Świat W Rozmiarze 38

Sylwus456

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Cze

Chciałam sie spytać was czy dziewczyna która ma rozmiar większy niz 38 i nie wygląda jak pospolity "wieszak" ( bez urazy dziewczyny) może byc atrakcyjna?

Czekam na wasze odpowiedzi

Jesli był juz takie temat to sorki, jestem tu od niedawna a chciałabym poznac wasze opinie ;)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Heh, ja mam "36" i wcale nie wyglądam jak wieszak.... :]
A co do Twojego pytania to uważam że pewnie że może być atrakcyjna...
Trzeba tylko wyeksponować swoje zalety :sexy:
Każda dziewczyna ma "coś" w sobie....


Pozdrawiam :)
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
ja mam 34-36 :) i wygladam całkiem normalnie :D mimo to że jestem szczupła nikt mi jeszcze nie powiedzial ze wygladam jak wieszak :D
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Heh, dziewczyny wiecie...ona się nie pyta o Wasze rozmiary, tylko zadała konkretne pytanie.....
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
No właśnie :)
Wcale nie tak trudno było...
A możliwe że pomogłaś dziewczynie... :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
oczywiscie ze moze byc atrakcyjna! przeciez nie tylko to co chude jest piekne!
(ja mam 34-36 i tez nie jestem wieszakiem :p )
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Oczywiscie ze moze, a dlaczego nie? To jaki sie ma rozmiar nie swiadczy o atrakcyjnosci lub jej braku. Kazda dziewczyna moze byc atrakcyjna. (Ja nosze 36 zazwyczaj)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Na pocieszenie:ja mimo ze mam 36 to i tak boczkami wystaja mi kawalki tluszczyku :) to nie zalezy od rozmiaru ubrania ale od budowy ciala
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ilona zgodze się, a co do Twojego pytania to oczywiście, że może być atrakcyjna :D każda dziewczyna, bez względu na rozmiar ubrania może być atrakcyjna ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Tak Ilona ja tez sie zgadzam w 100%. To zalezy od budowy. Moze byc ze np. jest super zgrabna dziewczyna a ma duzy brzuch itp.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja nosze 38 i rowniez nie jestem wieszakiem....
a dziewczyna wtym rozmiarze oczywiscie ze moze byc atrakcyjna...
moja kolezanka ma rozmiar 42 i jest bardzo ładna i tak potrafi sie swietnie ubrac ze naprawde super wyglada...
to wcale nie rozmiar swiedczy o tym czy ktos jest atrakcyjny czy nie.... bo niekiedy osoby bardziej puszyste tez tak moga wygladac... a takie szczuple wieszaki oczywiscie tez... wystarczy tylko odpowoednio dobrac do swojej figury ubrnania i do tego jakis makijaz i frzura i kadza moze swietnie wygladac... :)
 

agattkaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sobótka koło Wrocka
przepraszam was wszystkie ale o czego rozmiarze mowicie? lol ja jestem strasznie pusta patrzyłam na rozmiar spodni ale to by było neimożliwe więc?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
dziewczyna która ma rozmiar większy niz 38 i nie wygląda jak pospolity "wieszak" ( bez urazy dziewczyny) może byc atrakcyjna
Oczywiscie ze tak, przeciez nie kazdy facet lubi tylko i wylacznie chudziutkie kobiety, kazda kobietka obojetnie jakiego rozmiaru jest atrakcyjna
 
Do góry