Sylwester w Wwarszawie

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Niedawno przeprowadziłam sięd o Warszawy z Krakowa, ponieważ dostałam dobrze płatną pracę, kupiłam mieszkanie w Kaskadzie na Woli i chciałąm się zapytać dobrych duszyczek, gdzie mogę spędzić Sylwestra jako singiel, poznając nowych znajomych? :) Chetnie bym się wybrała na taką imprezę "w nieznane", inaczej czeka mnie "zabawa" z siostrą, jej mężem debilem i ich dzieicakami:(
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
ciekawie się zapowiada:) myślę że możesz poszukać na stronie Wawy, tam mogą być jakieś imprezki, kiedyś widziałam na starym mieście że w klubach były imprezy dla singli, wisiały kartki na drzwiach a powiedz jak mieszkanko?ja na Twoim miejscu zaprosiłabym znajomych do siebie:D
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
a ja nie mam gdzie iść na domówkę i chętnie bym poszła;] bo chodziliśmy z mężem na imprezy zorganizowane ale brak chętnych w tym roku
więc zazdroszczę i życzę udanej zabawy;]
 

genialny

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku zjechalem do Warszawy na Sylwestra z kumplami. Jeszcze nie zdecydowalismy sie na 100% dokad isc ale rozwazamy jakies opcje klubowe na Powislu albo po drugiej stronie Wisly. Wybor jest duzy z tego co patrzylem na Facebooku... Jak na razie zostawilismy rzeczy w hotelu niedaleko starowki i poszlismy na Krakowskie popatrzec jak wyglada Warszawa jeszcze w Starym Roku. Na accorhotels znalezlismy dobra oferte na nocleg i jutro po 12 spadamy spowrotem do Torunia. Dobrze, ze przynajmniej do dworca niedaleko, to moze uda sie wstac o ludzkiej porze ;)
 
Do góry