Styl siedzenia ;)

Misiomen

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiem że to tutaj zbytnio nie pasuje, ale mam pytanie ;)

Co wgl sądzicie o sposobie siedzenia u mężczyzn, a mianowicie gdy facet siedzi i ma założoną nogę na nogę :) Jak dziewczyna :)

A drugą sprawą jest, a właściwie są włosy pod pachami? Czy wypada je golić?? Ja osobiście je skracam ;) Bo denerwują mnie i czuję się niekomfortowo ;) Ale nie gole do końca ich.
A wy co o tym sądzicie?
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
o rany, co do depilacji, to są przecież kwestie indywidualne, nie ma określonych zasad, według których należy postępować. nie każdy facet depiluje je, bo nie każdy niby musi, część w ogóle nie chce. ale na szczęście coraz mniej jest opinii, że facet to facet, i nie wypada mu się pod pachami tak jak kobieta golić, ale tu przecież chodzi o higienę i o to, żeby się dobrze czuć, np przy takich upałach jak teraz :) chyba każdy facet jakiego znam pachy depiluje, na szczęście BB)

co do siadania z nogą założoną na drugą nogę, jak dla mnie osobiście to mega jestem na nie, zniechęcam się jak podobne coś widzę, takie to cipk,owate, nijakie :mruga:
 
K

kinga_sc

Guest
Co do siedzenia noga na nogę to jest kilka sposobów, osobiście nie uważam tego za cipovate. Już bardziej golenie na tzw ZERO pod pachami uznałabym za pedalskie.
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
Golenie- indywidualna sprawa
siedzenie z noga na noge- Imo to, jak siadaja chociazby Urbanski w Milionerach, albo kiedys Ibisz w grze w ciemno nie jest siedzenie pedalskim:D. Jezeli facet ma garniak, to tak jest po prostu bardziej elegancko.
Jezeli jednak stroj zwykly, codzienny, to sie zgadzam- wyglada ciotowato.
 
K

kinga_sc

Guest
Golenie- indywidualna sprawa
siedzenie z noga na noge- Imo to, jak siadaja chociazby Urbanski w Milionerach, albo kiedys Ibisz w grze w ciemno nie jest siedzenie pedalskim:D. Jezeli facet ma garniak, to tak jest po prostu bardziej elegancko.
Jezeli jednak stroj zwykly, codzienny, to sie zgadzam- wyglada ciotowato.
Dokładnie takie noga na nogę, że kostkę masz zaraz za kolanem fajnie wygląda, z tym się zgodzę, ale już siedzenie jak kobieta... Hmm... trochę nie przystoi.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
to się zdecyduj, czy nie uważasz tego za cipovate i nie masz nic przeciwko, czy raczej uważasz, że tak facetowi nie przystoi, bo twoje dwa posty są ze sobą sprzeczne.
 
K

kinga_sc

Guest
to się zdecyduj, czy nie uważasz tego za cipovate i nie masz nic przeciwko, czy raczej uważasz, że tak facetowi nie przystoi, bo twoje dwa posty są ze sobą sprzeczne.
Nie są sprzeczne. Napisałam w pierwszym, że jest kilka sposobów zakładania nogi na nogę, nie chce mi się tego rysować. Jedne są a drugie nie są cipovate. Po pierwsze zależy też od sytuacji. Od spotkania, celu, miejsca... ubioru i przede wszystkim osoby.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
ja pier.. nie ten dzial a poza tym to temat o pachach juz jest i zawiera kilkanascie stron...
a co do siedzenia to niech każdy siedzi tak jak chce
 

scorp.ninety

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
golenie pach jak najbardziej, wygodniej bardziej higienicznie (dobry antyperspirant i nie bedziesz sie tak pocił) a przedewszystkim estetyczniej...

noga na noge... hmn.. przy garniaku jeszcze jako tako ale na sportowo to juz lepiej zarzucic noge na noge ale tak zeby kostkę np prawej nogi polozyc na lewej tak miedzy udem a kolanem wiesz o co chodzi ? ;D
 
Do góry