Swój Styl

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak znaleść swój styl?? Nieumie go określić bo ubieram sie na kolorowo. Inni uberają sie na punka, metala a ja niewiem skąd mamy wiedzieć jaki styl nosimy???? :eek:
 

Attachments

  • sercee.gif
    sercee.gif
    20,7 KB · Wyświetleń: 5

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Problem tkwi w tym, że ludzie zamiast naprawdę być sobą, zaczynają szukać czegoś niepowtarzalnego, co nie zawsze tak naprawdę im odpowiada. Kto chce mieć własny styl... nie powinien go szukać, bo tylko będąc tym, kim się jest, ubierając się w to, co się podoba, a nie w to, czego napewno nikt inny nie będzie miał gwarantuje właśnie indywidualność :) Po prostu nic na siłę.
W końcu najbardziej liczy się to, aby samemu czuć się świetnie w swojej skórze, a nie zakładać na siebie rzeczy, w których tak naprawdę czuje się conajmniej dziwnie. :)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tak jest tylko jak się widzi u jakiejś dziewczyny np fajne spodnie to już druga osoba je idzie kupić moja kumpela tak robi wkurza mnie to bo kopjuje czyiś styl np ostatnio moja siostra kupiła sobie czarny swetr i bluzke ona też go chce kupić nawet w tą sobote jedzie po ten cwetr wydaje mi sie że ona niema swojego stylu :/ nawet buty kupiła sobie za kumpelą z klasy <_<
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
u mnie jest podobnie 2 dziewczyny kupuja sobie takie same chiuchy jak tamta druga :/ troche glupio to wyglada :/
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
tak jest tylko jak się widzi u jakiejś dziewczyny np fajne spodnie to już druga osoba je idzie kupić moja kumpela tak robi wkurza mnie to bo kopjuje czyiś styl np ostatnio moja siostra kupiła sobie czarny swetr i bluzke ona też go chce kupić nawet w tą sobote jedzie po ten cwetr wydaje mi sie że ona niema swojego stylu :/ nawet buty kupiła sobie za kumpelą z klasy <_<
Czy ja wiem, ja np. z kumpelą tez mamy niektóre podobne ciuchy, ale to dlatego, bo się tak dobrałyśmy, a nie, że jedna drugą kopiuje. Jak np. razem idziemy na zakupy i podoba nam się jedna bluzka, to według Waszego pojęcia własnego stylu jedna z nas powinna zrezygnować z tej bluzki, a to byłoby trochę bezsensu ;) Brak stylu według mnie to ślepe podążanie za modą i nie patrzenie, czy coś się podoba, tylko czy przedewszytkim jest to modne i czy inni nie bedą za to obgadywać, a to nie jest dobre podejście.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Nie patrz na to jak ubierają sie inni, nie podpasowywuj się pod kogoś, bądź sobą. Ubieraj sie w to w czym jest ci wygodnie i dobrze się w tym czujesz i to jest twój styl, to że nie jesteś pokemonem albo pankówą to nie znaczy ze nie masz swojego stylu. Pamiętaj bądź sobą i bądź z tego dumna :)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie patrz na to jak ubierają sie inni, nie podpasowywuj się pod kogoś, bądź sobą. Ubieraj sie w to w czym jest ci wygodnie i dobrze się w tym czujesz i to jest twój styl, to że nie jesteś pokemonem albo pankówą to nie znaczy ze nie masz swojego stylu. Pamiętaj bądź sobą i bądź z tego dumna :)
Z ust mi to wyjęłaś ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ale przecież każdy może sobie kupić co chce.... i jeśli spodoba mi się coś to niby dlaczego nie miałabym sobie tego kupić?? Tylko dlatego, ze np. laska z klasy ma takie samo wdzianko?? Bezsens....
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale przecież każdy może sobie kupić co chce.... i jeśli spodoba mi się coś to niby dlaczego nie miałabym sobie tego kupić?? Tylko dlatego, ze np. laska z klasy ma takie samo wdzianko?? Bezsens....
Niestety niektórzy myślą, że jak sa dwie osoby posiadające tą samą blzkę to od razu nie maja stylu i własnego gustu. No cóż, są w błędzie ;)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Niestety niektórzy myślą, że jak sa dwie osoby posiadające tą samą blzkę to od razu nie maja stylu i własnego gustu. No cóż, są w błędzie ;)
Ja tak nie uważam bo przecież może sie tak zdażyć.... np jak widze u jakiejś klaski spodnie które mji sie spodobały to mówie że sobie je kupie ale puźniej kupuje całkiem inne i też jestem zadowolona.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja i jedna moja kumpelka mymy identyczne spodnie i to zwykły prypadek :) ale mi to nie przeszkadza...
 
K

kfiatushekk

Guest
Posiadanie własnego stylu to porpstu noszenie tego co jest dla nas wygodne i w czym sie dobrze czujemy.. Dla mnie jak osoba nosi to o jej sie podoba, ubiera sie tak jak jej jest wygodnie i kopiuje niczego świadomie i nie przejmuje sie zbytnio tym co inni maja na to do powiedzenia to wtedy ma wlasny styl. Nie koniecznie niepowtarzalny, ale własny..
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Posiadanie własnego stylu to porpstu noszenie tego co jest dla nas wygodne i w czym sie dobrze czujemy.. Dla mnie jak osoba nosi to o jej sie podoba, ubiera sie tak jak jej jest wygodnie i kopiuje niczego świadomie i nie przejmuje sie zbytnio tym co inni maja na to do powiedzenia to wtedy ma wlasny styl. Nie koniecznie niepowtarzalny, ale własny..
zgadzam się z tym w 100%.nic dodać nic ująć
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja też się zgadzam, każdy powinien ubierać się tak jak mu wygodnie i nikt nie powinien tego komentować... Ja się ubieram w to co mi się podoba i nie patrzę czy to jest modne czy nie... a jak już się zdaży, ze jednak jest to modne to spoko, ale się tym zbytnio nie przejmuję :)
Nigdy nie kupiłabym czegoś tylko dlatego, że jest to modne, a później bym w tym ani razu nie wyszła, albo źle bym się w tym czuła... przecież to chore....
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja też się zgadzam, każdy powinien ubierać się tak jak mu wygodnie i nikt nie powinien tego komentować... Ja się ubieram w to co mi się podoba i nie patrzę czy to jest modne czy nie... a jak już się zdaży, ze jednak jest to modne to spoko, ale się tym zbytnio nie przejmuję :)
Nigdy nie kupiłabym czegoś tylko dlatego, że jest to modne, a później bym w tym ani razu nie wyszła, albo źle bym się w tym czuła... przecież to chore....
no ja musze przyznać że kupiłam taką żecz ale nie chodziłam w niej ani razu :/
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam sporo rzeczy które podobały mi się w sklepie ale jak je przyniosłam do domku to już było gorzej i leżą sobie na dnie szafki :) a w sklepie to były najlepsze ciuchy jakie kiedykolwiek widziałam.... :/
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja mam sporo rzeczy które podobały mi się w sklepie ale jak je przyniosłam do domku to już było gorzej i leżą sobie na dnie szafki :) a w sklepie to były najlepsze ciuchy jakie kiedykolwiek widziałam.... :/
czasami tak jest np kupuje ciuszek mieże szybko bo podaobał mi sie na kimś i puźniej w domq jak to mieże to wyglądam w tym okropnie
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam sporo rzeczy które podobały mi się w sklepie ale jak je przyniosłam do domku to już było gorzej i leżą sobie na dnie szafki :) a w sklepie to były najlepsze ciuchy jakie kiedykolwiek widziałam.... :/
Też tak czasem mam, szczególnie, gdy długo się zastanwiam nad jakąś rzeczą ;) Za to np. jak coś spodoba mi się od razu, tak na pierwszy rzut oka to jestem z tego zadowolona ;) Czasami też mam tak, że najpierw w czymś dziwnie się czuję, a potem jest to moją ulubioną rzeczą i na odwrót ;)
Mam pare bluzek w szafie, które na początku nosiłam dość często a teraz jak na nie patrzę, to zastanawiam się, jak mogły mi się podobać :p
Mioże po prostu jestem wybredna? :szuka:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja jak wchodze do sklepu to od razu musi mi coś wpaść w oko, bo nie lubię "grzebać" po wieszakach.... a jeśli nic mi od razu nie wpadnie to poprostu ulatniam się do następnego sklepu :)
 
Do góry