Sylwester 2010

flloretta

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów! Jakie plany na Sylwester? Ja osobiście rozwarzam Słowację , znalazłam fajną i nie drogą ofertę na stronie biura OIS tylko nie mogę się zdecydować na konkretne miejsce . Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć czy lepsze okolice Chopoku czy Donovalów ? Proszę o pomoc :)
 

ewelina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Słowacja odpada, jeśli już to jednak bardziej egzotyczne miejsce bym wybrała na spędzenie sylwestra. Na przykład Egipt i Marsa El Alam w jakimś ekskluzywnym hotelu itaki. Ofert jest wiele, także jest w czym wybierać.
 

florek_1981

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zapraszam na wyjazd sylwestrowy do WILNA (z imprezą w cenie)
autokary jadą z Gdańska, Elbląga, Ostródy, Olsztyna, Mrągowa, Giżycka, Suwałk
Warszawy, Ostrołęki, Łomży, Białegostoku, Augustowa
Krakowa, Katowic, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi


za 630 zł od osoby:
-2 noclegi w hotelu w pokojach 2 lub 3 - osobowych z łazienkami
-3 śniadania
-opiekę pilota
-przejazd komfortowym autokarem
-podatek VAT
-super towarzystwo!
-impreza sylwestrowa z gorącymi daniami i szampanem o godz. 24.00 czasu -litewskiego i o godz. 01.00
-(czasu litewskiego a 24.00 czasu polskiego)
ubezpieczenia NNW i KL

Więcej informacji na stronie SYLWESTER WILNO
lub pod telefonem: +48 519 677 106
 

Attachments

  • Wyjazd sylwestrowy do WILNA.pdf
    101,1 KB · Wyświetleń: 68

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A mnie kusi rejs promem albo weekend albo sylwester. co powiecie o takiej ofercie?
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/sylwester_na_promie_polonia
 

Mniszka83

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Polska
A mnie kusi rejs promem albo weekend albo sylwester. co powiecie o takiej ofercie?
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/sylwester_na_promie_polonia

Jestem domatorką, ale w tym roku postanowiłam gdzieś się wybrać z małą grupką znajomych. Konkretnego miejsca jeszcze nie znalazłam, przeglądam wyrywkowo od jakiegoś czasu ofertę noclegową na urlopwpolsce.pl , w końcu trzeba by się za to wziąć zanim najfajniejsze miejsca zostaną zarezerwowane. Ma być raczej spokojnie, preferowałabym jakiś domek na obrzeżach cywilizacji :D
 

Reth_

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Śląsk
W dobrym towarzystwie to nawet sylwester pod biedronką może być niezapomniany :lol: Moja dewiza to "hej przygodo" !! Nie mam więc pojęcia gdzie się znajdę w tegorocznego sylwestra...
 
D

Dorka123

Guest
ja o sylwestrze jeszcze nie myślę, najprawdopodobniej spędzimy go na jakiejś domówce, ale co do oferty Unity Line to widzę, ze mają jarmarki świąteczne w Kopenhadze :) na takie coś bym pojechała :D podobno nigdzie nie ma tak świątecznego klimatu w Krajach Skandynawskich
 

Marble

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja co roku chodzilam na imprezy do znajomych, ale tym razem stwierdzilam ze czas wreszcie zaszalec ;) i jade z chlopakiem do Paryza :D (http://piotrodwakacji.pl/oferty/studencki-sylwester-w-paryzu_piotr-od-wakacji_2416.html)
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
ja myślałam żeby w ten iść do pracy...można wtedy nieźle zarobić i za te pieniądze później gdzieś wyjechać.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
ja szukam czegos dla siebie i narzeczonego + kumepli z ap i jej chlopaka z ktorymi jestesmy zaprzyjazneni w bieszczadach. boje sie jednak ze skonczy sie jak zawsze. albo domowka albo miasto
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A co powiecie na sylwestra w Anglii? Bo mnie ostatnio przyszedł do głowy taki chytry plan, żeby wyjechać na jakiś fajny mecz ligi angielskiej (np. http://sport.travel.pl/index.php?pid=65&step=4&tid=35879&tripStartflight=) i tam pobawić się kilka dni. A wyjazd z oferty, którą podałem przypada akurat w sylwestra. Można więc połączyć fajny mecz i niezłą imprezę w wielkim mieście ;)
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja na 99% w tym roku jade do hiszpanii. powinienem zahaczyć o sylwestra w barcelonie.
http://alfatravel.eu - nie drogo i trafiłem na promocje:p A co, też mi się coś od życia należy!
 

gitas13

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
G-ńsk
najlepsze sylwki są na spontanie, domówki itp a nie jakieś bale gale i inne
 

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja idę z narzeczonym i grupą sprawdzonych przyjaciół na bal sylwestrowy :) Ale mój wymarzony wyjazd to w góry - do zasypanej śniegiem chatki z dużym kominkiem :)
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja i mąż spędzamy w tym roku sylwestra w domu, ale za to zaszalejemy wcześniej, w połowie grudnia, bo jedziemy w Alpy na narty. Niestety nie do chatki i kominka raczej też nie bedzie ani ciepłej wełnianej pościeli, która zawsze kojarzyła mi się z górami. Szkoda, ale cóż, Alpy chyba są bardziej komercyjne niz nasze Tatry...
 

eva.biedrona87

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja i mąż spędzamy w tym roku sylwestra w domu, ale za to zaszalejemy wcześniej, w połowie grudnia, bo jedziemy w Alpy na narty. Niestety nie do chatki i kominka raczej też nie bedzie ani ciepłej wełnianej pościeli, która zawsze kojarzyła mi się z górami. Szkoda, ale cóż, Alpy chyba są bardziej komercyjne niz nasze Tatry...


ja też bym chciała jechać zagranicę na narty - myślałam o Montecampione.... Może któś z Was juz tam był i może polecić jakieś biuro z którym był...?? bardzo by mi zależało właśnie na już sprawdzonej przez kogoś ofercie... ;)
 
D

dianka89

Guest
Sylwester w górach do 50% taniej

Oferty sylwestrowe nawet do 50% taniej. Spędź sylwester 2010/2011 w górach. Obecne oferty dla: Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Witów, Murzasichle, Chochołów, Poronin, Ząb, Czarny Dunajec. Nocleg, wyżywienie, zabawa sylwestrowa już od 320 złotych za 6 dni! Dodatkowo możliwość uzyskania zniżki do 40 złotych. Wkrótce także oferty: bal dla wszystkich i sylwester studencki. Szczegóły na stronie: http://sylwestercentrum.pl
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Kupa, nici z hiszpanii, prawdopodobnie sylwestra skończę w ustroniu razem ze znajomymi :p
 

Marble

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja też bym chciała jechać zagranicę na narty - myślałam o Montecampione.... Może któś z Was juz tam był i może polecić jakieś biuro z którym był...?? bardzo by mi zależało właśnie na już sprawdzonej przez kogoś ofercie... ;)
Na narty do Wloch/Francji jezdze praktycznie co roku ale w Montecampione jeszcze nie bylam (jak narazie to Livigno i Aosta jesli chodzi o Wlochy - bardzo fajne miejscowosci) ale mysle ze mozesz sprobowac w poznanskim funclubem - bylam z nimi wlasnie w Livigno (wczesniej tez w Val Thores) i w obu przypadkach organizacyjnie wszystko bylo w porzadku, cenowo tez najgorzej nie wypadaj, z tego co widze :)
 

frez4

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapraszamy na Łeba Party Camp’10 !

Dołącz do najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i jedź na Sylwestrowy cykl imprez do Łeby!
http://www.partycamp.pl

Od 30.12.2010 r. do 02.01.2011 r. Miasto Łeba przemieni się w Nadmorską Stolicę Studencką, w której imprezowicze będą mieszkali w 15 ekskluzywnych pensjonatach w centrum Łeby i imprezowali w 3 najlepszych klubach w Łebie: Euphoria & Vegas & Mozart (Opcja VIP).

Dobrą oprawę muzyczną zapewnią najlepsi trójmiejscy DJ-e oraz nasi goście specjalni:
DJ MIQRO & DJ MAIQEL (rezydenci Sunrise Festival), duet DJ NEEVALD & MC JACOB A , DJ INOX (FTB ON TOUR).



ZAKWATEROWANIE I MIEJSCE IMPREZY

W skład Sylwestrowego miasteczka studenckiego wchodzi 15 ekskluzywnych pensjonatów w centrum Łeby oraz największy w Łebie - 700m2 Klub Euphoria i nieco mniejszy VEGAS CLUB + Opcja VIP (Club MOZART).


W CENIE STANDARDOWEJ ZAPEWNIAMY


Wstęp na 2 Imprezy z Gwiazdami DJ'S oraz pokaz barmański + Tancerki
2 noclegi w ekskluzywnych pensjonatach w centrum Łeby
• 2 gratisowe piwka lub drinki na początek
31.12 - Impreza Sylwestrowa w klubach Euphoria lub Vegas prowadzący: DJ INOX & DJ NEEVALD & MC JACOB A & DJ MIQRO
Możliwość uczestnictwa we wszystkich zajęciach i atrakcjach przewidzianych w planie imprezy
Lampka szampana w Sylwestra
Festiwalowa opaska na rękę uprawniająca za okazaniem do wstępu do klubu
Konkursy i atrakcje w trakcie eventu z nagrodami
Książeczka informacyjna miasteczka festiwalowego z szczegółowym planem imprezy, aby wiedzieć co, kiedy i gdzie jest grane oraz poglądową mapę Łeby
Udział w pokazie fajerwerk na terenie Sylwestrowego Miasteczka Studenckiego na tarasie przed klubem o godz. 24.00
Mini Menu Sylwestrowe czyli… zakąski w postaci … Kanapek-sandwich z szyneczką, serem i warzywami, paluszków, chipsów oraz ciepłej zupki i ciast wystawianych na barach
Możliwość zmiany klubu po godz. 2:00
• Bezpieczeństwo !
• Bezcenne wspomnienia i niezliczona liczba zawartych znajomości…



ATRAKCJE

Na naszych imprezach zagrają:

- DJ MIQRO (Rezydent Sunrise Festival w Kołobrzegu)
- DJ NEEVALD (Obecnie jeden z najpopularniejszych DJ w Polsce)
- MC JACOB A (Najlepszy polski klubowy MC)
- DJ INOX (FTB ON TOUR)
- DJ MAIQEL (Rezydent Sunrise Festival)

Mało?

- Karaoke
- Turnieje pokerowe
- Rozgrywki sportowe (Turniej w nogę i kosza dla Pań i Panów)
- Aktywności w mieście i na plaży
- Pokazy Barmańskie
- Seanse filmowe w klubie
- Pokaz fajerwerk o północy na tarasie przed klubem



CENY

Już od 169zł/os do 339zł/os w zależności od wybranej opcji imprezy.
Więcej informacji na stronie : http://www.partycamp.pl

UWAGA!!


Specjalna Mikołajkowa Promocja Last Minute - dla osób dokonujących rezerwacji w dniach od 1.12.2010 do 6.12.2010.

Każda osoba, która zorganizuje grupę (4osoby towarzyszące + organizator) otrzyma: 50 zł zniżki na swój karnet, a osoba która zorganizuje grupę (8os + organizator) to otrzyma 100 zł znizki na swój karnet.

Więcej informacji na stronie: http://www.partycamp.pl



KONTAKT


+48 604 938 404
+48 509 383 711
blazej@partycamp.pl
 
Do góry