Sukienka Na Studniówke,studniówka

modao

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Modao.pl i unikalna kolekcja na Karnawał 2009 !!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zestaw 5 sukienek zaprojektowanych i wykonanych przez Modao.pl
1. Czarna - Czarna obcisła sukienka z satynowymi miseczkami w kolorze ecru oraz czarną, prześwitującą falbanką. Sukienka-mini jest wzmocniona fiszbinem przy biuście, ponadto posiada pasek anty-biusto-ześlizgujący ;)

2. Srebrna - Srebrzysta, drapowana sukienka z oryginalnymi ramiączkami - "mini kule disco". Ósemkowy kształt sukienki świetnie nadaje kształt biodrom i talii. Do sukienki jest prezent- sznur disco kul na rękę ;)

3. Granatowa - Granatowa, lśniąca, satynowa sukienka mini z bagarzem ozdób- różową wstążką imitującą ramiączko oraz ręcznie malowanymi kwiatami. Asymetryczne wycięcie u podstawy sukienki powoduje, że biodra są lepiej wyeksponowane ;)

4. Zielona - Sukienka na odlotową imprezę. Jest zrobiona z zielonego elastycznego materiału. Dodatkiem są dwa panterkowe paski zapinane na wygodne rzepy;) Sukienka jest zwiewna i lekka w odbiorze ;)

5. Kwiatowa - Falbaniasta, kwiatowa sukienka z delikatnie połyskującym materiałem. Posiada szeroki ściągacz na biust. Sukienka idealna dla osoby nie faworyzującej obcisłe kiecki ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Attachments

  • Modao_nr.1.jpg
    Modao_nr.1.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 60
  • Modao_nr.2.jpg
    Modao_nr.2.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 66
  • Modao_nr.3.jpg
    Modao_nr.3.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 61
  • Modao_nr.4.jpg
    Modao_nr.4.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 72
  • Modao_nr.5.jpg
    Modao_nr.5.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 96

pasta1919

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Ja sie wybieram 9 stycznia na studniówke nie moge sie doczekaćsmile.gif zamówiłam sukienke na allegro miałam z nią troche problemów ale udało sie uratować sytuację. Oto efekt końcowy co o nim sądzicie? pozdrawiam:) życze udanych studniowek:D FOTO.jpg :papa:
 

madzziiiaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
za górami,za lasami:))
Ja mam do sprzedania swoją sukienkę studniówkową,krój taki jak ma Pasta1919, tylko moja jest zielona ze srebrnymi nitkami,i pasek koronkowych wszytym w sukienkę,no i bolerko do kompletu :) jak któraśchętna to pisać na priv :) aha,rozmiar 36,ale na moje troszke większe wypada
 

lenka611

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej:) mam pewnien problem:) i mam nadzieję, że moje pyt.moge zawrzec w tym temacie:)
na 100dniówke kupiłam czewona dluga do kostek sukienke, trzyma sie tylko na piersiach i wiąze sie ja cieniutkim "sznureczkiem" z cekinów,wiec bede raczej odkryta. a jestem dosyc chuda,niestety mam odstajace lopatki(moze nie jakos bardzo, ale jadnak) to samo z koscmi obojczyka.
i teraz nie wiem na jaka fryzure mam sie zdecydowac, zawsze chcialam miec wlosy upiete ale zastanawiam sie czy nie lepiej bylo by isc w rozpuszczoych?
wiem, wiem glupi broblem, no ale coz:p
 

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
Przede wszystkim żadnych upięć do góry. Ja również stawiam na rozpuszczone włosy. W końcu bez jakiegoś tam upięcia też można włosy zrobić bajecznie... Zakręcić, zafalować, zrobić loki trójkątne, lub przeciwnie wyprostować. Ja np. na wesele brata Lubego poszłam w włosach prostych przyozdobionych tylko diademem-opaską z cyrkoniami, które subtelnie się błyszczały. Wystarczyło. Zawsze możesz także użyć takich samoprzyczepnych(?) cekinków (nie pamiętam jak to się nazywa), bo dają ładny efekt.
 

lenka611

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
dzięki za rady:)
dzis mam 100dn no i fryz już jest,
mam całą głowe w lokach, ale włosy z przodu są zebrane i upiete z tyłu:) chyba wiecie co mam na myśli:p
 

UoBuziarka

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
7 niebo
Ja mam 100-dniówke za 2 tygodnie żadnego pomysłu na fryz <_< będzie trzeba coś wymyślic :p , ale się pocieszam, że wszystko juz kupione :D
A sukienke mam czerwoną za kolanko z siateczką całą w cekinach ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
To tam wyżej dałam link do stronki z fryzurkami to sobie po przeglądaj :)
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Ej laski ! Ja mam 16 stycznia studniowke... jej ciesze sie :) Tyle przygotowan... mam nadzieje ze nie na marne, chcialabym bawic sie dobrze i zeby Polonez nam wyszedl :D Jak wspominacie swoje studniowki?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no co do mnie to ja jeszcze nie wspominam :D
a mi studniówka wypada 14 lutego na walentynki :D
 

gornik08

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Właśnie, ona dopiero przede mną;D Ja ma 32 stycznia, ale ani sukienki anim butów jeszcze nie mam;/
Może mi doradzicie z fasonem sukienki jeśli mam 1,70 jestem szczupła i niestety mały rozmiar stanika??;))
 

gornik08

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
jestem genialna żeby napisac że styczeń ma 32 dni :D
w każdym razie 100wka 31 stycznia:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no właśnie tak sobie myślę :)
heh a co do sukienki to chcesz taką za kolano czy do kostek ?? :)
bo jak coś to poszukamy :)
 

kometa1990

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja mam dzisiaj studniówkę;) za półtorej godziny lecę do fryzjerki a pomysłu brak!!:( szukam i szukam i nic mi nie podchodzi
 
Do góry