Styl.

Enjoyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pruszków
Eh.
Od roku szukam dla siebie stylu.
nie mogę go znaleść.
Chodzi mi o to jakie ubrania [styl] pasuje do mnie.
Moja fotka:
gallery-42543448-500x500.jpg

Piszcie prosze.
i jak by można było to jakies linki do ciuchów które by pasowały.
I jeszcze o makijaż bo nigdy nie wiem jak sie malować ^^.
Z góry dzieki.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
albo masz swój styl, albo nie. Jak my Ci powiemy co masz nosić to co? Tak w ślepo nam zaufasz? Na pewno sama wiesz najlepiej, w czym się czujesz dobrze i w czym korzystnie wyglądasz. Trochę pewności siebie, dziewczyno.
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Stylu się nie szuka. To jest coś, co człowiek czuje. Ubrania, kosmetyki, fryzury. Prosząc, żeby ludzie ci palcami pokazali, co mogłabyś nosić, jak się malować według mnie jest śmieszne. A jeżeli próbowałaś już wszystkiego i nic Ci nie pasuje, to spróbuj sama coś wymyślić. Człowiek nie powinien kierować się tylko i wyłącznie opiniami innych. Więcej zaufania do samej siebie, pewności i zdecydowania. Tego Ci chyba brakuje.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ale wolałabyś co bardziej sportowego czy eleganckiego? musisz znaleść coś w czym będzie ci wygodnie ;)
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jakiej muzyki słuchasz? -podaj zespoły.
 

Enjoyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pruszków
Heh.
Lubie czarny.
sŁucham raczej rocka.
30STM, FOB, LP, IF, MCR
Myslałam cos w typie glany, pieszczochy itp.
A czuje sie dobrze we wszystkim oprócz spoudniczek ^^.

A chodzi mi o poradę^^.
Bardziej proste zdjecie:
Wigilia__by_Enjoyka.jpg

Ta na prawo XD
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Czy ja wiem... makijaż do szkoly raczej nie wchodzi w gre ;p jakiś leciutki podkład żeby zatuszoweać niedoskonałosci cery i błyszczyk, ale nic więcej. Bez właściwie też jest wporządku :). Ja np. używam tylko kremu z podkładem Nivea Visage Young i bezbarwnej pomadki ochronnej ( pekajace usta ). Co do stylu to niestety chyba ci nie pomożemy. To oczywiste, ze jeżdeli nie masz pomysłu na xupełnie własny styl, nie chodziśz po ciuchach to nie znajdziesz nic orgyinalnego. Tak czy siak będziesz ubierać się podbnie do kogoś z klasy, szkoły... .Najważniejsze to kupować to co ci się podoba i pamiętać, żeby było w odpowiednim rozmiarze. Pozdrawiam.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Mundurek :lol: Śliczny :lol:

Ładna arafatka :D

Może coś takiego Ci pomoże
1.
2.
3.
4.

Mi się wydaję, że do Ciebie pasuje najbardziej 3 :D
 

Enjoyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pruszków
Narcyza 3 i 2 mi się podoba.
O własnie był taki film ,,most do terabiti"
I tam była taka leslie.
I ona miała fajny styl.
Jak wiecie gdzie takie rzeczy mozna kupić?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ja Ci mogę doradzić co do włosów. Ta grzywka mi nie pasuje, po pierwsze zakrywa oko (chyba nie chcesz mieć wady wzroku?), po drugie jest taka jakaś nijaka. Masz dużo włosów objętościowo, można je pocieniować, przez co będą wyglądać ciekawie. Grzywkę proponuję obciąć w podobny sposób do tego http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura4521.htm a resztę pocieniować, przez co twarz stanie się szczuplejsza i będzie dość ładnie wyglądać.

co do ciuchów, to nie wiem o jaki film Ci chodzi.
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Narcyza 3 i 2 mi się podoba.
chcesz mieć taki styl? wyżej piszesz ze słuchasz rocka a tutaj taki styl? hmm albo naprawde jesteś pogubiona, albo lansujesz styl kreowany przez bravo i media- z jednej strony dają nastrzał na emo itp a z 2giej tobie podobają się całkiem inne ciuchy.
rock- jak dla mnie to arafatka, glany, kostka, kolczatka i ogólnie wszystki rzeczy kręcące się w tych kręgach

edit: styl dobieraj do swojej osobowości i nie patrz na to że teraz viva i bravo lansują emo, patrz na to w czym ty się dobrze czujesz bo myśle ze za bardzo idziesz z tłumem
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Pochodz po sklepach, kup najróżniejsze ciuszki(kilka) i łącz ze sobą i ze starymi ubraniami. Zobaczysz co do siebie pasuje i może stworzysz swój styl!
 

Enjoyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pruszków
chcesz mieć taki styl? wyżej piszesz ze słuchasz rocka a tutaj taki styl? hmm albo naprawde jesteś pogubiona, albo lansujesz styl kreowany przez bravo i media- z jednej strony dają nastrzał na emo itp a z 2giej tobie podobają się całkiem inne ciuchy.
rock- jak dla mnie to arafatka, glany, kostka, kolczatka i ogólnie wszystki rzeczy kręcące się w tych kręgach

edit: styl dobieraj do swojej osobowości i nie patrz na to że teraz viva i bravo lansują emo, patrz na to w czym ty się dobrze czujesz bo myśle ze za bardzo idziesz z tłumem
Napisałąm, ze mi sie podobają.

Podoba mi sie ta grzywka ^^.

Myslicie czy by posowało?
http://eljadidacity.africa-web.org/modules...Sexy%20Girl.JPG
http://www.transbelfast.com/gallery/RockGirl2.JPG

Podoba mi sie styl taki Rocowy, albo glomur rock ^^.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Narcyzo, właśnie ona ma pogłówkować nad tym, czy te ciuchy do SIEBIE pasują nie do niej.
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
moim zdaniem nie powinnaś nikogo prosić o radę w poszukiwaniu własnego stylu. powinnas sama spróbować dowiedzieć sie co lubisz nosić. nikt z nas ci za bardzo w tym nie pomoże. noś ciuchy,w których czujesz sie dobrze i swobodnie.
 

Enjoyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Pruszków
Już mam.
Tylko jeszcze jakies dodatki.
I juz koniec.
Ee... to do bloka ^^.
Dzieki wszystkim ^^.
 

klauducha14

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
357
Punkty reakcji
2
Miasto
z raju
to prawda stylu sie nie szuka
od zawszye musisz sie jakos ubierac
kazdy na swoj sposob ma swoj styl
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Heh nie kumam w czym problem....Przecież styl polega na ubiraniu się w rzeczy, które Ci się podobają.Kupując to co Ci odpowiada tworzysz własny styl.I chyba raczej nie można komuś doradzić stylu, bo to sprawa indywidualna.
 
Do góry