sylwester

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Większość z was ma fajne plany :p , ja po prostu organizuje imprezę w moim domu zaproszę parę fajnych osób na nocowanie :).
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Moje plany nie są albo są ambitne jak dla Mnie idelanym sylwestrem będzie sylwester w towarzystwie mojego ukochanego.
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Jak narazie nie mogę jeszcze powiedzieć co będe robił na Sylwestra, bo istnieje możliwość że pójde do pracy na noc.. Także Wszystko sie okaże w Ciagu Najbliższych Dni..Poczekamy Zobaczymy :)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a ja nie mam pomysłu a chciałabym, żeby było to coś wyjątkowego... cóż mam nadzieję, że mój ukochany będzie kreatywny :)
 

lucyjana

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
katowice
Ja jednak uznaje sylwestra w śniegowym klimacie:) góry, stoki i jaaaaazda i tak przez 3 dni, ha

A jaki cudowny jest moment 24tej na stoku!! Polecam wszystkim szalonym śniegowcom:)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Ze znajomymi na działce letniej najprawdopodobniej. Rozpali się w kominku i będzie dobrze :) Alkohol także rozgrzeje.
 

HubertUSEK

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Ostrów
Ja jednak uznaje sylwestra w śniegowym klimacie:) góry, stoki i jaaaaazda i tak przez 3 dni, ha

A jaki cudowny jest moment 24tej na stoku!! Polecam wszystkim szalonym śniegowcom:)

też na to postawiłem i wydaje mi się że bedzie dobrze.... a zorientowanych w zwiazku z sylwestrem w Zakopanym zapraszam do działu regionalnego! może akurat ktos bedzie w stanie mi pomóc :)
 

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja pewnie będę miała domówkę, w rodzinnym gronie, czyli zero chlania do rana....No ale mam zamiar po północy oblecieć wszystkich moich znajomych i wypić z nimi kielicha ,albo stuknąć się szklankami pełnymi piwska hehe :D Oczywiście z rana krzywym krokiem do domu bym wracała....hehe "lobię piwo bo chodzę po nim krzywo" http://zletrafiles.pl/galeria,218.html,21 takie słodkie piwko tez bym wypiła... :p :D ;) To dla tych co browar sznują i kochają...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Ze znajomymi na działce letniej najprawdopodobniej. Rozpali się w kominku i będzie dobrze smile.gif Alkohol także rozgrzeje.
Zmiana planów: jadę do Warszawy na plac konstytucji. Ktoś się może wybiera?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja jeszcze nie wiem, gdzie będę na stówę, ale pewnie u kuzyna w górach lub na jakiejś bibie domowej u kumpli.
 

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ej! a w Warszawie nie będzie przypadkiem na rynku sylwester w rytmie Abba?? Kurde 2 razy ogląłam Mamma mia! i szczerze polecam tym, którzy nie oglądali albo jeszcze się na to nie zdecydowali....
 

yyy

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
świetna opcją jest wynajęcie apartamentu na sylwestra :D jets to koszt około 400zł wynajmuje sie go tak jak pokój w hotelu.
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
świetna opcją jest wynajęcie apartamentu na sylwestra :D jets to koszt około 400zł wynajmuje sie go tak jak pokój w hotelu.

widzę, że nie tylko ja jestem zwolennikiem sylwestra "we dwoje". w tym roku mam zamiar ze swoją drugą połówką spędzić romantycznego sylwestra na podkarpaciu. przy dźwiękach strzelających w kominku drew potańczyć trochę do muzyki Ewy Cassidy, o północy otworzyć butelkę CIN&CIN, a potem oddać się uniesieniom po tym musującym szaleństwie ;>

ech... jeszcze tylko kilka dni do wyjazdu.
 
Do góry