Sukienki na wesele

beautymarisa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
W co najlepiej ubrać się na wesele? Może macie pomysł na jakieś modne, kobiece kreacje? Podsylajcie linki do sukienek.. ;) Będę wdzięczna.
I tak, przy okazji, co sądzicie o tych załączonych? Sa odpowiednie na tę okoliczność?

CCI20170721.jpg
pobrane.jpg
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Ta druga załączona jeszcze spoko ale ta niebieska się nie nadaje w ogóle na wesele ...
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Dla mnie ani ta sukienka, ani ta nie jest ładna :( jest dużo fajniejszych więc powodzenia w szukaniu ! :) Sprawdź sobie na netmoda.pl tam mają modne sukienki i bardzo tanie. Ja ostatnio tam sobie kupiłam za 59 zł i jestem bardzo zadowolona :) Już dwa wesela w mniej obskoczyłam :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
A do tego fajna, uniwersalna kopertóweczka od Merg. Co na nią powiesz? ;-)

61834_5.jpg
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Taka sukienka musi być wybrana stosownie do rangi wesela. Trzeba się wcześniej zorientować czy wesele będzie bardziej na bogato czy raczej skromnie i wtedy dobrać odpowiednią kreację. Myślę że najfajniejsze sukienki znajdziecie na https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_dlugosc-sukienki,maxi i za rozsądne pieniądze, kupicie sukienki znanych mare, które posłużą Wam na więcej tego typu imprez.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ranga wesela chyba zawsze jest taka sama więc nie do końca rozumiem takie stwierdzenie :) Wybierz taką sukienkę w której po prostu czujesz się dobrze oraz w której jest Ci wygodnie bo przecież to ma kluczowe znaczenie.
 

zanetamotyl

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Na wesele to zdecydowanie sukienka wieczorowa. Idealnie według mnie wpasuje się w taką uroczystość i podkreśli fajnie sylwetkę.
 
Do góry