Sylwester - ciekawe pomysły

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Szukam ciekawych i realnych pomysłów na spędzenie sylwestra. Proszę o opinie, najlepiej jeśli ktoś ma już coś sprawdzonego :)
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Ja zabieram dziewczynę do Remes w Opalenicy. Dla niej spa, dla mnie siłownia... Romantyczny sylwester dla dwojga :D Nie mamy jakoś ochoty wariować w tym roku :) A tam jest rewelacyjnie, byliśmy już dwa razy w wakacje
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jesteś niedobra! Narobiłaś mi ochoty! Będę teraz molestować swojego mężczyznę, żeby mnie na tę imprezę zabrał :D Strasznie lubię lata 80. a jeszcze bardziej imprezy promowe. Chociaż najchętniej to bym zaliczyła jeszcze raz tę "W rytmach Abby". Była... mega :)
 
D

Dorka123

Guest
Ja też kocham lata 80-te :) Nawet raz zorganizowaliśmy sobie sobie sylwestra w tym klimacie. Przebraliśmy się, a alkohol i jedzenie były na kartki :p Było bosko :D Chętnie bym to powtórzyła, czemu nie na promie ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dorka123 napisał:
Ja też kocham lata 80-te :) Nawet raz zorganizowaliśmy sobie sobie sylwestra w tym klimacie. Przebraliśmy się, a alkohol i jedzenie były na kartki :p Było bosko :D Chętnie bym to powtórzyła, czemu nie na promie ;)
Prom to dobry pomysł. A może pociąg? Wsiąść do pociągu byle jakiego... tylko że z biletami.
 
H

Herg_zbanowany

Guest
Bardzo ciekawe propozycje,z tym ze tutaj liczy się jedno,a mianowicie cena za takiego Sylwestra,ile np kosztuje na promie? Możesz napisać szczegóły?
 

KoralAnn

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja na ten przyklad wybieram sie do Lizbony a ze rok temu bylam w podobnych rejonach (a konkretnie w Barcelonie) sadze, ze nie zawiode sie :)
 
Do góry