Sweet Noise

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Co sadzicie?

Mi wszelkiego rodzaju rock i metal nigdy sie nie podobal. Z SN slucham jedynie "Czas Ludzi Cienia" (świetny!).
Jakie sa wiec opinie na ich temat wielbicieli tego gatunku muzyki?
 

khan

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
"Ghetto" genialne, "Triptic" ciekawy ze względu na elementy muzyki etnicznej i na fakt że nagrywany był w RPA. Resztę sobie darowałem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jakiś czas temu słuchałem. Stare kawałki rzeczywiście trzymają poziom, te późniejsze już niestety nie(szczególnie z Revolty). Z Triptic kojarzę tylko jedną piosenką, ale już sama wystarczyła, aby zniechęcić do krążka-nie moje klimaty.
 

khan

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
"Sympathy for the devil" i rzeczywiście słaby kawałek. Na nówce są lepsze tracki, jak chociażby "Victims of war" :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dobry zespol, Wlasciwie najbardziej zapoznany jestem z albumem REvolta ale reszty tez czasem poslucham, jedna z dobrych alternatyw do polskiego komercyjnego shit'u
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Sluchałem tego kiedyś, jak zaczynałem swoją przygodę z metalem...
Revolta to ostatnia płyta jaką sluchałem, ogólnie to kiedyś to był naprawdę zespół. Teraz coś cicho o nim...
Myślałem że tak po cichu się rozpadł :D
Ale widzę że jakąś mają nową płytkę. trzeba będzie się z nią zapoznać:D liczę na miłe zaskoczenie...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Polecam koncert DVD z Woodstocku pod tytulem Revolta! Chyba jest promocja, bo kosztuje ok 20zl. Koncert wspanialy!!! Warty obejrzenia.
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Dla mnie ten zespół za bardzo eksperymentuje.Nowa płyta też jakaś dziwna nie trzymająca się kupy.Dobry pomysł ale na tym się skończyło.Glaca na siłę robi z siebie jakiegoś nad człowieka który się spełnia na siłę.Ja tak to odbieram.Czas ludzi cienia dobra płyta ale czy aż tak dobra nie wiem.
 

gosiaczek8807

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Mój ulubiony zespół!
Nie widę niczego złego w eksperyentowaniu, każdy szuka swojej drogi.
Triptic genialny, od premiery minęlo prawie 10 miesięcy a ja słucham codziennie i mi się nie nudzi.
DVD z Wood - cudo!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Szczerze mówiąc jak tak przesułchałem co wrzucił Addam to pierwsze piosenki zdecdowanie lepsze od tych późniejszych. Za dużo elektroniki, dla mnie metal to dwie gitary (ewentualnie trzy), bas, perkusja i dobry wokal, nic więcej. Równie dobrze całą muzykę mogliby nagrać na komputerze, a dla mnie to już nie jest muzyka.

A wokalista SN zawsze kojarzył mi się z pajacem na pokaz, nie wiem czemu.
 

Roxx.

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Uwielbiam i słucham nałogowo.
Świetna muzyka,genialne teksty.;3
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Tęsknię do starego dobrego Sweet Noise. Mają naprawdę dobre niektóre utwory, szkoda że nie nagrywają już :(
 
Do góry