną sytuację.
Ciężko użyć mózgownicy.
Zastrzegam, że to nie jest aluzja do tego tematu. Tylko takie ogólne przemyślenia
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
Pfff, facetom sie nie mowi milych rzeczy, a jak chcesz wiedziec czemu przeczytaj " Dlaczego faceci kochaja zolzy " . Znajdziesz w pdf'ie na necie gdzies.
Moje wyprobowane, niezmiernie przesympatyczne teksty jakie mowie mojemu akutalnemu to :
- Masz taka morde, ze bede Toba straszyc dzieci.
-(Jak do konca spotkania zostalo niewiele czasu) Dobrze ze jeszcze tylko x minut, bo juz nie umiem z Toba wytrzymac.
- Ale Ty jestes poj:cenzura:ny...
- I tak Cie zamienie na innego.

pozdrawiam ^^
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
to zależy jakiego chłopaka się ma ;p mój raczej by zadowolony z takich tekstów by nie był, bo jestem dla niego miła i słodka (on tak uważa ;o i tak o mnie mówi xd ale nie jestem za zwyczaj taka `słodka) ;]
 

Twiggy

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hell
to zależy jakiego chłopaka się ma ;p mój raczej by zadowolony z takich tekstów by nie był, bo jestem dla niego miła i słodka (on tak uważa ;o i tak o mnie mówi xd ale nie jestem za zwyczaj taka `słodka) ;]

mi tez mowi ze jestem słodka i miła. widzisz o co mi chodzi ?
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
mniej więcej tak ;) cóż to zależy od chłopaka ;) i tak naprawdę każda dziewczyna ma swoje sposoby na facetów ^^
 

nobody100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Radom
'jestes poje.bany' raczej nie nalezy do 'sympatycznych tekstów' :pp
nie pwoiedzialabym tak do chlopaka, bo ja nie chciałabym, żeby on tak sie do mnie zwracał, co innego raz na jakiś czas, powiedzieć mu, np, że on to jest w ogole brzydki, wcale nie jest zabawny i ze go sie nie da znieść, nawet nie tylko troche w ogole nie nie mozna go znieść ;d no i znajac mnie to na pewno on by wiedział że ma to rozumieć inaczej o 180 ;)
 

nobody100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Radom
"I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę..." hahah :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
I Killed a girl and i liked it...

Ogółem nie wiem jak innych facetów, ale mnie mówienie frazesami denerwuje, chyba że kobieta cytuje jakieś książki, filmy - widać że jest ukulturniona.

To chyba miało być "I kissed a girl, I liked it..." Wiem, że kobieta śpiewa tą piosenkę, ale przecież chłopak dziewczynie może zanucić.
 

nobody100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Radom
albooo coś typu, daj mi szbko reke [no i jak złapie] ejjj, własnie mnie podrywasz:D
 
K

kinga_sc

Guest
najlepszy tekst na poczatek dnia i koniec jaki mozna uslyszec- kochanie nic dzis nie pilem:)


albo: moge pobawic sie twoim jezem? i co co biega?:eek:
 
Do góry