Świadome śnienie

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ostatnimi czasy za każdym razem jestem świadoma ze snie i robie to na co mam ochote
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
nie mam czym sie pochwalić bo nie wywołałam tego efektu celowo. Zawsze tak miałam, że raz na jakiś czas kontrolowałam sen, ostatnio cały czas, ale dzisiaj już nie.
Nie zawsze kontroluję sen, ale zawsze wiem kiedy śnię.
 

mkanicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opolskie
No tak... sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie...niestety... ja i tak bede dalej próbował, moze wkoncu sie uda.
 

mkanicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Mogę się pochwalić, że mialem już Świadomy sen. Wstałem rano, zapisałem poprzedni sen, zeszlem do kuchni, zaparzyłem sobie melisy:) i zjadlem 2 łyżeczki masła czekoladowego, poczytałem trochę o LD i poszlem do łóżka. Użyłem afirmacji i zasnalem. Za jakieś 15 min sie obudziłem, pamiętalem sen dobrze, ale to był tylko zwykły sen. Zdenerwowany bez afirmacji położyłem sie na prawym boku i chciałem zasnąć, ale ciagle sie wierciłem i nie mogłem. W pewnym momencie w mojej głowie pojawił sie silny dźwiek. Przypominał jakby jakiś prąd elektryczny przepływał przez moja głowę i bardzo pulsował. Nagle bardzo wyraźnie widzę swój pokój i powiedzialem sobie w myślach "Wchodzę w sen!" i tak dokładnie było, bo znalazłem sie w śnie:). Bardzo sie ucieszyłem bo to było moje pierwsze normalne LD, bo inne trwaly tylko kilka sekund i nie były takie wyraźne. Bardzo jestem zadowolony, może i dziś się uda:):)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Mogę się pochwalić, że mialem już Świadomy sen. Wstałem rano, zapisałem poprzedni sen, zeszlem do kuchni, zaparzyłem sobie melisy:) i zjadlem 2 łyżeczki masła czekoladowego, poczytałem trochę o LD i poszlem do łóżka. Użyłem afirmacji i zasnalem. Za jakieś 15 min sie obudziłem, pamiętalem sen dobrze, ale to był tylko zwykły sen. Zdenerwowany bez afirmacji położyłem sie na prawym boku i chciałem zasnąć, ale ciagle sie wierciłem i nie mogłem. W pewnym momencie w mojej głowie pojawił sie silny dźwiek. Przypominał jakby jakiś prąd elektryczny przepływał przez moja głowę i bardzo pulsował. Nagle bardzo wyraźnie widzę swój pokój i powiedzialem sobie w myślach "Wchodzę w sen!" i tak dokładnie było, bo znalazłem sie w śnie:). Bardzo sie ucieszyłem bo to było moje pierwsze normalne LD, bo inne trwaly tylko kilka sekund i nie były takie wyraźne. Bardzo jestem zadowolony, może i dziś się uda:) :)

weszlem, zeszlem i kupiłem słownik. Śnij następnym razem o słowniku.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
mi się nie zdarza.. mam tak, że myślę o czymś np. jakimś zdarzeniu i jak zasypiam to potem dalej to leci, nie wiem czy mam na to wpływ :p
 

niveika

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Czy kiedyś udało się Wam podczas snu uświadomić sobie, że śnicie? I że możecie zrobić wszystko, na co tylko macie ochotę i nic Wam się nie stanie?

Mi się to często zdarza, zawsze wtedy latam :)

Zdarza mi się ale trudno mi latać ;/ ale za to mogę być gdzie tylko chce :) Znam jednak osobę która za każdym razem kiedy ma LD wychodzi na balkon, skacze iii lata :D Niepokojące co?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Zdarza mi się ale trudno mi latać ;/ ale za to mogę być gdzie tylko chce :) Znam jednak osobę która za każdym razem kiedy ma LD wychodzi na balkon, skacze iii lata :D Niepokojące co?

Heh, mam identycznie.
 

mkanicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opolskie
A i mam małe pytanie. Czy i jak czekolada wpływa na zasypianie? Bo zauważam, że ona pomaga mi świadomie zasnąć bez utraty świadomośći, czasem nawet bez mojej ingerencji.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Bardzo często świadomie śnie. wtedy kiedy chcę.
Obecnie przerzucam się na OOBE bardziej skomplikowane. xD
 

nacho0

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Wa-wyy
Miałem 2 razy, ale przy obu z nich odrazu się budziłem jak zyskałem świadomość. Nawet nie zdarzyłem noga ruszyc. Zna ktos jakas dobra metode?
 

mkanicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Miałem 2 razy, ale przy obu z nich odrazu się budziłem jak zyskałem świadomość. Nawet nie zdarzyłem noga ruszyc. Zna ktos jakas dobra metode?
Nie wiem czy każdy tak ma, ale zazwyczaj się zdaża, że osoby, które zaczynają ze świadomym śnieniem budzą się po uzyskaniu świadomości. Zreszta do nie dawna też tak miałem... Pewnie po kilku próbach nie będziesz się budził :)
 

Pollyns

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nowy Sącz
Ja jak odzyskam świadomość staram się wręcz nie obudzić... I robię, co chcę xD
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Udało mi się dzisiejszej nocy, ale z emocji się obudziłem. Nawet nie polatałem...

Dziś próbuję kolejny raz.
 

madzas

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Sen to ostatnio u mnie dość częsty temat. Sama założyłam jeden na temat swojego snu. Szukam jego znaczenia... ale nie o tym chciałam pisać. Nie raz zdarzyło mi się śnić wiedząc, że to sen. Mogłam zrobić wszystko na co normalnie nie starczyłoby mi odwagi lub jestem zbyt uparta by to zrobić. Ciekawe uczucie, robić coś bez konsekwencji i czuć że nierealne stało się realnym. Fajna zabawa. A na koniec żałuje, że już trzeba wstać:p
 

laciatkaaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ehh.. mi to cięzko określić czy mam świadomy sen.. Ale za to śniło mi się kiedyś, że byłam w ciąży, sen był strasznie realistyczny, naprawdę czułam kopnięcia dziecka, chociaż jeszcze nigdy nie byłam w ciązy. Pamiętam wszystko, nawet byłam na USG i czułam taki śliski żel. Z koleji jak byłam mała, w noc przed 6 grudnia (mikołajki) śniło mi się, że dostałam lalkę, taką o jakiej marzyłam. Była ona ukryta pod oknem i jak rano wstałam to ją znalazłam, bardzo się cieszyłam przez sen. Niestety jak rano wstałam pobiegał w to miejsce, w którym śniła mi się lalka, ale jej tam nie było :(
 

mkanicki

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Mam zapytanie dla osób, które używaja WILD'a, a mianowicie opiszcie najdokladniej tą metode, np, co i kiedy odczuwacie, najbardziej mi chodzi po jakim czasie jestescie we snie, czy zawsze wystepują hipnogogi i paraliż senny, wogóle to co widzicie i czujecie po kolei, jak leżycie, jakiej metody relaksacyjnej używacie, moze uzywacie muzyki relaksacyjnej? Prosze o odpowiedz.
 
Do góry