Sugestie

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
kurcze nie moge znalezc tematu gdzie moge wpisac swoje zastrzezenia ! moze nie ma bo w sumie bardzo fajne forum i nie ma wad :p ale co chcialam napisac !
bardzo nie podoba mi sie to ze uzytkownicy tego forum przekreca nazwy klubow pilkarskich! ja osobiscie uwazam to za obrazliwe i za brak szacunku!
przeczytalam caly regulamin i nie ma tam o tym ani slowka!

mam nadzieje ze moj post zostanie rozpatrzony pozytywnie :D

z pasiastymi pozdrowieniami

KiSka :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
No wiesz każdy pisze to co wie
Bez przesadyzmu
Każdy coś tam kręci
Cokolwiek by to nie było
Np tytuły filmów tytuły książek piosenek itp
Np czy widzieliście ten film o tym latającym facecie nie pamiętam tytułu ale jakoś było super coś tam no wiecie.......
Nie denerwuj się tak
Jeśli cię to wkurza to napisz tam gdize są te byki zrobione i napisz jak powinno być nikt się nie obrazi jak go poprawisz to normalne że ktoś się pomyli mylić się to rzecz ludzka.

reasumując BEZ PRZESADYZMU KOCHANIE

post będzie oczywiście rozpatrzony napewno przez urzędy wyższej instancji
Więcej luzu
Uśmiech na buzię ;) :] :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
tylko wies co skarbie...
te bledy sa robione celowo :D na tym polega obrazanie kibicow innych druzyn poprzez przekrecanie nazw klubow! cos mi sie wydaje ze kiepsko :)P) stoisz z kibicowaniem i chyba raczej nie bywasz na takich kibicowskich forum wiec Tobie moze sie wydawac ze ja przesadzam !

poprawialam kolegow, ale oni nic z tego sobie nie robia :/

uwierz ze jestem tak luzna dziewczynka ze jakbym jescze wrzucila na luz to jus bym sie rozlazla we wszystkie strony !
no trudno jak nic sie nie da zrobic to bede sama musiala sie rozprawic z tymi chuliganami :rotfl:
 
Do góry