suplementy

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Uważam, że ciężko jest w pośpiechu zadbać o swój organizm tak jak na to zasługuje. Wiem że przez tempo, stres, brak snu i złą dietę, jestem senna, mało aktywna i brakuje mi witamin. Przybywa także kilogramów. Dlatego rzucam hasło: suplementy. Czy wy także uważacie, że mogą pomóc utrzymać organizm w dobrej kondycji? A jeśli tak to jakie stosować? Czym kierować się w wyborze? Piszcie.
 

woro

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
315
Punkty reakcji
3
Hehe. Twój post brzmi jak hasło reklamowe :D:D Ja stosuje suplementy od kilku lat. Przy dobrym doborze naprawdę suple mogą zdziałać cuda. Nic dziwnego, że odczuwasz takie dolegliwości. Przy dzisiejszym poziomie skażenia środowiska nie da sie dostarczyc wszystkich niezbędnych składników w odpowiedniej ilości wyłącznie z pokarmu. Troche zbyt ogólnie ujęłaś temat. Mogę podaćCi prostą receptę. Najlepsze moim zdaniem witaminy - Olimp Multiple Sport. Na sen Magnes+B6,a na małą aktywność polecam kawe lub zieloną herbatę. Odchudzanie to już dłuuuugi oddzielny temat.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
W sumie mi się wydaje, że brak czasu na aktywność i poczucie senności całkiem logicznie wiążą się z przyrostem wagi...Kawa pobudza, ale na krótko. Możesz spróbować pić plusz żeby się pobudzić, wskazane są też witaminy. A jeśli chodzi o chudnięcie, to warto przetestować głośną ostatnio lineę. Nie jest droga (na e-lek.pl w promocji za dwie dychy można kupić) a redukuje tkankę tłuszczową i zapobiega powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.
 

poruta

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
coś takiego może:
1_74280c3a5f64.jpg


Centrum z luteiną - witaminy, składniki mineralne a także luteinę, przeciwutleniacz, który pomaga zachować dobry wzrok. Luteina wspomaga ochronę oczu przed działaniem wolnych rodników powstających wskutek np. szkodliwego działania promieniowania słonecznego.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Wiem że przez tempo, stres, brak snu i złą dietę, jestem senna, mało aktywna i brakuje mi witamin. Przybywa także kilogramów. Dlatego rzucam hasło: suplementy.

Rzuć najpierw hasło: odpowiednia ilość snu, przyzwoite żarcie i ruch. Słyszałam o suplementach diety - nie slyszałam o suplemetach łóżka i sportu. Ani o suplementach przerabiających frytki na rzodkiewkę w drodze z przełyku do żołądka.
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
suplementy są jak sama nazwa mówi uzupełnieniem diety. nie odżywiając się normalnie, nie zapełnisz luki jedną małą tabletką (opakowaniem całym też nie! :). suplementy regulują zasób witamin, mikro- i makroelementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jednak nie zastępują tego , co wnosi prawdziwe źródło tj. śniadanie, obiad czy kolacja.
zwolnij swój tryb zycia. praca owszem jest ważna, tak samo jak inne obowiązki. ale nie można tym kosztem zaniedbywac swojej naturalnej gospodarki.
życzę powodzenia ;D gdybys miała jakieś pytania, to możesz śmiało pisac. :)
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
samozdrowie - w swoim poście z dn. 11.12.2009 r. polecasz suplement SlimFormuła, jaki to świetny, jak działa na cerę, jak to efektu jo-jo nie powoduje, polecasz sklep internetowy z suplementami... A teraz co? Brak witamin, przybywa kilogramów... Kiepskie te twoje suplementy, oj kiepskie... Minęły 4 miesiące i znów trzeba pieniążki na inne dzieło farmacji wydawać... Współczuję.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
A ja zamiast tych wszystkich suplementów diety poleciła olej lniany Budwig lub olej lniany nieoczyszczony troszkę tańszy.
Produkt naturalny, nie taki drogi, dobry na wszystko jak cebula czy czosnek, tylko nie śmierdzi z buzi. A suplementy to raczej nabijanie kasy firmom farmaceutycznym. Moje takie zdanie.
 
Do góry