Świat Albionu

Status
Zamknięty.

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Świat Albionu

Sesja Forumowa

- Witajcie młodzi bohaterowie! - wyciągnął ku nim ręce w geście przywitania.
- Gdy ukończyliście już wasz kilkuletni trening jesteście gotowi stanąć do walki ze złem. To od was zależy kim będziecie, lub jaką drogę wybierzecie. Możesz być wojownikiem w świetlanej zbroi lub złym oprychem ściganym przez prawo. Oto wasze pieczęcie! Nie zgubcie ich! - Powiedział mistrz dając im ich pieczęcie gildii. A teraz przedstawcie mi się żebym wiedział kim jesteście.



Główna karta:
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Rasa:
Klasa:
Stosunek do świata: (zły, dobry lub neutralny)
Skille:
(Tylko 3 skille zgodnie z wybraną profesją i klasą!)

Statystyki:
Siła:
Zręczność:
Wytrzymałość:
Wola:
Do rozdania 40 punktów.

Opis Postaci:(Jak wygląda, jego postawa, i inne.)




Historia postaci:(Czyli jak trafił do gildii i inne rzeczy).


Ekwipunek:(Nie przesadzajcie za bardzo)

Rasy:
Krasnolud - Mały, wytrzymały i silny. Po prostu krasnolud.
Elf – Wysoki i czysty w duchu. Bardzo dobrze zna magię.
Człowiek – Zwykły, szary człowiek.
Mutant – Zmutowany człowiek. Są jego różne odmiany. Jeden może być silny jak dziesięciu mężów, a drugi szybki niczym tygrys.

Klasy:
Wojownik – Posługuje się mieczem. Nosi wielką zbroję. Zazwyczaj bardzo silny.
Czarodziej/Czarnoksiężnik – Posługuje się magią. Bardzo mądry i wszędzie obeznany.
Strzelec – Ta klasa jest bardzo zwinna i szybka. Potrafi bardzo dobrze strzelać z łuku, jak i szybko walczyć sztyletami w razie potrzeby.
Alchemik – Jak sama nazwa wskazuje zajmuje się alchemią. Potrafi zamienić powietrze w gaz a potem je podpalić. Jedna z silniejszych klas.
Zabójca(Assasin) – Tak samo jak strzelec tylko, że używa dwóch długich mieczy lub sztyletów.

Ogólnie o sesji:
Sesja jest moim pomysłem. Jest ona oparta na grze Fable:TLC i nie tylko. W sesji wszystko zależy od Ciebie! Możesz wybrać zło lub dobro. Każda twoja decyzja będzie miała na coś wpływ. Także zachęcam do zapisywania się. Jest to moja pierwsza forumowa sesja którą prowadzę. Inne sesję prowadziłem w RL. No więc tyle. Myślę, że będzie dużo chętnych! BB!
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Imię:Wikta
Nazwisko:Simpel
Wiek: Ok 25 lat
Rasa: Elf
Klasa:Wojowniczka (broń dwuręczna)
Stosunek do świata: Stosunek do świata? Raczej neutralny, co do stosunków do innych ludzi, to zależy co robią jeśli próbują pomóc- to dobry. :)
Skille:
Pięść ognia
Triumfalne strząsienie ziemi
oko postrachu
Statystyki:
Siła:25.00
Zręczność:10.00
Wytrzymałość:10.00
Wola:5.00
Do rozdania 40 punktów.

Opis Postaci:
Jest bardzo ładna. Ma blond włosy i niebieskie oczy. Dość ładną słoneczną cere, oraz puszyste proste włosy.
Z charakteru jest miła jak ktoś jest miły. Jej domena życia to- Bądź jak inni, ale jednak orginalna.




Historia postaci:(Czyli jak trafił do gildii i inne rzeczy).
Jak trafiłam do gildi? Cóż, moi rodzice od już dobrych lat mieli problemy z podatkami, choć byli z ,,wyższej półki" bo byli szlachcicami. Postanowiłam im pomóc, a nie tylko patrzeć na ich biede. Ledwo im starczyło na utrzymanie gospodarstwa i na życie! Wyruszyłam wpierw do pobliskiego miasta gdzie tam z reszty pieniędzy moich rodziców wykupiłam kawałek ziemi, niedaleko miasta. Wybudowałam tam dom i postanowiłam że go sprzedam. Za ten dom dostałam dobre 5,000 sztuk złota. Za to moi rodzice spłacili wszystkie podatki i wreście mogli żyć normalnie. Gdy im pomogłam, uznałam że nie jestem im już potrzebna i wyjechałam, lecz do dziś żałuje tego błędu! Gdy po 12 dniach doszłam właśnie do Mraith, stolicy Albionu i po niewielkim czasie dostałam list od mojego przyjaciela że moi rodzice nie żyją bo zostali zaatakowani przez topielce z niedalekiego jeziora. Wiedziałam że gdybym została moji rodzice pewnie by żyli. Gdy wszystko to ,,przełknełam" po ok. 10 dniach przyszłam właśnie tu aby wam pomóc. Od lat obraniałam gospode, zabijałam wszystkie potwory które się tam kręciły, więc myśle że jestem wystarczająco silna by do was dołączyć



Ekwipunek:(Nie przesadzajcie za bardzo)
Tarcza ze stali, oraz bardzo wielki miecz pozostawiony przez mojego ojca. Choć ma swe lata wciąż jest wielki i bardzo ostry. Nic więcej niemam oprócz sakiewki i pierścieniem który jest wart właściwie całe miasto! Ale nigdy go nie oddam bo należał do mej matki.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Skille czyli takie jakieś umiejętności. Np: Kula ognia, potężne uderzenie itp. Więcej zastrzeżeń nie mam.
 

szymon126

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Główna karta:
Imię: Szymon
Nazwisko: Nieznane
Wiek:16
Rasa: człowiek
Klasa: wojownik
Stosunek do świata: neutralny, zależy jak ktoś mnie traktuje.


Skille: Wiele uderzeń, Przywołanie, Szał bitewny

Statystyki:
Siła:15
Zręczność:15
Wytrzymałość:10
Wola:

Opis Postaci: Młodzieżowa fryzura, włosy czarne, piwne oczy, przystojny.

Historia postaci: Trafiłem do gildi kiedy miałem kilka miesięcy, zostałem przygarnięty i wychowany na wspaniałego wojownika.

Ekwipunek

Skórzany pancerz, długi miecz, parę drobniaków
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Imię: Husner (Hus)
Nazwisko: Nie istnieje
Wiek:22
Rasa: Mutant
Klasa: Asassin
Stosunek do świata: Negatywny

Skille: Przyspieszony metabolizm, Zew natury, Przestrach

Statystyki:
Siła:8
Zręczność:15
Wytrzymałość:14
Wola:3

Opis postaci: Ciemnozielona, skórzana kurtka z nieznanego gada;postawiony kołnierz, za którym czasem się częściowo można schować. Zazwyczaj jestem ogolony na łyso, z kapturem, którego jednak nie noszę bez przerwy. Od lewego kącika ust do szyi ciągnie się blizna. Oczu zazwyczaj nie pokazuje, są zielone. Zaostrzone zęby i i rozszczepiony język to zewnętrzna oznaka mutacji, stwardniała i zielonkawa skórę na przedramionach oraz nogach.
Nie ufam nikomu, jak zwierzę wierząc tylko w to, czego doświadczyłem na własnej skórze. Ludzi są żałośni i zabijają się i inne stworzenia od zarania dziejów - czemu więc nie wziąć udziału jeśli może się to opłacić?

Historia: porzucony w wieku kilku lat na bagnach, próbowałem wrócić do ludzi i ich osad ale ciągle wyrzucano mnie stamtąd ze względu na mutację, której powodu sam nie znam. Życie zmusiło mnie do nauki polowania i zabijania różnych stworów: leśnych, bagiennych i innych. Czasem jacyś uratowani podróżnicy zostawiali z łaski zapłatę czy dary, najwidoczniej wieść o mnie musiała się trochę roznieść... Moje tereny łowieckie i przestrzeń życiowa zostały poddane zasiedlaniu ludzi, nie chcę się z nimi mieszać więc muszę znaleźć zajęcie - gildia wydaje się odpowiednim miejscem.

Ekwipunek: za pas zatknięty długi nóż, za trzewikiem wetknięty drugi, mniejszy, którym można rzucać. Jedynym pancerzem jest spływająca z głowy aż na kark cienka i lekka misiurka. W zakamarkach ubrania ukryte trochę ziół i specyfików pobudzających organizm.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Możemy zaczynać. Tylko tak. Ustalmy:
Piszemy w pierwszej czy trzeciej osobie?
Chcecie od razu zaczynać razem czy każdy w osobnym miejscu aż w końcu się spotkacie?

Nie wiem jak wy byście chcieli ;P

Wikta, 40 punktów, nie 50!
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Uważam, że w trzeciej jest czasem łatwiej przedstawić wydarzenia ale się dostosuję :p I tak samo, możemy zacząć chyba od razu spiknięci w jakiś mniej lub bardziej przypadkowy sposób.
Jaki sposób zaznaczania dialogów/myśli/akcji itd? Standardowo, proste litery, kursywa i ewentualnie jakiś cudzysłów?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Gdy piszemy dialogi - kursywa.
Poboczne treści(jednak w 3 osobie) np. Wtedy Gront poszedł za bramę. - pogrubienie.
Gdy chcemy napisać coś nie związane z treścią gry. - Czerwone litery w czerwonym nawiasie.

Myślę, że sobie poradzimy. Mogę was od razu zespoić. Tylko Wikta popraw tamto bo do rozdania jest 40 punktów a nie 50.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Patrząc na resztę paczki, zmieniłem sobie staty, żeby się trochę odróżnić. No to dawajcie znać co i jak, ja OK.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jutro możemy zaczynać. Niech tylko Wikta zmieni te statystyki.

Proszę modów o zostawienie tego tematu. Może ktoś jeszcze się zapisze lub coś. A ja zabieram sie do pisania.
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Imię:Wikta
Nazwisko:Simpel
Wiek: Ok 25 lat
Rasa: Elf
Klasa:Wojowniczka (broń dwuręczna)
Stosunek do świata: Stosunek do świata? Raczej neutralny, co do stosunków do innych ludzi, to zależy co robią jeśli próbują pomóc- to dobry. :)
Skille:
Pięść ognia
Triumfalne strząsienie ziemi
oko postrachu
Statystyki:
Siła:15.00
Zręczność:10.00
Wytrzymałość:10.00
Wola:5.00
Do rozdania 40 punktów.

Opis Postaci:
Jest bardzo ładna. Ma blond włosy i niebieskie oczy. Dość ładną słoneczną cere, oraz puszyste proste włosy.
Z charakteru jest miła jak ktoś jest miły. Jej domena życia to- Bądź jak inni, ale jednak orginalna.




Historia postaci:(Czyli jak trafił do gildii i inne rzeczy).
Jak trafiłam do gildi? Cóż, moi rodzice od już dobrych lat mieli problemy z podatkami, choć byli z ,,wyższej półki" bo byli szlachcicami. Postanowiłam im pomóc, a nie tylko patrzeć na ich biede. Ledwo im starczyło na utrzymanie gospodarstwa i na życie! Wyruszyłam wpierw do pobliskiego miasta gdzie tam z reszty pieniędzy moich rodziców wykupiłam kawałek ziemi, niedaleko miasta. Wybudowałam tam dom i postanowiłam że go sprzedam. Za ten dom dostałam dobre 5,000 sztuk złota. Za to moi rodzice spłacili wszystkie podatki i wreście mogli żyć normalnie. Gdy im pomogłam, uznałam że nie jestem im już potrzebna i wyjechałam, lecz do dziś żałuje tego błędu! Gdy po 12 dniach doszłam właśnie do Mraith, stolicy Albionu i po niewielkim czasie dostałam list od mojego przyjaciela że moi rodzice nie żyją bo zostali zaatakowani przez topielce z niedalekiego jeziora. Wiedziałam że gdybym została moji rodzice pewnie by żyli. Gdy wszystko to ,,przełknełam" po ok. 10 dniach przyszłam właśnie tu aby wam pomóc. Od lat obraniałam gospode, zabijałam wszystkie potwory które się tam kręciły, więc myśle że jestem wystarczająco silna by do was dołączyć



Ekwipunek:(Nie przesadzajcie za bardzo)
Tarcza ze stali, oraz bardzo wielki miecz pozostawiony przez mojego ojca. Choć ma swe lata wciąż jest wielki i bardzo ostry. Nic więcej niemam oprócz sakiewki i pierścieniem który jest wart właściwie całe miasto! Ale nigdy go nie oddam bo należał do mej matki.



JUŻ!?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Tak, tylko popraw posta w grze już, bo dialogi piszemy kursywą, a reszta tekstu pogrubione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry