Styl Hip-hop - Wypada?

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Cześć,
Słuchajcie, ja tak z ciekawości. Od zawsze słucham rapu, od jakiegoś roku nosze luźne ciuchy, typu stoprocent, mass itd. - w ten deseń. Dopiero teraz przemyślałem tą całą sprawę. Czy wypada tak się ubierać, będać zwykłym człowiekiem, związanym troche z kultura hh? Może to jest jakieś prowokujące? Dodam, że słucham rapu jak już wcześniej pisałem, ale nie jestem żadnym bossem na osiedlu, nic nie biore, ani nie zadaje się też z najgorszym menelstwem, czy nie wypadam na impreze co 2 dni.
 

Erick

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Dokładnie, ubieraj się jak chcesz. Kiedyś jak ktoś nosił luźne ciuchy a nie słuchał rapu albo nie jeździł na desce uważany był za mega "pozera". Teraz to się już trochę zatarło. Sam nie słucham na co dzień rapu i hip-hopu chodź bardzo to lubię a jestem fanem ciuchów Befree gdzie spodnie nie zawsze muszą sięgać do kolon a mimo wszystko jest to marka w tym klimacie więc styl się zmienia. Np. czy te spodnie są mega szerokie ? no chyba nie http://shop.b3befree.com/index.php?action=...amp;item_id=265
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
dobrze ze masz swoj styl :D ale nie rób groznej miny :D
ja jak widze z kapturami ludzi,petem :D itd. to sie troszke boje ;]
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
nie wiem czemu taki stroj od razu kojarzy ci sie z konkretnym zachowaniem (gangster czy cpun). ubieraj sie jak chcesz i badz soba :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie wypada hh. żart, nie przejmuj się tym. ja satanistą nie jestem tylko zwykły metal a na czarno się ubieram :)
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
nie wiem czemu taki stroj od razu kojarzy ci sie z konkretnym zachowaniem (gangster czy cpun). ubieraj sie jak chcesz i badz soba :)


Może nie koniecznie autorowi, ale niektórzy ludzie tak postrzegają ludzi ubierających się "luźno", to coś w rodzaju stereotypu :). Ja osobiście lubię ten styl, oczywiście bez przesady (krok za kolana), ale uważam że fajnie wygląda.
Po prostu nie przejmuj się innymi.
"Opinie wszystkich, co mnie to obchodzi?" (czy jakoś tak), mawiał Tede :lol:
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Teraz 3/4 facetów się tak ubiera, niezależnie od tego czego słuchają i w jakich są klimatach, więc nie masz się czym przejmować...
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem, czy 3/4. Sam w klasie się tak ubieram, no może jeszcze 1na osoba, jednak on dopiero 'odświeża' garderobe, na 33 osoby to jest mało. Na tle szkoły jestem ja, i ze 2-3 osoby. Będać dzisiaj w centrum handlowym, otarłem się spokojnie o 10 tys. ludzi, a na palacach 1 ręki mógłbym wyliczyć ile osób tak się nosiło. Dzięki za pomoc :) .
 

Motson71

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
71
Ubieraj się jak lubisz i jak Ci wygodniej.
Ale ja np. nie wyobrażam sobie osoby, która ubóstwia muzykę techno a nosi szerokie ciuchy produkowane dla "zajawkowiczów" klimatu subkultury hip hopu. Po prostu tego nie lubię i tyle. Nikt z nas nie ma wpływu na ludzkie gusta i guściki.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja słucham najczęściej rocka, a nie przypominam rockmana, bardziej hopsiupa. :p Sory, hiphopowca. :D Także ubieraj się jak Ci lepiej.
 

cz4q

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
mówisz, że słuchasz od zawsze rapu czyli obracasz się w tym klimacie..
orientujesz się w ogólnie przyjętych zasadach w tym środowisku..
a pytasz o takie pierdoły..
czy wypada ubierać się w stylu hh? wypadają to włosy na starość..
może nie wypadać gdy zakładasz dres na ślub.. ale na codzień? ile Ty masz lat?

a może jest tak, że dopiero masz zmiar zmienić styl i chcesz wybadać teren z jaką to spotka się opinią?

jeżeli słuchasz rapu to powinieneś wiedzieć co i jak..

z fartem
 

flamaster80

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
komp
ja się tak ubieram i mam gdzieś co myślą inni, wazne żeby żyć w zgodzie ze sobą
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Dobra, dzięki wszystkim za pomoc.
cz4g, jeśli Cię to interesuje za niedługo stuknie mi 18tka, a teraz takie czasy, że naprawdę można za wszystko zerwać wp...dol, tak więc się zapytałem, czy to nie prowokuje innych do takiego właśnie zachowania. Otóż Cię zadziwie, nie, w tym stylu jak już pisałem trochę się noszę, nie mam celu tutaj ściemniać, ponieważ i tak Was pewnie w nigdy w życiu nie spotkam, więc po co?
Pozdro, imo temat do zamknięcia.
 

cz4q

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
czaQ a nie czaG.. ale mniejsza o to..
prawda taka, że jak będziesz miał zarobić kopa w du.pe to i tak zarobisz bo zawsze się znajdzie ktoś komu nie spasujesz.. więc noś co Ci pasuje i omijaj kłopoty

z fartem :)
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Ja Ci powiem, że hip hopowcy nie są postrzegani poważnie przez społeczeństwo. Ja też się tak ubierałem, szeroko, ale teraz już powoli przestaję, w szkole jest tak, że zawsze po głowie dostaje się mi za różne, klasowe wybryki.
 
Do góry