Subkultura JP?

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
chłopaczki i dziweczynki malutkie z wulgarnym tekstem i napisem JP na zdjęciach <Lol2>
szukałem takich, coby sie pośmiać. ale żenada to jest, te dzieci nie wiedzą jeszcze co to znaczy. a ktoś zbija niezłą kaske na bachorach./
 

Sarvin88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Slask
Dla mnie to jest jakaś parodia , wszystkie te dzieci nie były nawet na dołku a co dopiero mówić o kryminale. Ja osobiście jak widze typów po 17 lat rozbujanych w takich koszulkach czy marzących takie głupoty , jak kogoś takiego skumam na ulicy to go piore , bo ja za dużo z policją przeżyłem aby taki dzieciak chodził przedemna rozbujany jak :cenzura: w trawie za przeproszeniem. Banda dzieci które nie mają pojęcia o życiu , tyle z mojej strony :)
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
no jest teraz moda na to całe "JP", śmiech na sali

chodzą po ulicach łebki co z policją mieli tyle do czynienia ze zostali 2x spisani pod blokiem, ale bluze z nadrukiem "JP" oczywiscie mają, najlepsze jest to że za te bluzy na allegro wołają jak Cygan za matkę

oczywiste jest ze jak ktos ma na sumieniu konflikt z prawem i policją to nie będzie się z tym "pucował" tylko raczej będzie kombinował zeby to ukryć, a takie ciuchy itd są kupowane przez typowych "jednostrzałowców" zeby sobie nimi niską samoocene podniesc
 

Sarvin88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Slask
Ale oni tego nie rozuumieją że tymi stwierdzeniami obrażają innych , ja nabroiłem i poniosłem konsekwencje a takie dziecko nie ma pojęcia o życiu ani na wolce ani tam , wychowani pod kloszem przez rpdziców a chodzą rozbujani w grópach po kilka osob a pojedynczo tylkmo przemykaja po ulicach
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Policja powinna regularnie spuszczac takim z bluzami JP zwykly w.p.i.e.r.d.o.l :)
 

adibux

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Subkultura? Hahaha. Ktoś chyba kpi. to są osoby które uciekają na widok radiowozu, słuchają tandetnego rapu itp. Ogólnie ludzie którzy przechodzą okres buntu długotrwale z uszkodzeniem mózgu. Tak to mona skomentować
 

gremix78

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Czego Wy się czepiacie? "Jezus Panem" to że ktoś nosi koszulki z tym skrótem czy pisze na murach to chyba dobrze świadczy o takim człowieku że jest np uduchowiony:) A tak na serio to dzieciaki to już naprawdę przesadzają. Ale to się kiedyś odbije przeciwko im samym. (Jakby ktoś źle zinterpretował moje pierwsze zdanie w tym poście to z góry przepraszam, celem moim nie była obraza czyiś uczuć religijnych)
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Subkultura ?
To tylko próba szpanu przed innymi, myślenie, że jest się fajnym. Mało który z nich pewnie miał styczność z policją, a jak takiemu ukradną rower, to co ? Nadal JP ? Wątpie.
 

zdzislav

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
JP to skrót od Jan Paweł. Jan Paweł II głosił swe nauki nawet wtedy, gdy komuniści próbowali mu nogi z pośladków powyrywać. Nie udało im się. Zwolennikiem takiej twardej i nieustępliwej postawy są panowie reprezentujący JP.
_jan_pawel_II_small.jpg
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
sęk w tym że całe JP od początku znaczyło Jestem Porządny a ze jakieś bezmózgi<jak i sama Firma> rozszerzyła znaczenie i teraz stało to się hasło <na wzór hwdp > bo w sumie tu wchodziła w grę ortografia a w JP trudno się pomylić, jak widać polak potrafi

Co robi nie zrozumienie z człowiekiem a teraz Firma nagrywa kawałki mówiące wprost co to znaczy magiczne JP bo czytając ich wywiady już im robi się za te dzieci wstyd ale cóż mogli myśleć wcześniej
 

zdzislav

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
JP dziś =/= JP kiedyś, na pewno.
JP dziś zasługuje tylko na pogardę i 10 lat porządnego więzienia.
JP kiedyś zasługuje na... na co? Ktoś uzupełni?
 
M

marco9512

Guest
Ludzie JP wyznają tryb ,,GP" czyli ,,Gangsta Paradise". Czują się w gangsterskim raju gdzie przemoc jest wręcz skazana. Mam 14 lat i jak widzę kogoś ze zdjęciem swoim i miniaturka JP to się śmieje ale również płaczę. Ja do Policji nic nie mam bo oni mi nic nie zrobili ani oni mi też nie.
 
Do góry