styl skandynawski

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zależy jak go zestawisz. Jest bardzo dużo mebli, które same niby nieładne, a przy odpowiedniej aranżacji robią wrażenie.
 
F

flavian

Guest
Piękny ten stół :) uwielbiam styl skandynawski szczególnie jeśli chodzi właśnie o meble, biel ścian i wzory tapet :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
ogólnie styl nie dla mnie, ale moja siostra urządziła tak mieszkanie, nawet podłogi ma białe, do niej to zdecydowanie pasuje:)
 

nadiia1982

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,
ja kupilam stół w stylu skandynawskim swietnie dopasowuje sie z nowoczesną białą kuchnią, jestem z niego bardzo zadowolona :) pozdrawiam artdecor24.pl/duzy-stol-do-jadalni-w-stylu-shabby-chic
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Ja mieszkałem kilka miesięcy na szwedzkiej wsi i szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się ten styl. W domu, w którym mieszkałem wszystko było białe i jasne. Kolory były zimne i mało przytulne.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Sabina33 ten stół bardziej jest w stylu rustykalnym...
Nadiia1982 a Twój jak nawet w samym linku masz Shabby chic..

że coś jest białe to nie od razu jestto styl skandynawski..
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Uwielbiam styl skandynawski ! Optycznie powiększa przestrzeń - jest przytulny i jasny - bardzo dobrze się czuję w takich wnętrzach! Dla każdego tym stylem zachwyconego polecam katalog z pięknymi worami tapet na stronie Fluggera - w sam raz do skandynawskiego wystroju.
 
I

ItaliaAmore

Guest
sabina33 napisał:
czy ktoś ma meble z CustomForm ? Chce urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim i wpadł mi w oko biały stół http://www.customform.pl/Sklep/jadalniane/Stol-Chevalet,2,0,14,1391.htm jest właśnie w promocji tylko nie wiem czy meble są jakościowo dobre i trwałe bo śłiczny to on jest , ale na funkcjonalności mi najbardziej zależy
duży wybór stołów, w tym także białych masz w bydgoskich meblach, stół ci wystarczy na lata wtedy, polecam zajrzeć do katalogu czy na stronę
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
mi styl skandynawski odpowiada ale nie każdemu musi.. można równie dobrze przemycać do wystroju tylko jego elementy. I też będzie efektowanie.
 

amelie_

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
0
wszystko zależy od proporcji, jeśli użyjemy zbyt dużo chłodnych szarości i zimnej bieli, a za mało ciepłych dodatków z naturalnych materiałów to na pewno efekt nie będzie przytulny :)
 
Do góry