STYL NOSZENIA SPODNI

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Mi osobiście takie coś się podoba sam tak noszę... ;)
Ale nie tak jak ten gość na zdjęciu, że mi pół dupy widać... nosze spodnie nisko ale bez przesady, pod biodrami xD
I nie zależy mi na tym żeby mi gacie było widać po prostu jak mam gacie wysoko to czuję się jak kobieta tak jakbym swój tyłek prezentował xD
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
czemu uważacie (niektórzy), że ten cały styl "skate" jest tylko dla gimnazjum? Jak zobaczycie 25 letniego metalowca i 25 letniego "skejta" to zwrócicie uawgę na tego skejta bo już jest za stary na takie ubranie tak? a metalowiec nie jest za stary na noszenie glanów i tych innych pierdól?

Chciałem też zauważyć, że nie powinno nazywać się tego stylu skejtowskim, ponieważ zazwyczaj ci, co ubierają się w tym stylu wcale nie są skejtami tylko ubierają się luźno. Prawdziwi skejci nie ubierają szerokich ciuchów, a wręcz przeciwnie. Truno się jeździ w szerokich spodniach na desce lub bmxie.
Ja się ubieram w stylu hiphop czy coś takiego, nie wiem jak to sie nazywa ale na pewno nie tak "skejtowsko", tylko bardziej jak tam, w USA.

Pozdrawiam
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Co sądzicie o takowym stylu? ( tzw. noszenie spodni na pół tyłka ) Podoba wam się taki sposób noszenia spodni? :ninja:
Jak chce się swoim dupskiem pochwalić to niech wywala na plażę nudystów.

A taka mała ciekawostka jeszcze: w jakimś kraju za takie odkryte tyłki są kary pieniężne. :p
 

Falco91

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
To nie styl tylko głupota ;) jak można celowo pokazywać połowę tyłka ;D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
czemu uważacie (niektórzy), że ten cały styl "skate" jest tylko dla gimnazjum? Jak zobaczycie 25 letniego metalowca i 25 letniego "skejta" to zwrócicie uawgę na tego skejta bo już jest za stary na takie ubranie tak? a metalowiec nie jest za stary na noszenie glanów i tych innych pierdól?

Chciałem też zauważyć, że nie powinno nazywać się tego stylu skejtowskim, ponieważ zazwyczaj ci, co ubierają się w tym stylu wcale nie są skejtami tylko ubierają się luźno. Prawdziwi skejci nie ubierają szerokich ciuchów, a wręcz przeciwnie. Truno się jeździ w szerokich spodniach na desce lub bmxie.
Ja się ubieram w stylu hiphop czy coś takiego, nie wiem jak to sie nazywa ale na pewno nie tak "skejtowsko", tylko bardziej jak tam, w USA.

Pozdrawiam
bo metale nawet po 40 dobrze wyglądają, a Ci drudzy :D:D:D
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
czemu uważacie (niektórzy), że ten cały styl "skate" jest tylko dla gimnazjum? Jak zobaczycie 25 letniego metalowca i 25 letniego "skejta" to zwrócicie uawgę na tego skejta bo już jest za stary na takie ubranie tak? a metalowiec nie jest za stary na noszenie glanów i tych innych pierdól?

Chciałem też zauważyć, że nie powinno nazywać się tego stylu skejtowskim, ponieważ zazwyczaj ci, co ubierają się w tym stylu wcale nie są skejtami tylko ubierają się luźno. Prawdziwi skejci nie ubierają szerokich ciuchów, a wręcz przeciwnie. Truno się jeździ w szerokich spodniach na desce lub bmxie.
Ja się ubieram w stylu hiphop czy coś takiego, nie wiem jak to sie nazywa ale na pewno nie tak "skejtowsko", tylko bardziej jak tam, w USA.

Pozdrawiam

Wiesz dlaczego tak jest ?
Bo subkultura metalowców i Heavy Metal istnieje już od dawna (od lat 70-tych), a w Polsce od początku lat 80-tych. Wtedy było metalowców o wiele więcej, niż jest teraz. Z tym, że glany nie mają nic wspólnego z metalowym stylem.
Tradycyjny styl metalowy to taki, jaki przedstawia rysunkowy koleś na moim avatarze: białe adidasy, ciasne dżinsy, skórzana kurtka i katana dżinsowa (i oczywiście długie włosy). (to taka moja karykatura, którą sam rysowałem, właśnie tak się noszę).
Sam jestem metalowcem, mam 20 lat, a mam też dużo starszych od siebie kolegów po około 40 lat, którzy są metalowcami nie przerwanie od ponad 20 lat.
Więc jeśli widzi się metalowca po w wieku nawet 30,40 lat, wciąż w metalowym stylu, to nie jest to nic dziwnego.
Oczywiście, że starsi ludzie już tak się nie obwieszają mocno łańcuchami i pieszczochami z kolcami, ale długie włosy, skóra i dżinsy to standard.

A styl hiphopowy ? Hiphopowcy zwłaszcza w Polsce to młodsze pokolenie. Ten typ muzyki do Polski doszedł dopiero gdzieś w połowie lat 90-tych. A dopiero w XXI wieku zaczęło być widać dużo osób na ulicach w takim stylu typu luźne dresowe spodnie, czy bluza z kapturem.
Wcześniej takiego czegoś w ogóle nie było. Więc nic dziwnego, że na ogół najstarsi ludzie noszący się na hiphopowo to tak maksymalnie do 24,25 lat. A większość ich jest trochę młodsza ode mnie (17,18 lat).
To po prostu muzyka i styl młodszego pokolenia. Jedyny wyjątek, to fan hiphopu, którego znam, on ma około 30 lat, słucha tego od 10 lat, ale słucha amerykańskich klasyków z Bronxu.
A poza tym jest tak, jak wyżej opisałem.

Więc nic dziwnego, że tak mało starszych osób ma taki styl.
A Heavy Metal - to stara muzyka, a styl metalowy jest stary i jest pełno metalowych weteranów.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja osobiście nie lubię mieć spodni na całą d*pę. Nie chodzi tu o pokazywanie gaci, bo tych i tak nie widać, tylko wygodniej mi jak spodnie trochę zwisają.
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
OK, wiem o co Ci chodzi. Cóż, chyba muszę się zgodzić , wychodzi na to, że masz rację ;)
Metal to faktycznie stara muzyka w Polsce, starsza niż rap i kultura hip-hopu, dlatego też tak mało jest "weteranów" kultury hip-hopu. Wszystko jasne :]

Pozdro
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Spodnie nosze na półdupy mniej więcej. Tak mi wygodnie.
Podbijam poprzedni post
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Lukasz151111111 mi się takie coś podoba fajnie to wygląda u gości :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a gdzie tam właśnie mój kumpel tak chodzi, że ma do połowy spodnie i do połowy slipki mu widać :D
fajnie :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh a panienki jak chodzą z połową majtek na wierzchu :)
to tak samo jak gość to co w tym dziwnego dziewczyny mogą a goście nie ?! :)
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
heh a panienki jak chodzą z połową majtek na wierzchu :)
to tak samo jak gość to co w tym dziwnego dziewczyny mogą a goście nie ?! :)


No ale nie narzekajmy na to...
Mi się to bardzo podoba... xD

Jak dla mnie..
Coraz bardziej zacierają się granicę między kobietą a mężczyzną...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe co bielizny nie widziałeś ?? :D
pokazać Ci moją xD nie no żart :)
wiesz mi się w tym podoba to, że fajnie to wygląda a nie
że mu slipki widac :)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Hm, ja tam noszę tak, jak w danej chwili mam ochotę, ale z reguły to jest pod biodrami. Widać sporą część bokserek, ale na pewno nie pół dupy :D Tak mi po prostu najwygodniej :p A do noszenia tak, jak koleś na zdjęciu, nic nie mam. Każdy nosi, jak mu wygodnie :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no to trochę wyżej nie tak jak na zdjęciu lepiej wyglada :)
 
Do góry