Studniówka?

seba1631

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zostałem zaproszony na studniówkę. A jedyne co wiem o tym to to że tańczy się poloneza na początku. Pomożecie ? Prezent (daje się w ogóle)? Jak się ubrać? itd. Proszę o pomoc !
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Studniówka wygląda mniej więcej tak:
1. Udajecie się z partnerką na miejsce
2. Tańczycie poloneza
3. Przez pierwszą godzinę jest sztywno i wszyscy myślą jak niepostrzeżenie wyciągnąć wódkę z reklamówek
4. Pijecie
5. Tańczycie
6. Pijecie
7. Tańczycie i jecie
8. Idziecie do domu

Prezentów się nie daje, garniak ubierasz obowiązkowo.
Baw się dobrze
 

seba1631

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Dziękuję ! :D Z tymi prezentami na 100 % ? Bo nie chce żeby później wyszła jakaś krempująca sytuacja :D.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
@palcek wszystko ok ale zapomniałeś że trzeba wszystko wnieść :p
Na mojej studniówce dogadaliśmy się z kelnerami i wnieśli nam przez zaplecze i nikt się do nas nie przyczepił :p
Jeszcze poza polonezem pasuje byś umiał tańczyć walca wiedeńskiego (jest łatwiejszy według mnie) lub angielskiego
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Wydaje mi się, że ładnym gestem będzie jak wręczysz swojej partnerce kwiatka. Możesz to jeszcze zrobić pod jej domem o ile przyjeżdżasz bądź przychodzisz po nią. Co do stroju top raczej obowiązkowy jest ładny garnitur. Z tej okazji raczej nie wypada przyjść w innym, mniej oficjalnym stroju. Poza tym ty raczej poloneza tańczyć nie będziesz, więc nie masz się co przejmować.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Poloneza to tańczą raczej ludzie ze szkoły, chodzą na próby itd, jak nie chodzisz to nie będziesz tańczył
 

pawlas122

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
na studniówce trzeba być elegancko ubranym nie pije się żadnej wódki tylko szampana :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
 
W

wroneczki4

Guest
Ja dopiero teraz mam studniówkę. Już jest wszystko ugadane co i jak. Naturalnie będziemy pić wódeczkę. Jeszcze tylko przed studniówką trzeba namówić ekipę żeby się do Heaven w Lesznie przejechać.

Co do tego z szampanem. 1 raz o takiej studniówce słyszę!

Jak się ubrać? Moja panna idzie w czerwonej sukience z czarnymi dodatkami- więc wezmę czerwoną koszule i jakiś tam czarny krawat. Do tego garniak i czerwone Supry TK Red. W razie czego wezmę te zrąbane pikolaki żeby przebrać jeśli mnie dyrekcja na sale nie wpuści.
 
Do góry