Subfora w "Pomoc w zadaniach"

Czy chcesz aby stworzono subfora?

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Przydałby się porządek w "Pomoc w zadaniach". Już od jakiegoś czasu nawet nie wchodzę do tamtego działu ze względu na bałagan jaki tam panuje. Zapewne wiele osób tak robi pomimo tego iż mogłoby pomóc. Nie każdy ma czas, żeby przeglądać każdy temat po kolei i sprawdzać z jakiej to dziedziny wiedzy.
Dlatego proponuję stworzyć osobne subfora np. Język polski, Matematyka, Fizyka, Chemia, J. Obce, Historia, Geografia oraz inne. Napewno pomoże to zarówno osobom, które szukają odpowiedzi na daną wątpliwość oraz takim, które chcą pomóc.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
To dobry pomysł z tymi subforami, byłoby łatwiej znaleźć jakiejś zadanie, chociaż przez opcję szukaj jest jeszcze łatwiej BB) .
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
jestem za.

i według mnie osoby, które notorycznie nadają niewłaściwe nazwy tematom, powinny być karane (ostrzeżenia?). no bo dużo szybciej ktoś odpowie, jeśli temat jest nazwany "zadanie - fizyka, 2 gim." niż "zadanie - nie umiem". no, to tyle chciałam powiedzieć. vielen dank fur die Aufmersamkeit BB)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Tak to dobry pomysł.
Ewentualnie tak jak mówi Aga zmusić userów do nadawania konkretnych nazw temtam.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Tak to dobry pomysł.
Ewentualnie tak jak mówi Aga zmusić userów do nadawania konkretnych nazw temtam.
Ten pomysł ze zmuszeniem userów do pisania poprawnych nazw tematów jest niemożliwy, bo zawsze znajdzie się jakiś nowy, który napisze tajemniczy temat. To już lepiej zrobić te subfora :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Cos takiego jak np umieszczanie [przedmiot] w nazwach tematu tyle kto by tego pilnował. :D
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jestem jak najbardziej za, a nawet przeciw :D - zagadka: czyje to słowa?

Subfora faktycznie przydałyby się, ale sądzę iż zakładanie dla każdego przedmiotu z osobna subfora byłoby z leksza bezsensu. Nie lepiej zrobić podział na przedmioty np. humanistyczne / ścisłe / przyrodnicze? Swoją drogą w sondzie nie zagłosowałam ponieważ sama nie wiem co na owy temat sądzić. I tak będę wchodziła na każdy temat zobaczyć czego dany user potrzebuję, bo mimo iż bardziej mogę pomóc w przedmiotach humanistycznych, to w zadaniach z matmy, czy fizyki też niejednokrotnie komuś pomogłam (w tych łatwiejszych, ale pomoc to pomoc) tak więc subfora to więcej roboty dla tych, którzy mogą pomóc w większej ilości dziedzin.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Jeżeli już miałoby być coś takiego to ja proponowałabym podział:
Przedmioty matematyczno przyrodnicze (matematyka, informatyka, biologia, chemia, fizyka, geografia)
Przedmioty humanistyczne (historia, polski, wos)
Jezyki obce

Ale komu chciałoby się robić z tym wszystkim porządek? Poza tym nawet w takim rozstawieniu powinny byc ustalone jasno zasady nazywania tematów. A wszystkie te, które nie spełniaja warunków powinny być zamykane.

Swoją drogą, ze takich tematów z propozycją było juz kilka... ale jakoś nigdy nie doszło to do skutku.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Ale Severusa właśnie ja tak czy siak zaglądam do każdego tematu i to codziennie, bo właściwie to dla tej części forum tu jestem, więc sądzę iż jeśli ktoś chce pomóc komukolwiek w zadaniu to i tak to zrobi. Bez względu na to czy jest podział na subfora czy nie, zresztą brakowałoby moda, któremu chciałoby się to sprawdzać.
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Proponowałabym aby nasz genialny admin wypowiedział się w tej sprawie, chyba, że faktycznie nie umie pisać. Denerwującym faktem jest iż admin forum jest jakimś nieobecnym i nieukazującym się bytem. Chciałabym, aby ktoś kompetentny ustosunkował się do tematu hihry, bo nie porusza jakiejś banalnej i nic nieznaczącej sprawy.
Głos ludu czasem trzeba wziąć pod uwagę!
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
tak więc subfora to więcej roboty dla tych, którzy mogą pomóc w większej ilości dziedzin.
Eh to chyba nie jest jakies wielkie utrudnienie, raczej by pomogło. Wchodzisz do subforum "Przedmioty humanistyczne" Wiesz czego się spodziewać i myślisz od razu "humanistycznie".

Jeżeli już miałoby być coś takiego to ja proponowałabym podział:
Przedmioty matematyczno przyrodnicze (matematyka, informatyka, biologia, chemia, fizyka, geografia)
Przedmioty humanistyczne (historia, polski, wos)
Języki obce
Taki podział jest chyba dogodniejszy niz ten , który zaproponowałam, więc jestem za takim, który Ty zasugerowałaś.

Ale komu chciałoby się robić z tym wszystkim porządek?
To niestety brudna robota dla modów :p. Sądzę, że jeśli by doszło do podziału to tematy z roku 2005 i 2006 powinny być zamknięte.


Swoją drogą, ze takich tematów z propozycją było juz kilka... ale jakoś nigdy nie doszło to do skutku.
Więc trzeba zrobić tak, aby tak sie nie stało z tym tematem i moja propozycja doszła do skutku albo, żeby admin wyraził swoja opinię, bo przecież od niego wszystko zależy...
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Panie admin - widmo nie jestem jedyną osobą proszącą o ustosunkowanie się do tegoż tematu. Liczę, iż admin zniży się do poziomu pisania ze zwykłymi userami, gdyż to my tworzymy to forum i wymagamy zmniejszenia spotykających nas niedogodności.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Dodałem subfora w "pomoc w zadaniach" - moderatorzy mogą teraz przenieść konkretnet tematy do odpowiednich działów.

Może być? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry