Styl bynajmniej nie na podryw?

M

Malina..xD

Guest
a mnie się podoba taki styl :D
mmmm nawet bardzo bo mi się z kimś kojarzy :D
ale tak wracając do pytania ... styl ubierania chyba ma jakieś większe znaczenie . oczywiście nie chodzi mi żeby wyglądać jakoś tak za:cenzura:iście ... bo i tak najważniejszy jest charakter .
ale osobiście jeśli chłopak by wyglądał jak wyciagnięty ze śmietnika .. to bym się z nim raczej nie umówila :p .
 

Wisniowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Mnie taki styl kreci. Styl ma duze znaczenie, wyglad, zadbanie i charakter. I najważniejsze by styl odzwierciedlał charakter.
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Albo mi się wydaje albo faktycznie to prawda ale dziewczyny naprawdę coś widza w takim stylu ubierania.
Osobiście się tak nie ubieram ani nigdy nie ubierałem ,ale mam paru kumpli którzy że tak powiem se troche tepi ( ze względu na ciągłe przesiadywanie pod blokiem i takie tam inne rzeczy :p ), pomimo tego bardzo często je widzę z bardzo, podkreślam bardzo ładnymi dziewczynami. Nawet jak idę ulicą z koleżankami i idzie jakiś facet w stylu "hip hop wear" :p to od razu zwracają na niego uwagę, same mówią ze "coś" ich pociąga.

Więc może dziewczyny zdradzicie co was tak pociąga w tym stylu.? :)
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Mnie taki styl kreci. Styl ma duze znaczenie, wyglad, zadbanie i charakter. I najważniejsze by styl odzwierciedlał charakter.

Bradzo podoba mi się twoja wypowiedź.
Pięknie to ujęłaś ;)


Albo mi się wydaje albo faktycznie to prawda ale dziewczyny naprawdę coś widza w takim stylu ubierania.
Jezeli tak jest, to tym bardziej raduje moje serce :)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja w sumie nie wiem, czemu taki styl mi się podoba. Może wolę, jak chłopak wygląda bardziej męsko niż bardziej kobieco [rurki] :lol: :D Jakoś tak mi się skojarzyło :p I w sumie taki koleś wygląda na luzaka.
Nie umiem chyba powiedzieć [napisać], czemu się podobuje no :p
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Styl na menela to nie będzie po angielsku "on the menel" :p
I tez bez przesady, przecież być zadbanym to podstawa.
 

Wisniowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
HH wear style al a "on the menel" .

Nie to chyba coś nie tak. Czemu HH kojarzone jest często z czymś złym?

Mnie to kreci bardziej niż Emo. Sorry Emo wcale mnie nie kreci.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Więc może dziewczyny zdradzicie co was tak pociąga w tym stylu.? :)
Szczerze mówiąc nie wiem co w tych chłopakach takiego jest że dziewczyny lubią takich...
Ja osobiście uwielbiam takich chłopaków....;)
Ale dlaczego ? Hmmm .... ? No nie wiem :)
Po prostu podobają mi się... Mam wrażenie że taki koleś czuje się pewnie tym kim jest, że na niczym mu nie zależy i po prostu chce czuć się luzno... (Nie chodzi mi teraz akurat o to że np majtki mu się wcinają :] chodzi o samopoczucie ;) ) ....

To chyba na tyle ... Dziękuję za uwagę :]
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
To zalezy do dziewczyny jedne wola jak chlopk jest ubrany na szeroko 2 jak lovelas 3 ..... jescze nie wiadomo jak wazne zebys mial swoj styl i nie musiali sie przebierac specjalnie dla dziewczyny
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
Mi osobiście podobają się chłopcy na styl skate ...

Hehe, mi rownież. Ja osobiście mam chłopaka, który się tak ubiera :D
Wiesz to czy masz szanse, to zależy od gustu dziewczyny, jednym się to podoba innym nie.
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
no szczerze to u mnie troche ma znaczenie a ten styl preferuje najbardziej <3 :D:D:D :p
 

aniami

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Taki http://amiestreet.com/public/images/8775_full.jpg styl mi się podoba z tym, że nie do każdego pasuje. Nie lubie ludzi, którzy ubierają się tak, a nie inaczej tylko z tego powodu, że moda tego wymaga :mruga: lubie facetów zadbanych (ale bez przesady! ) facet to facet, musi być męski. Golenie nóg i te sprawy pozostawmy innym orientacjom bądź też płci pięknej :D
To prawda, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, ale znam bardzo dużo ludzi, którzy są bardzo wartościowi, a nie podążają za modą bo po prostu ich na to nie stać. Czy taka osoba, która nie może się fajnie ubrać może czuć się gorsza?
to zależy tylko i wyłącznie od tej osoby. Jeśli czuje się wartościowa w środku to żadna moda tego nie zmieni. I tak ma być.
Jeszcze wracając do stylu ubierania facetów, to ja lubię, gdy mój facet ubiera się w bluzę, T-shirt, bojówki, adidaski. Nie przepadam za modnisiami typu FACET w rurkach i w białych abibaskach na rzepy + wyprostowane czarne włosy <_<
dla mnie ta teraźniejsza moda to przesada. grr... pozdrawiam ^^
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
aniami wiadomo że taki facet jak boooski ... ;)
Ale rozwala mnie jak koleś ubiera spodnie dresowe do tego czapeczkę z chicago bulls czy jak to sie pisze jakieś workery na nogi i myśli że jest fajny ;)
No cóż... fakty ... Tylko myśli :]
 
Do góry