Sylwester

Status
Zamknięty.

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
W domu, zapewne przed komputerem, książkami ub w łóżku...
jak co roku..
Ach, ta wieś..;/
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Miałam spędzić Sylwestra w domku na wsi, ale nic z tego nie wyszło, trzeba było szukać ze 2 miechy wcześniej.Potem mieliśmy robić u mojego faceta w domku letniskowym, ale Ci znajomi co mieli być jeszcze tego dnia pracują i nie mają jak dojechać.Więc nie wiem gdzie się znajdę i co będę robić.
 

Katka1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja spędzę sylwestra na imprezie u znajomego ^^ Wcześniej miałam inne plany. Znajomi chcieli wynająć salę w szkole, ale nie wypaliło xP
 

izka299

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
ema... to moj pierwszy post na tym forum więc postanowilam zacząc od sylwestra... w tym roku spędzam go na domówce u kumpeli.. oj bedzie się działo :D pozdro
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Samotnie w domu - jak co roku, miałem nadzieje, ze się to zmieni, ale jednak nie...
 

Beatkab95

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Jasienica
ja chyba jak co rok... najpierw w domu potem u kuzyny... troche pochlejemy... ale chyba kuzyna idzie do kolezanki... a ja wtedy nie wiem... :( buuu
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Dom, dziewczyna, kuchnia, romantyczna kolacja we dwoje a później pewnie ps2 do późna ;D.
 

Morkoox

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na imprezie plenerowej organizowanej przez nasze kochane miasto :D
Oby tylko mama mojej mamy się zgodziła ;/
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
No to po sylwku, opisujcie jak bylo
u mnie w miare spoko, pite u ziomka w chacie w pare osob robimy dwie flaszeczki, potem lecimy na miasto, droga do centrum, bardzo zabawna + poznane laski w autobusie
w klubie jak to klubie non stop balet na parkiecie spotyka sie znajomych. kolo 3 wychdozimy i wracamy do domu
dzisiaj pol dnia ciezki kac
witam w 2008 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry