Stypendium

Status
Zamknięty.

Nikoliii

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Czy ktoś się może orientuje do kiedy jest termin składania podań o stypendium naukowe i jak to należy załatwić???
co należy zrobić i gdzie dokładnie się udać, żeby nie latać kilkanaście razy z wnioskiem???
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
stypendium naukowe sie w ogole dostaje za wyniki dopiero po pierwszym roku studiów-zacznijmy wpierw od tego :D
nika19-moje siostry z tego co pamiętam to składały jakies podania i na socjalne i na naukowe-bo były takie doooooooorne baby w dzekanacie, że potrafiły zapomnieć o sprawach studentów albo przyznawano tak te stypendia jak im się chciało :D :D ale sprawa się wyjaśniła....
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
u mnie sie sklada wypisane przedmioty z poprzedniego roku wraz z ocenami i podliczona srednia do drugiego miejsca po przecinku. oczywiscie o naukowe mozna sie starac dopiero na 2 roku za rok 1 i pozniej co roku za rok poprzedni powyzej sredniej 4,0 choc nie wszyscy dostaja bo najwyzej 20% roku moze dostac. wniosek a raczej kartke z ocenami sklada sie w pazdzierniku razem z wnioskiem o socjalne lub tak po prostu jesli nie ma sie prawa do socjalnego.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
u mnie stypendium naukowa było naliczane - jedyne co tzeba byloto zanieść do rektoratu numer konta lub gdy sie chcialo odbierac w kasie -taka pisemna deklaracje :)

a o socjalne to juz podania, druczki, ksero dochodow, itp
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
u mnie na uniwerku nie składa sie podań o stypendium naukowe - sami przyznają, powyzej sredniej 4,0 ale tez niestety tylko 20 albo 25% roku dostaje :/ Jedyne co trzeba zrobić to podac numer konta w październiku chyba. Ja właśnie toczę walkę o takie stypendium, ale coś czuję, że po dzisiejszym egzaminie będe miala nikłe szanse :(

Podania trzeba sklądać o stypendium socjalne i inne takie :p

Najlatwiej sprawdzić zasady przynzawania stypendium na stronie internetowej uczelni lub ewentualnie zapytać w dziekanacie - no chyba, że pracują tam niemiłe panie, to może się nie chcieć :p (u mnei na szczęście cudna kobitka jest :) )
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie ja czytalam na stronie mojej uczelni- Politechniki Opolskiej, ze zadnych wniskow nie trzeba i stypendium dostaje osoba, ktora spelnia kryterium- czyli ma odpowiednio wysoka srednia, ktora dla kazdego kierunku jest inna, nie pisalo ni, ze tylko niektorzy moga dostac, a co do socjalnego, to moja kolezanka zalatwiala i nabiegala sie bardzo
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
u mnie też nie pisali że jest limit...a jednak...nie wszyscy powyzej odpowiedniej sredniej dostaja stypendium niestety :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry