SUKIENKA NA WESELE

honeygirl22

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny:) właśnie zakupiłam tą sukienkę, poradźcie mi w sprawie dodatków:) Sama myślałam o czarnym bolerku, czarnych butach i coś czarnego na szyje, ale doradźcie mi lepiej:) Z góry dziękuje.
 

Attachments

  • 222222.jpg
    222222.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 119

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Myślę, że czarne dodatki byłoby jak najbardziej ok :)
Na szyję to mogą być jakieś czarne korale czy coś, albo po prostu coś srebrnego.
 

Aspazja

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Czarne bolerko i czarne buty tak, moim zdaniem na szyję bardziej będzie pasować coś bardziej delikatnego niż korale. Srebrny łańcuszek i srebrne kolczki do tego będą dobre albo dodatek który zawiera w sobie kolory czarny i niebieski( ale chyba coś takiego tudno będzie znaleźć wiec generalnie srebro).
Śliczna ta sukienka :)
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Śliczna ta sukienka:) a co do dodatków to buty i bolerko czarne bedzie ladnie paslowalo;) lecz jednak, tak jak juz wsoponialy osoby powyżej, najlepiej bedzie pasowalo coś ze srebra;) podkreśli i doda uroku tej sukience;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Czarne bolerko to za ciemne będzie chyba, ja bym dała czarne buty(nie lakierowane), torebkę małą niebieską, naszyjnik srebrny, kolczyki niebieskie i czarno-niebieskie bolerko.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
sukienka swietna :)
Ja bym ubrala czare bolerka+cos na szyje. A buty jakies jasniejsze w kolor pod sukienke :)
bo tak to ciemno troszke bd :)
 

filifionka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Postaw na srebro, srebrne buty, torebka i dodatki też by ładnie wyglądały :) albo srebrny szal i biżuteria a czarne buty. Zestaw dodatków czarnych też jest ok, ale w końcu jest lato, można spróbować trochę inaczej, z kolorami jaśniejszymi. Zdecydowanie odradzam ciemny dodatek na szyję - też uważam, że raczej należy postawić na coś delikatnego. Ewentualnie nie kupowałabym bolerka tylko ładny szal.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Sukienka sliczna:)Ja bym do niej ubrala czarne bolerko,czarne buciki,a na szyje cos ze srebra lub zlota:)plus jakies kolczyki i branzoletka:)
 

atilda

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Bliżej niż myślisz
śliczniutęńka sukienka
do niej czarny jak najardziej
a na szyje proponuję czarny wisiorek na srebrnym łańcuszku
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
bolerko, buty i torebka zdecydowanie czarne, a biżuterię proponowałabym błękitną
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja do niebieskiego uwielbiam dodatki fioletowe (głęboko nasycony kolor) np. do niebieskiej sukni fioletowe buty, jakiś kwiat we włosy w tym kolorze, czy kopertówka, ale tutaj jest to jasny błękicik, w dodatku z czarnym elementem więc raczej nie widzę takiego połączenia ;/ Jeśli jesteś ekstrawagandzka to możesz założyć różowe (róż nasycony - nie barbie)szpilki, są takie wiązane na kostce szerokimi tasiemkami, do tego kopertówka w takim różu, włosy spięte wysoko, nie ubierać naszyjnika tylko długie, długie, długaśne kolczyki czarne, bardziej polecałabym w tym wypadku srebrne. To moja wizja, mało klasyczna :)
 

honeygirl22

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
;)Tak myślicie:) widzę że większość stawia na srebro, w każdym razie wesele mam 25 więc mam jeszcze czas na szukanie waszych propozycji:) zapomniałam dodać że sukienka w rzeczywistości jest bardziej żywsza od tej na zdjęciu. Taka bardziej turkusowa:)
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Bardzo ładna sukienka :) Tylko ja bałabym sie zakładac taką na weselę, bo wiadomo - tu sie tańczy, bawi itp., więc może Ci się zsuwać... No, chyba, że wypróbowana :D

Ja bym postawiła na czarne bolerko i buty, a torebka jakaś jaśniejsza, może srebrna, albo pod kolor sukienki? A bizuteria srebrna :)
 

aenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
431
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg.
No faktycznie sukienka śliczna;-)

Co do dodatków to zgadzam się z moją poprzedniczką ;p
Czarne buty i bolerko,torebka jakaś pod kolor sukienki ;) A biżuteria srebrna;pp
Chyba,że masz jakiś ciekawy złoty łańcuszek ?:D
Ale lepiej srebrny bo nie wiadomo czy nie zgubisz;p

MIŁEJ ZABAWY ŻYCZĘ
:D
 

honeygirl22

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
No mam nadzieje że się nie zsunie, jest na gumce i można powiedzieć że się dobrze trzyma :] a odnośnie butów, to czy każdy rodzaj będzie pasował?? czy tylko jakieś konkretne??? kurde nie znam sie i tyle :mruga:
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Piękna sukienka, gdzie kupiłaś?
ja bym założyła srebrną biżuterię i buty albo czarne albo srebrne (i w takim kolorze torebkę-kopertówkę) Buty to najlepiej szpileczki delikatne, w sumie jest upał więc nie muszą być zakryte czubki.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie ubieraj nic na szyje bo to Cie automatycznie obniży chyba że chcesz wydawać się niższa niż w rzeczywistości ? W tej sukience uwaga koncentruje się na tym czarnym pasku przepasanym wokół bioder jak zalożysz do tego szal to sylwetka wyda się nieproporcjonalna .
Zostałabym tylko przy tych czarnych bucikach i czarnym bolerku do tego - jak chciałabyś wyjść na zewnątrz zawsze możesz je założyć na siebie . Co do biżuterii ja bym założyła jakąś srebrną bransoletke i kolczyki ( takie czarne wiszące ze sreberkiem ) .
 

honeygirl22

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
www.allegro.pl tam dokonałam zakupu:):) i jest jeszcze fajniejsza niż na zdjęciu. Jeszcze Dziewczyny jedno pytanie, co zrobić z włosami??? myślałam żeby je pokręcić
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Do góry