Sylwester

Status
Zamknięty.

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a jak mozesz spedzic sylwka nie ze swoim skarbem ?
 

carino

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Ja planuje spedzić sylwestra w Krakowie. Pozostaje kwestią dogrania czy skoczymy na rynek, czy też bedziemy się bawić tylko u siebie (czyt. w akademikach :p ). W każdym bądz razie zapowiada się przednia zabawa w doborowym towarzystwie BB)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja planuje spedzić sylwestra w Krakowie. Pozostaje kwestią dogrania czy skoczymy na rynek, czy też bedziemy się bawić tylko u siebie (czyt. w akademikach :p ). W każdym bądz razie zapowiada się przednia zabawa w doborowym towarzystwie BB)
Jak to w akademikach :D
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
20:00 - 24:00 Mieszkanie koleżanki (kameralna impreza na około 30 osób ;))
24:00 - 01:00 Rynek
01:00 - XX:XX Powrót do mieszkania (zapewne) i kontynuacja libacji i swiętowania Nowego Roku :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mam dylemat czy zostawić kumpla i całe towarzystwo i iśc z kuzynem i znajomymi na impreze 60 osób . ALe chyba nie zostawie kumpla i pójde na domówkę do niego na 10 osob sami znajomi. :p
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
ja ide do kolezanki
cała klasa, tzn większość będzie :D
muszę pojśc bo to ostatni rok z moją klasą więc żałowałabym gdybym nie poszła ...
krata piwa już jest załatwiona, wino marki Wino też podobno xD szampan też ;)
 

jedrek85

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
w tym roku sylwek jest na wyjeździe...jade do znajomych w okolice rzeszowa :D :D :D
oj się będzie działo...może zapanktuje na wyjeździe...w zeszłym roku jak walczyłem na sylwku u siebie to przegrałem ;) ;) :)
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja Sylwestra spedze w domu grajac pewnie w cos na kompie, moje plany z organizacja nie wypalily :( .
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
to ja jeszcze odnośnie tej domówki...
jak sie boicie o mieszkanie to drukuje się pisemka o treści:
"Uroczyście oświadczam, że pan/pani został zaproszony na inaugurację nowego 2007 roku do XXX na godzinę ZZZ.

***Jeśli zażygasz ściany - malujesz cały dom.

Podpis:..............."

:D :D :D



A co ja robie na Sylwestra..?
Niwim.
Może pójdę z kocykiem i 0,7% do parku, może będę siedzieć z kratą piwa w pokoju, może pójdę ze starymi znajomymi w miasto...
Jestem zaproszona na 4 imprezy z czego 3 za miastem - więc odpada [tłum. tatuś - dyktator]
a ta 1 u koleżanki z której ojcem on chodził do klasy [impreza mocno zakrapiana] także nici.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Miałam zaprosić przyjaciółki do nowego mieszkania, ale jesio nie jest skończone, a więc.. będę siedzieć sama w domu.
;c
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
albo pójde do kolezanki jezeli skonczy sie u niej remont lub koleżanka przyjdzie do mnie i zrobimy sobie seansik filmowy lub posiedze na kompie i pogadam z ludźmi lub pójde ze szwagrem do jego brata swietowac.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja jade na wiejska zabawe ;) tylko, ze okazalo sie, ze cos tam z tym nie wypali :/ ale i tak ide (z moja przyjaciolka :* ) na inna wiejska zabawe (takie najlepsze sa ;) ) :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry