Sucha Skóra - krem nawilżający

kittka

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moj facet używa garniera z miodem kosztuje koło 15 zł, dobrze nawilża, jego nie uczulił a wiele innych nawet tych medycznych serii np. z AA uczuliło. Dobry na zimę i szybko się wchłania.
 

Cyborg_max

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Lublin
Ja bardzo dobrze wspominam kosmetyki z Loreala... Hydro Buster czy cos w tym stylu.
Teraz dla odmiany zakupiłem tansze znacznie AA tez energetyzujące wiec zobaczymy jak bedzie sobie radziło.
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Z pewnością warto sobie kupić krem, by móc go stosować w domu. Jednak oprócz tego radziłabym wybrać się raz na czas na zabieg, który pozwoli odzyskać skórze jej właściwości. W Primavera Spa jest coś specjalnie przygotowanego:
"Zabieg stworzony z myślą o mężczyznach, rozwiązujący problemy męskiej skóry: suchość lub nadmierne przetłuszczanie się, zmęczenie i osłabienia wywołane stresem. Po zabiegu skóra jest odżywiona, zregenerowana i elastyczna w dotyku."
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
moim zdaniem trochę ciężko jest polecać jakiś krem, czy kosmetyk, bo jednak na każdego działa nieco inaczej. Ale na pewno są uniwersalne sposoby, żeby sobie jakoś poradzić z suchą skórą. Nie można zapominać o tym, jak ważne jest nawilżanie od wewnątrz. A tutaj http://www.marekwasiluk.pl/woda-niezbedna-dla-ciala/ możecie poczytać bardzo fajny artykuł na ten temat.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
a do kosmetyczki chodzicie? bo ja od pewnego czasu regularnie staram się odwiedzać good time day spa i muszę powiedzieć, że moja skóra po każdej wizycie wygląda coraz lepiej.
 

EKOHOLIK

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Polecam naturalne mydła do mycia np. firmy LAVEA, kupowane na wagę, bez parabenów, barwników, alkoholu za to pięknie wyglądające na mydelniczce i w różnych wspaniałych zapachch. Do kupienia tylko w internecie.
 
Do góry