Święta geometria

sbnwp

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Planeta Ziemia
Ostatnio kolega polecił mi bardzo ciekawy 4 częściowy wykładu Nassima Harameina pt. "Przekroczyć Horyzont Zdarzeń"(link niżej)

http://davidicke.pl/index.php/filmy/61-nassim-haramein/151-nassim-haramein-part1.html

Proszę nie pisać jeżeli nie obejrzało się wszystkich czterech wykładów, gdyż nie będzie miała sensu jakakolwiek dyskusja. Dla zachęcenia powiem, że N.Haramein porusza(wyjaśnia) tematy piramid, kręgów w zbożu, chrześcijaństwa, obcej cywilizacji i nie tylko, wiążąc to wszystko ze sobą. Tak więc co o tym sądzicie?
 

scroller

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
obejrzałem prawie wszystko :eek:k: dokoncze jutro....Jak dla mnie super , oglądałbym do rana ale wtedy wstane o 12 hehe
no juz wszystko obejrzałem , pierwsze dwie czesci ok nawet z sensem itd ale ta trzecia czesc z tymi kosmitami to nie do konca mnie przekonuje , jestem raczej fanem sf ale wazne sa dla mnie twarde dowody , no te czaszki to mnie powaliły na kolana hehe .... reasumujac ciekawie sie ogladalo
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
W filozofii był temat o liczbach i też ktoś tam rzucił właśnie tą świętą geometrią http://www.forumowisko.pl/topic/131227-liczby-i-figury-geometryczne-matematyka/page__p__2238133__fromsearch__1&#entry2238133

Jak dla mnie - bujda na resorach dla naiwnych, koleś nie ma pojęcia właściwie o niczym, ale ma charyzmę. Te jego teorie są niespójne logicznie i zalatują Danem Brownem tudzież innymi tego typu sensacjami. Przyznam się szczerze, że obejrzałem to dość dawno i chyba tylko dwa odcinki, bo przerósł mnie poziom idiotyzmu. W dodatku facet jest denerwujący ze swoim tonem natchnionego proroka.

Zero w tym nauki.

Sorry.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Zależy jak kto na to spogląda, jesteśmy przyzwyczajeni do obecnych nauk, w których zostaliśmy wychowani, więc wiadome jest, że trudno nam jest z czymś się zgodzić (zakładając, iż jest to prawdziwe).

Dla mnie to tam jest ciekawe zawsze coś nowego co prowadzi do myślenia.
 

sbnwp

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Planeta Ziemia
Keehl sądzisz, że jest w tym zero nauki. Widocznie nie obejrzałeś całego wykłady jak pisałem wcześniej. Nassiman porusza także tematy z dziedziny fizyki i matematyki.

Sądzisz że nie są spójne logicznie. Widocznie połowy pewnie nie zrozumiałeś.

Obejrzyj pomyśl a potem napisz.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Ta, poruszył tematy z matematyki. Podzielił punkt. Geniusz. A ja jestem wstrętnym, ograniczonym bluźniercą, nie doceniającym wartości "świętej geometrii" i chyba będę musiał żyć z moją ignorancją. Trudno.

Miłego ;)
 
Do góry