Swiezo po slubie-Mloda mezatka-wyglad "zakonnicy"?

Status
Zamknięty.

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
kropeczko, możesz odpowiadać, że miniówki i dekolty są dla męża!! ubieraj się kobieco i sexy póki masz ładne ciało i możesz je pokazywać i na głupie uwagi nie zwracaj uwagi. jeszcze gdyby mąż się czepiał, to mogłabyś zastanowić się nad zmianą ale w sumie co teściowej do Twoich ciuchów. myślę też, że mąż powinien stanąć za Tobą i otwarcie powiedzieć, że nic złego w tym nie widzi i że Ty mu się tak podobasz.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Moj maz lubi kiedy zakladam spodniczke nawet sam na to nalega, ale jeszcze przy tesciowce tego nie mowil moze faktycznie warto sprobowac w ten sposob.Tyle ze to obecnie nie sa otwarte komentarze ,bo nic nie daly to jest np. zgorszone sppojrzenie na nogi i tekst: pewnie ci jest zimno idz sie lepiej cieplej ubrac (20 pare stopni ciepla) :mruga: , tylko ze wtedy kiedy meza niema w poblizu slysze te teksty.No i czuje na sobie jej wzrok wysiadam z auta i juz wiem ze patrzy, wychodze na ulice i wiem ze patrzy z okna, no to sie czuje, moze chce zebym sie poczula skrepowana, ale ja sie nie dam :D puki jestem mloda moge korzystac, zle bym sie czula gdyby w upalny dzien w kolo chodzily fajne laseczki zgrabne i powabne a ja bym byla ubrana po szyje i moj maz by sie zastanawial gdzie sie podziala jego zona ktora dotad lubila spodniczki heh lubie ladnie wygladac i koniec ;) W koncu kobiety sa od noszenia spodniczek i sukienek a nie tylko wiecznie spodni prawda dziewczyny? ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Prawda,ale z drugiej strony w lato ja se nie wyobrazam jak bym miala codziennie chodzic i grzac sie w spodniach po co sie meczyc...Tesciowa wkoncu odpusci jak bedzie wiedziala,ze nic nie wskura,aha a twoja mama tez ma takie poglady co do ubioru??
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Moja mama mi caly czas powtarza ze mloda mezatka powinna o siebie dbac i starac sie o to aby podobac sie mezowi, skoro wzial slub ze mna taka jaka jestem to po co nagle po slubie mam zmieniac styl ubierania.No i jak zaloze spodniczke to mama zawsze chwali ze ladnie wygladam. :D
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A mama ma dobry kontakt z twoja tesciowa??Bo jezeli tak to zawsze mozesz mame napuscic delikatnie na tesciowa i mama niech jej tlumaczy(przy okazji)ze kobieta musi dbac o siebie itd...
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
no wg mojej tesciowki mamie tez nie wypada nosic spodnic przed kolano (a moja mama lubi je nosic) wiec chyba sie nie zrozumieja :D
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Zartujesz serio????Heh to ona jest naprawde bardzo dziwna...To naprawde wspolczuje twojej tesciowej w lato w dlugich spodniach sie kisic tylko ze wzgledu,ze nie wypada bo juz sie jest mezatka :D
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
no czasmi zaklada spodnice ale tylko do kostek nie inne.ja bym to nazwala przesadna konserwstywnosc moze :p to jest takie staroswickie przekonanie ze kobieta powinna sie zakrywac po slubie tyle ze to juz dawno minelo.Mam nadzieje ze ja do tego przyzwyczaje i bedzie oki.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Moja mama mi caly czas powtarza ze mloda mezatka powinna o siebie dbac i starac sie o to aby podobac sie mezowi, skoro wzial slub ze mna taka jaka jestem to po co nagle po slubie mam zmieniac styl ubierania.No i jak zaloze spodniczke to mama zawsze chwali ze ladnie wygladam. :D
Twoja mama ma rację.

porozmawiaj z mężem, powiedz o problemie i zasugeruj, żeby czasami przy teściowej powiedział coś miłego o Twoim ubiorze.
w żadnym wypadku nie ulegaj teściowej, żeby Twój ślubny nie zaczął wtedy interesować się kobietami, które noszą spódniczki i pokazują nogi ;)
powodzenia
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kropeczka- konsekwentnie i powoli do celu ;)

może czasem przypomnij teściowej że jest XXI wiek, bo chyba zatrzymała sie na XIX :]
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
w żadnym wypadku nie ulegaj teściowej, żeby Twój ślubny nie zaczął wtedy interesować się kobietami, które noszą spódniczki i pokazują nogi ;)
powodzenia


Trafne spostrzezenie, zaczelam obserwowac meza drugiej synowej ,która krepuje sie nosic spodniczki i moj wniosek jest taki ze jak zauwazy jakas zgrabna kobiete w miniowce to tak sie zawiesza ze nawet nie slyszy co sie do niego mowi wtedy, ale wlasnej zonie zabrania nosic spodniczki wiec chyba sam nie wie czego chce.No ja napewno sie nie podporzadkuje tesciowce :p

Nika19 masz racje konsekwentnosc przedewszystkim. :eek:k:

dzieki laski.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
On moze i wie czego chce tylko oboje ulegli mamusi:)Ale takie cos predzej czy pozniej prowadzi do zdrady lub rozwodu...to jest logiczne faceci lubia popatrzec na zgrabne kobitki ktore maja co pokazac,a jezeli jego zona chowa to szuka u innych :mruga: Jednym slowem wszystko wskazuje na to,ze tesciowa jest bardzo starej daty i kieruje sie tym co inni mowia
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Tez tak mi sie wydaje ze tez posluchal co mama mowi i dlatego, tylko czemu tesciowka jak widzi zgrabna laseczke w mini to ja pokazuje swoim synom bo tak robi nie kumam tego czy ona przypadkiem nie chce nam (synowym) robic na zlosc?Bo ogolnie jest mila i nie wyglada na taka osobe.jak myslicie?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Tez tak mi sie wydaje ze tez posluchal co mama mowi i dlatego, tylko czemu tesciowka jak widzi zgrabna laseczke w mini to ja pokazuje swoim synom bo tak robi nie kumam tego czy ona przypadkiem nie chce nam (synowym) robic na zlosc?Bo ogolnie jest mila i nie wyglada na taka osobe.jak myslicie?
Tzn. jak pokazuje? nie rozumiem :mruga:

Wydaje mi się, że teściowa nie powinna ingerować w Twój styl ubierania się :mruga: ubieraj się w to w czym czujesz się dobrze... najważniejsze żeby mąż był zadowolony :sexy:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Moze szuka innej synowej?? :sexy: W twoim przypadku to to na zlosc robienie jej nie wychodzi bo nosisz mini,ale w przypadku tej drugiej to napewno jej sie przykro robi...
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
to znaczy np idziemy ulica i nagle tekst zobaczcie jaka zgrabna i ladna dziewczyna tam idzie, w taki sposob pokazuje.No fakt ja mam mini zazwycza takze mi sie krzywda nie dzieje a po drugie moj maz juz na takie pokazywanie nie reaguje ale druga synowa ma gorzej ehhh.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Dziwna ta twoja tesciowa:)To jak nastepnym razem bedzie taka sytuacja i tesciowa powie zobacz jaka zgrabna dziewczyna idzie to niech twoj maz powie zgrabna dziewczyna idzie obok mnie :mruga: Moze tesciowej sie odechce:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry