Styl bynajmniej nie na podryw?

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Witam.
Założyłem temat którego napewno nie było :)
Co może irytować w stylu ubioru chłopaka?
Czy styl ubierania ma znaczenie?
Jeżeli tak, to czy miałby szansę poderwać was chłopak ubrany w ten sposób:

http://amiestreet.com/public/images/8775_full.jpg
http://www.phatbeatz.cz/images/dari/wwo/wwo03.jpg
http://www.netweed.com/prohiphop/graf/jdillawithchild.jpg
http://www.hiphop.de/magazin/vip/shyheim3.jpg
http://hip-hop.pl/news/img/1149154135.jpg
http://insomniacmagazine.com/wp-content/up...method_man1.jpg


Proszę o uzasadnienie!

Dziękuję. :)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no szanse byś miał jasne.
niektóre dziewczyny kręci taki styl.
ale mnie na pierwszy rzut oka niespecjalnie... ;)
 
J

J.B

Guest
Wygląd nie ma znaczenia. Masz być zadbany.

Znaczenie będzie mieć to jak będziesz się zachowywał, jak będziesz mówił i rozmawiał, czy będziesz słuchał itp.

Koniec tematu.

Beam Me Up, Scotty!
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No nie wiem...Moze i znaczenia nie ma to, czy masz niebieskie czy brazowe oczy, ale ubior swiadczy o czlowieku i to juz nei jest cos, co Twojego charakteru nei oddaje. Nigdy w zyciu nie dalabym sie pdoerwac komus, kto tak wyglada :p. Ale jasne, rozne sa gusta i komus moze sie spodobac...:p
 
J

J.B

Guest
...ale ubior swiadczy o czlowieku i to juz nei jest cos, co Twojego charakteru nei oddaje.

Świadczy tylko tyle, że (subiektywnie) ma lub nie ma gustu i jest (lub nie) zadbany. I nic ponadto! A Ty Jelonek... kierujesz się stereotypami, bo hiphopowiec, więc pewnie klnie jak szefc i generalnie nic nie wart... jak by to powiedizał Peja? G.ówno prawda? :D

Beam Me Up, Scotty!
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
uważam, ze styl ma znaczenie. Najlepszym przykładem jest ten powyżej. Nie umówiłabym sie z takim chłopakiem i już.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak dla mnie wygląd może i ma jakieś znaczenie... Bo na pierwszy rzut widząc chłopaka zwraca się uwagę na jego wygląd zewnętrzny a póżniej dopiero jaki ma charakter....

Jeśli bym Cię zobaczyła tak ubranego to na każdą randkę byś mógł tak chodzić.... :D

A dlaczego by nie na randkę ... Przecież chłopak ubierający się na hip hop nie będzie zmieniał ciuchów idąc na randke xDD
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No właśnie też się zastanawiam skąd taki tytuł tematu...??
No bo przecież skate nagle nie wyskoczy na spotkanie w garniaku ot tak sobie :p
Nie powiem, że nie zwracam uwagi na ubiór...nie jest to najważniejsze oczywiście, ale niektórzy dodatkowo dzięki swojemu stylowi wywierają na mnie wrażenie :)
Styl skate jak najbardziej :p
Mój były tak się nosił i nie był huliganem itp. (jak to zwykle krążą takie opinie).
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Wiadoma nie umie czytać ze zrozumieniem :hahaha:

Żal.

Beam Me Up, Scotty!

J.B. nie potrafi zaakceptować cudzego zdania. Według Ciebie wygląd nie ma znaczenia, wystarczy, że facet jest zadbany i takie tam. Mnie nie wystarcza, że jest zadbany, zwracam uwagę również na to, jak się ubiera.
Zresztą, zdaje się, że to ja jestem kobietą. Nie wiem, może się z facetami spotykasz, że wysnuwasz takie wnioski- nie wnikam.
Pozdrawiam.
 
J

J.B

Guest
Z mojego doświadczenia obcowania z kobietami wniosek wyciągam jeden - wygląd (ubior) nie ma znaczenia, możecie mówić co chcecie, ale jak przychodzi co do czego to się okazuje, że tak właśnie jest - liczy się to to abyś był zadbany i tyle.

To co kobiety oceniają i zwracają uwagę to zachowanie oraz postawa. Dziwi mnie ta wasza powieszchowność, o pierwszym wrażeniu też nie gadajcie, bo nie spotykacie go pierwszy raz, a jak się zgodziłyście na spotkanie to znaczy, ze jesteście nim zainteresowane, co oznacza, że jego styl was nie zraził do niego wcześniej.

A facet ma się tak ubierać, żeby się w tym czuł dobrze i komfortowo.

Beam Me Up, Scotty!
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
No nie wiem...Moze i znaczenia nie ma to, czy masz niebieskie czy brazowe oczy, ale ubior swiadczy o czlowieku i to juz nei jest cos, co Twojego charakteru nei oddaje.

Ubiór faktycznie może nasunąć nam domysły o charakterze ale nie zawsze są one trafne i póki się danej osoby nie pozna, można być w błędzie :)Tak jak dobrze stwierdził J.B. - nie wolno ulegać stereotypom. Pomyślałabys że hop-hop'owiec może też słuchać takich "ambitnych" gatunków muzycznych jak np. jazz i soul? Prawdopodobnie nie, bo przecież stereotyp tego nie zawiera. A jednak jestem żywym dowodem ;)



Jeśli bym Cię zobaczyła tak ubranego to na każdą randkę byś mógł tak chodzić....

Wydajesz mi się być bardzo sympatyczną osobą. Powinniśmy się spotkać. :D ;)


Ogólnie mi też się wydawało ze po prostu trzeba być zadbanym ale wolałem się upewnić ;)
Dziękuję za pomoc. Kolejne komentarze mile widziane :)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
a mnie sie wydaje tak

po
1- musi byc zadbany zgadzam sie z J.B
2- kazdemu pasuje co innego nie wyobrazam sie Schwrzenegera w stojach hip hopu
3- w tym stroju facet musi sie czuc jak w wlasnej skorze
4- kobiety tka jak faceci jedni wola hiphopowco inni metalowcow i nie ma dyskusji
5- o gustach sie nie dyskutuje;-pp

pozdrowka
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czemu nie na randkę?
każdy nosi to co lubi, a jesli dobrze sie w tym czuje to i dziewczyna w jego towarzystwie czuje sie dobrze, jakos nie wydaje mi sie żeby hip-hopowiec w garniturku czuł sie swobodnie a przeciez powinien być soba
zgadzam się , że musi być zadbany,
zgadzam sie, tez , że o gustach sie nie dyskutuje.
 

pierwsza sześć

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
"Ubiór faktycznie może nasunąć nam domysły o charakterze ale nie zawsze są one trafne i póki się danej osoby nie pozna, można być w błędzie :)Tak jak dobrze stwierdził J.B. - nie wolno ulegać stereotypom. Pomyślałabys że hop-hop'owiec może też słuchać takich "ambitnych" gatunków muzycznych jak np. jazz i soul? Prawdopodobnie nie, bo przecież stereotyp tego nie zawiera. "


ale nie chodzi tylko o skojarzenia...jeśli ktoś ma ubrania, które mi się bardzo nie podobają, to cała jego osoba nie przyciągnie mojej uwagi...
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
To chciałem wiedzieć :)

W ogóle przepraszam za wprowadzenie błąd bo w temacie chodziło mi oczywiście o pierwsze wrażenie a nie sposób ubierania się na randki ;)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
eee. ja myślę, że zależy jak by mnie zainteresował. bo jakby używał różnych wulgaryzmów i takie tam to bym na niego nawet nie spojrzała :D ale ja znam wiele osób słuchających hip-hopu i takie tam, to są to wartościowi ludzie. myślę, że najpierw trzeba poznać.

PS: tego czwartego [z linków] to bym wzięła :D :D
 

Slick Rick

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Widzę że temat ucichł więc może go torchę przekierujemy:

Czy macie jakieś gusta w kwestii stylu ubioru faceta?
Jeżeli tak to jakie?

Oczywiście nie szata zdobi człowieka ale zapytać zawsze można ;)
 
Do góry