styl :D:D

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
co sadzicie o tym stylu chodzi oczywiscie o kolesia! :p
http://www3.pictures.fp.zimbio.com/Joe+Jonas+Camilla+Belle+Out+West+Hollywood+VMBrn6GuWy0l.jpg
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
pedał.
Chociaż same ciuchy nie są złe, no pomijając ten podkoszulek, to razem to wygląda tak że 1 moja myśl to właśnie - pedał.
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Po odjęciu tych jakże rzyciowych ozdobników w postaci bransoletek i łańcuszka i zmany podkoszulka na biały/koszulkę jakąś byłoby całkiem spoko, coby nie było że jestem "zacofany" czy coś, ludzie, bez spiny.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Buhaha, pedał... haha, nie no rozwalają mnie tacy ludzie jak Ty.
Jak dla mnie trochę to tak sztucznie wygląda, takie połączenie kilku stylów wszystko w klimatach USA, hmm no ogólnie to pozytywnie, ale sam bym tak nie chciał wyglądać. ;)
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
sam mam podobny styl, choc on wyglada jakby wyszedl z budowy :D a co do N'rage, to moge sie zalozyc, ze jestes jednym z tych dresiarzow co nosza o dwa rozmiary za duze spodnie i bluzy, nie ? :D
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
[quote name='N'rage' date='02 kwiecień 2010 - 20:27' timestamp='1270232826' post='2352605']
pedał.
Chociaż same ciuchy nie są złe, no pomijając ten podkoszulek, to razem to wygląda tak że 1 moja myśl to właśnie - pedał.
[/quote]
polska ;]
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Nie, dobry gust ;)

a co do N'rage, to moge sie zalozyc, ze jestes jednym z tych dresiarzow co nosza o dwa rozmiary za duze spodnie i bluzy, nie ?
Z ubolewaniem widzę moją szafę w której coraz mniej begów a więcej rurek/normalnych spodni, ale w sumie tak, co nie znaczy że bym się tak jak typ na zdjęciu z drobnymi zmianami( o których już pisałem) nie ubrał ;)


Ogólnie to śmieszą mnie wszyscy którzy uważają że gdy ktoś powie iż inny ktoś wygląda jak pedał za zacofańca czy coś, sorry, ale jak ktoś się ubierze jak pedał to nie zmienia tego fakt że jest to modne czy coś, on nadal wygląda jak pedał.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
[quote name='N'rage' date='02 kwiecień 2010 - 20:33' timestamp='1270233216' post='2352615']
Po odjęciu tych jakże rzyciowych ozdobników w postaci bransoletek i łańcuszka i zmany podkoszulka na biały/koszulkę jakąś byłoby całkiem spoko, coby nie było że jestem "zacofany" czy coś, ludzie, bez spiny.
[/quote]
RZyciowe taaaaaa, ach te rzycie nie?
biggrin.gif


co do zestawu
thumbsup.gif
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Dać Ci słownik, kochana?


http://pl.wiktionary.org/wiki/rzyć
 

ethay

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
189
Punkty reakcji
8
[quote name='N'rage' date='02 kwiecień 2010 - 21:42' timestamp='1270237361' post='2352688']
Nie, dobry gust ;)


Z ubolewaniem widzę moją szafę w której coraz mniej begów a więcej rurek/normalnych spodni, ale w sumie tak, co nie znaczy że bym się tak jak typ na zdjęciu z drobnymi zmianami( o których już pisałem) nie ubrał ;)


Ogólnie to śmieszą mnie wszyscy którzy uważają że gdy ktoś powie iż inny ktoś wygląda jak pedał za zacofańca czy coś, sorry, ale jak ktoś się ubierze jak pedał to nie zmienia tego fakt że jest to modne czy coś, on nadal wygląda jak pedał.
[/quote]
Dobry gust nie ma nic do kultury osobistej, ktorej Ci brakuje. To raz. A dwa, mnie nawet nie smieszy, a zenuje nazywanie w wulgarny sposób kogos, przypisujac mu falszywa orientacje seksualna. I to jest zacofanie jak w morde strzelił, wlasnie takie typowe, polskie.
Bez pozdrowien
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Nie gra mi to jako całość. Fajna koszula, ale nie pasuje do reszty. I nie lubię tak mocno wiązanych trampek. Powinny być luźne.

@ N'rage
Gratulacje.
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
a zenuje nazywanie w wulgarny sposób kogos, przypisujac mu falszywa orientacje seksualna.
Mówiąc (a właściwie pisząc) iż ktoś wygląda jak pedał bynajmniej nie sugeruje że jest pedałem - a tylko że ubrał się tak jak powiedzmy "typowy stereotypowy pedał"

Dobry gust nie ma nic do kultury osobistej, ktorej Ci brakuje.
Okej, tylko wiesz, mogę napisać tylko "Niepodoba mi się, ale po zmianie tego i tego bym nawet ubrał" albo "wygląda jak pedał" to to drugie oddaje moje faktyczne uczucia, iż takie połączenie wygląda dla mnie jak wygląda, moja ocena, wg. mojego gustu, i nie bronię się komuś tak ubierać.

ahahahhahhah, okej, jestem stara, mam prawo nie znać grypsów 16latków
Nijak to się ma do grypsów 16-latków, bo wyraz archaiczny, znam go bodajże z jakiejś tam książki i czasem używam, jako że wygląda to poprostu ładniej niż "do dupy", ale okej, następnym razem polecam poprostu sprawdzić słowo albo chociaż logiczność zdania - "życiowe ozdobniki" - no bez jaj (mimo wielkanocy ;))

Pozdrawiam.
Miłych świąt.
 

pedros27

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
40
dla mnie calkiem ok tylko te trampki na low dunki bym wymienil:)
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to całkiem, całkiem. Sam ubieram się podobnie, jednakże ten t-shirt zdecydowanie mi się nie podoba.
 
Do góry