Sylwester Zakopaane

martynkaa1910

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam Was
Planujemy w 4 osoby jechać do Zakopanego na 3 dni ale nikt nie chce nam zarezerwować teraz miejsc na tak krótki czas, pomyśleliśmy żeby pojechać w ciemno 30 grudnia, jak myślicie znajdziemy coś na miejscu dzień przed sylwestrem?
 

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zakopane w Sylwestra to magiczne miejsce! Szczególnie kiedy spędza się je z przyjaciółmi. Ja z chłopakiem rok temu mieliśmy ten sam problem co Ty! Z pomocą przyszła nam kumpela, która od lat spędza sylwestra z chłopakiem w Zakopanem w ośrodku Start. No i cóż, mimo nikłych nadziei zadzwoniłam i .. mieli kilka wolnych miejsc! Natychmiast zarezerwowaliśmy sobie czas pobytu i pojechaliśmy! Także przełom roku 2010/2011 spędziliśmy w miejscu z widokiem na Tatry i na wyciągi narciarskie. W 5-dniowy pobyt wliczone jest 5 noclegów w pokojach z łazienkami i TV, 5 śniadań , super bal noworoczny, impreza regionalna, kulig - podczas , którego poznajemy niezwykłe dzielnice Zakopanego oraz internet bezprzewodowy i parking. Super miejsce, lepszego miejsca na sylwestra nie można wybrać. Dla zainteresowanych podaję stronę internetową: www.start-zakopane.pl :) Pozdrawiam! :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Mnie Zakopane się już trochę znudziło.. Dla odmiany Sylwester.. na morzu ^^ Wiem, że będzie bajecznie :)
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Z tego co słyszałem to nie macie żadnych szans, no może jakaś rudera. Zakopane to najpopularniejsze miejsce w górach tam zawsze jest tłok.
 
Do góry