Stypendia

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Otrzymujecie jakieś stypendia na studiach? Socjalne, naukowe, rektora, ministra itd ? Jakie kwoty wpływają na konto? Warto starać się o stypendia?
 
W

wiki9969

Guest
Czy warto? Z pewnością tak, tym bardziej, że na studiach dziennych trochę się nie przelewa. O kwotach poczytaj, bo tego jest sporo w necie. Sama kiedyś szukałam informacji na ten temat, tak więc wydaje mi się, że się opłaca. :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Gdy miałem stypendium socjalne dostawałem 400zł. Było możliwe 300,350,400, plus podwyższone dodatkowe 50zł. Już nie mam :( A szkoda, zawsze to więcej djengów do rozesrania.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Mnie zasila socjalne 420 zl i. Rektora 350 zl, takze nie ma na co narzekac. A co do staran- zlozyc papiery mozna zawsze, jesc wolac nie beda :)

Mnie zasila 420 zl socjala i 350 zl rektora. Jak dla mnie nie ma na co narzekac :) a jezeli chodzi o Twpje pytanie - starac sie zawsze warto. Zlozysz potrzebne papierzyska i czekasz. Jesc nie beda wolac :)
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Teraz czekam na decyzję, ale w ostatnim semestrze miałem socjalne 600 zł + rektora 520 zł .
Tak więc opłaca się jak najbardziej.
Tylko wydaje mi się że termin na składanie podań już minął, chyba do 30 września?
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
moniakk21 napisał:
Warto starać się o stypendia?
O coś co jest darmowe? No pewnie! Fakt, trzeba nazbierać trochę papierków, ale później tylko czekasz gdy co miesiąc będą Ci wpływały pieniążki. Miałam socjalne 340 zł, zawsze to coś a utrzymanie kosztuje.
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Socjalnego niestety mi nie przyjęli :/ W ogóle niestety osoby odpowiedzialne za załatwianie i przyjmowanie tych wszystkich papierków były słabo zorientowane, a wniosek o zapomogę złożyłam bez osobistych podpisów więc już chyba mam po sprawie :p
 

zafinansowani

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Stypendia w trakcie studiów mogą okazać się dodatkowym zastrzykiem gotówki. Wsparcia najlepiej szukać na uczelni, a szeroki wachlarz najróżniejszych kategorii stypendiów pozwoli każdemu studentowi znaleźć wsparcie finansowe odpowiednie dla siebie. Stypendium socjalne, rektora, sportowe czy ministra – czym się różnią i do kogo są skierowane?
 
Do góry